Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pęknięcie w lubelskim PSL. Ważny polityk przechodzi do PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2016 r. o 15:34 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PSL nie ma już stołków to Zając do PiS,zmienił poglądy?
Pan Profesor nie potrzebuje stolków. Znalazł się w tym towarzystwie szemranym zupelnie przypadkowo. Musiało upynąć trochę czasu, by podjąć tą nie łatwą decyzję. Jednak lepiej późno niż później. Brawo Panie Profesorze. Społeczeństwo powiatu janowskiego zawsze z Panem. Pozdrawiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniokrad czuje gdzie są konfitury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto to jest ale skur#&syn szuka lepszego koryta. Ludzie na niego zaglosowali bo byl w psl, a ten ich w uja zrobił. Cham po prostu cham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie chełmianie kogoście sobie wybrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żona senatora do jakiej partii należy. Zając miał konflikt z Hetman? w życiu Krzysiek i śosnowski zawsze z szacunkiem o nim się wypowiadają.Konflikt miał ze starostą chełmskim Deniszczukiem i wójtem gminy Siedliszcze i Wojsławice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja jak najbardziej słuszna. Na jakim aktywie PSL w mieście i w powiecie miał się Senator opierać? Przecież on własną, badzo ciężką pracą, sam doszedł do wszystkiego. I sam podjął - moim zdaniem - jedynie słuszną decyzję.  Można "ludowcom" postawić pytanie: "czy Prof. Zając zawdzięcza Chełmowi Uczelnię, którą przez wiele lat kierował, czy jest odwrotnie?  Brawo Panie Senatorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wyglada zdrajca -pazerny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tak wyglada zdrajca -pazerny
Pieprzycie Hipolicie. Brawo Panie Profesorze. Chełm bardzo dużo Panu zawdzięcza. Normalni Chełmianie nurzem za Panem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy Misiewicz ! Wstyd i hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze będzie chciał wrócić...z podkulonym ogonem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi wytłumaczyć jak to jest, wyborca oddaje głos na czlowieka z partii X a polityk nagle przechodzi do partii Y. Jak tak może być, wyborcy głosowali na niego bo byl z PSLu a nie z PISuaru. Najpierw powinien mandatu sie zrzec a potem wstępować sobie gdzie chce. Jakie to ząłosne i typowo polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddałem głos na pana Zająca. Przykre jest to co zrobił. Ciekawe za ile się sprzedał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze. Głosowałem na Pana. Ostatni raz głosowałem na Pana. Życiorys oceniamy za dokonania, ale także za zasady wg których żyjemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż....PEŁNE KORYTO ......skusi każdą ****ię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajca. W psl mogl byc czlowiekiem z honorem. W pis bedzie pomywaczem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech zajac to zawsze tchorzliwe zwierze bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja slyszalem ze w kuluarach mowi sie o pewnym glosnym powrocie do PSL jezeli chodzi o sejmik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały PSL jest jak chorągiewka, dostosuje się, tylko koryto się liczy nie honor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pana Senatora Zająca jako Prezydenta Chełma; choć przejąć schedę po P. Fisz (mam na myśli inwestycję dołową - aqua park) nie jest przyjemne, ale może Pan zobaczy, że to jeszcze przed otwarciem położy budżet miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZUM ZDROWY!!! A jednak niektórzy na stare lata mądrzeją, czyli głowinka zrozumiała i szkodnika olała i należy się pochwała, bo zielony, to zakała, bo kto PSL znał, to wie o kogo zielony dbał. Kto śledził, to wie gdzie zielony forsę pchał, wystarczy zaś priorytety uważnie prześledzić i dużo można się o inwestycjach dowiedzieć, jak były dobierane, a które były odrzucane, no i w jaki sposób szpitale były doceniane, a sens mowy: na stare lata mądrzeją głowy! Chełmian N
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...