Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Łoj, nic siem ni stało !!! Ła tzw. służby przećwiczyły wspólne manewry , coby siem dugodoć w czasie rzyczywistygo zagrużenia !!! Kubicinie doć mydal za łofiarność, bu tak trza i rynte podniść z łosimset złoty...;-) !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na szczęście nic się nie stało, ufff... Jak sie ktoś urodził grzybiarzem, to będzie łaził po lesie póki nogi pozwalają ")
0
A jakie grzyby zebrała ????
0
Panie autorze tekstu jakiego Sobibora? Sobiboru
0
Łoj, nic siem ni stało !!! Ła tzw. służby przećwiczyły wspólne manewry , coby siem dugodoć w czasie rzyczywistygo zagrużenia !!! Kubicinie doć mydal za łofiarność, bu tak trza i rynte podniść z łosimset złoty...;-) !
          A ja ci życzę, żebyś dożył tylu lat !! wychowany NIE w wojennym głodzie, wśród umierającego rodzeństwa, patrząc na pożar domu i rozstrzeliwania rodziny            
0
Sobiboru, a nie "Sobibora"!!! I "tyralierą", a nie "tyralierią"!!!
0
bledy nie sa w tym artykulu najwazniejsze, najwazniejsze jest przeslanie zeby zwracac uwage na tekie osoby w lesie i nie tylko, nie bądzmy obojetni!! teraz skonczylo sie dobrze, moglo byc roznie, przezycia rodziny sa nie do opisania..a jezeli chodzi o sluzby ktore braly udzial w akcji to wielkie dzieki
0
A ja ci życzę, żebyś dożył tylu lat !! wychowany NIE w wojennym głodzie, wśród umierającego rodzeństwa, patrząc na pożar domu i rozstrzeliwania rodziny
Dzięki za życzenia !!! Mój wpis był jak zawsze nieco humorystyczny,  bo powinniśmy rozruszać media regionalne !!! Wszak w nich jest jedyna szansa na budowanie lepszej przyszłości !!! Nie w partiach politycznych, kościele czy wyższych uczelniach - bo tam mądrości życiowej nikt  nie odnajdzie...!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: