Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny pożyczył pieniądze. Nie mógł ich odzyskać i opluł dłużnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2016 r. o 07:21 Powrót do artykułu
Pan Białas bardzo delikatnie się zachował. Ludzie pokroju faceta co pożycza i nie ma zamiaru oddać to zwykłe gnoje i nie jest ważne czy to jest sto czy jedna złotówka. Osobiście znam takiego co pożyczył 10.000 ponad dziesięć lat temu i mówi nie mam, no skąd ja ci wezmę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mu zrobił tylko mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to element jakiś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten radny i mi nawciskał wulgaryzmów takich mamy Radnych , ludzie nie wiedza na kogo głosuja a to na prawde przykre ze tak marnie wychowany Pan reprezentuje nas Chełmian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no po prostu news z dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafił swój na swego. Dla mnie moje słowo to świętość i nie rozumiem jak można nie oddać długu. Ale i zachowanie radnego jest poniżej krytyki. Ja za taką kasę nie szargałbym swojego imienia, tylko w społeczności wyrobiłbym taką markę pożyczającemu że nikt by znim już nie rozmawiał. No ale widzę po zachowaniu że jeden warty drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobil,co za czasy,ze oszust jest gloryfikowany.Slowo honor i wdziecznosc traci znaczenie,a pomocna dlon traktowana jest jak naiwność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plucie - świetna wizytówka Radnego - Takie osoby otrzymują uposażenie z naszych podatkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 zł to on wydaje na śniadanie. Dramat co za kutwy zasiadają w tej polityce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam życie, to zarobi na tym dłużnik i kilku renomowanych adwokatów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co ja sie nie dziwie! dłużnicy są dziś wyjatkowo nietyklaną grupą i beczelnie uciekają od płacenia zobowiazań... w tym momencie jestem na drodze egzekucji komorniczej aby odzyskać swoje pieniądze- na szczęście udokumentowane zadłużenie, gorzej było kiedy człowiek był młody i głupi- koleżaneczce Krasnegostawu - Paulinka S .....pozyczylam pieniadze i telefon komorkowy bo byla biedna potrzebująca- bez pracy, ojciec dziecka siie wypiał, jej tatuś pił... jak sytuacja jej sie ustabilizowała , na moje pytanie kiedy odda dług i przynajmniej telefon( w chwili pozyczki byl warty 300 zł, po kilku latach moze 50) uslyszalam " a jaki telefon, ty mi nic nie pozyczalas" - i wiecie co? najchetniej naplulabym jej tez w twarz bo tylko na to takie ścierwo zasluguje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten radny z Chełma to dobry aparat jest to nie pierwsza afera wokół niego co jakiś czas pisza o nim chełmskie gazety.Bo pan Białas myśli że jest nietykalny i mu wszystko można bezkarnie robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja trzymam stronę radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pluć od razu w ryj było lac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla radnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie temat do rozprawki na całą stronę dziennika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPERCEBULOWY NEWS. TO TYLKO Z SUPERCEBULOWEGO CHELMA MOZE BYC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamona i oszuści rządzi światem. Chcesz mieć kolegę nigdy nie pożyczaj mu pieniędzy. To samo w rodzinie. Tutaj, jeden wart drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema wiesniaki z chelma!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , co to za patologie ? Pożyczają 100 zł , nie oddają , spotykaja sie pod więzieniem , napadaja na siebie , opluwają się , zadaja się z Czeczenami. Jesli to prawda to nie chciałbym poznać tych osobników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...