Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
blackie napisał:
Tak czytam komenty i aż mi się śmiać chce. Co to za różnica jakim jechał samochodem. Ważne jest to że był pijany i jechał rozpędzony wtedy kiedy było już ciemno i mglisto na dworze. Po co tak niektórzy piszą, że BMW jest dla wieśniaków. To może napiszesz jakie samochody są dla mieszczuchów ? Każdym samochodem, każdej marki można robić "wieś" i nie znaczy to, że jeśli masz BMW to jesteś przestępcą albo pustym dresiarzem i na 100% handlujesz narkotykami. A gdyby ten bandyta wjechał w tych ludzi Tarpanem to czy wtedy nie byłby już takim wrednym i ohydnym bandziorem??? Dyskusja zeszła na temat: Czy BMW jest samochodem dla prostaków umysłowych czy światłych ludzi nauki. Reasumując. Facet jechał pijany pomimo zakazu prowadzenia pojazdów. Potrącił wiele osób, które mógł zabić. Kara więzienia i to długoletniego powinna być nieunikniona (ale znając Sąd w Polsce ze 4 lata dostanie pewnie a wyjdzie po 2 latach) Podać wizerunek i nazwisko do wiadomości publicznej. Niech zgnije w kryminale bandyta !!!
Nie życz nikomu co tobie nie miłe!!!!!!!!!Bo jeszcze może być tak że sam zgnijesz w kryminale i będziesz bandytą,A wypowiedz jeszcze wyżej to mi się podoba:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
Zgodzę się z gość-iem że bmw jeżdżą prostaki bez wyobraźni gdzie się nie czyta to w 90% wypadki są z udziałem bmw
Myśl co piszesz bezmózgi człowieku!!!!!!!!!!!!!Rzygać mi się chce na takie wypowiedzi!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...