Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijani jechali BMW. Zwyzywali i grozili policjantom

Utworzony przez edek, 25 marca 2009 r. o 11:38 Powrót do artykułu
i niech mi ktoś powie ,że bmw jeżdżą normalni ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dres + bmw= wiejskie sznurki bez mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co? pewnie będzie mała szkodliwość społeczna-a czyje to synki bo jak "KOGOŚ" to jeszcze mundurowi oberwą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolid Młodzieży Wiejskiej. Fajna marka, ale w Polsce kundel niemiłosierny. Aż wstyd coś takiego posiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego twierdzisz, że BMW to wiejskich chłopaków. Burak to ty sam jesteś. A ze wsi młodzi są o wiele mądrzejsi i normalni od wielu miejskich baranów co maja we łbach tylko prochy, lepkie ręce i i echo w głowie. A policjantom to pewnie oberwie się, że nie tych złapali.... znając podejście przełożonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten policjant ma pod pachą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz policjanci mają problem za bezpodstawne zatrzymanie grozi im dyscyplinarne zwolnienie z pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI .JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI .JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!! Jak by mnie było stać na takie BMW to z całą pewnością nie kupiłbym "burakowoza" tylko jakiś samochód w którym nie jest wstyd się pokazać. Pod tym względem to już chyba logan bije na głowę to twoje BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI .JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!
TEN KTO MA RACZEJ SIĘ NIE CHWALI. MĄDROŚCIĄ TO TY CHYBA NIE GRZESZYSZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny dowód,że tylko wsiochy w dresach jeżdżą takim syfem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI .JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jasne, wierzę Ci. Dodałeś tylko o dwa zera za dużo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszedzie newsy wypadkowe itp dotycza wiekszosci kierowcow BMW naprawde wstyd dla wszystkich kierowcow, starymi BWMowkami jezdza same wiesniaki niestety taka jest prawda zal mi Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wszedzie newsy wypadkowe itp dotycza wiekszosci kierowcow BMW naprawde wstyd dla wszystkich kierowcow, starymi BWMowkami jezdza same wiesniaki niestety taka jest prawda zal mi Was
Widocznie jestes wieśniakiem który jeździ mamy rowerem jak ci pozwoli i to pod remize na ping-ponga i spowrotem... Jestem pasjonatem marki i nie pozwole obrazać siebie i innych... Nie uważam też ze mozna ocenic kogos czy jest wiesniakiem czy nie po tym jakim samochodem jeździ... Żałosne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...