Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

7 listopada 2009 r.
17:28
Edytuj ten wpis

Siennica Nadolna: Pijany kierowca-recydywista wjechał BMW w dzieci (zdjęcia, wideo)

0 42 A A

Sąd Rejonowy w Krasnymstawie na trzy miesiące aresztował pirata z Siennicy Nadolnej. Kierowcy grozi nawet 15 lat więzienia. Radosław K. w piątek wieczorem wjechał w Siennicy Nadolnej po pijanemu czarnym BMW w grupę 10 osób, w tym dzieci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nabożeństwo w kościele parafialnym w Siennicy Nadolnej skończyło się tuż po godzinie 18. Wierni wyszli ze świątyni i szli grupkami wzdłuż szosy. Nie ma tam chodnika, droga jest nieoświetlona. BMW wjechało w pieszych w pobliżu stacji benzynowej, kilkaset metrów od kościoła.

– Usłyszałem tylko sygnały karetek, a potem zobaczyłem to BMW – opowiada nam jeden z księży.

Inny świadek mówi: Samochód wypadł z bocznej drogi na główną i z impetem uderzył w kilkuosobową grupę dzieci. Choć pod kołami miał rannych, próbował jeszcze cofać i wtedy potrącił kolejną osobę.

Po chwili wysiadł i rzucił się do ucieczki. Za jego samochodem jechał drugim autem jego kolega. Zabrał go i uciekli razem.

Ludzie, którzy dobiegli na miejsce wypadku, podnieśli BMW, żeby wyciągnąć spod niego uwięzione dziecko. Po kilku minutach przyjechały karetki pogotowia ratunkowego. Kursowały do szpitala w Krasnymstawie jedna za drugą.

BMW było zarejestrowane w innym województwie, ale świadkowie podali policjantom rysopis kierowcy. Mundurowi szybko ustalili jego nazwisko. Wytypowali też kilka miejsc, w których mógł się ukryć. Trafili w dziesiątkę. Sprawca tragedii został zatrzymany zaledwie po godzinie od wypadku. Ukrył się w Izbicy, gdzie prawdopodobnie kiedyś mieszkał.

– Wszyscy tu znamy tego człowieka. On już kiedyś miał wyrok za spowodowanie wypadku. Rozbił się jadąc motocyklem. Kolega, którego wiózł, nie przeżył – dodaje nasz świadek. – Tamta tragedia nie nauczyła go niczego. Dla takich, to tylko jedna kara.


- To 36-letni mieszkaniec Siennicy Nadolnej – mówi Jacek Deptuś z lubelskiej policji. – Alkomat pokazał u niego ponad dwa promile alkoholu.

Do szpitala lekarze pogotowia ratunkowego przewieźli pięcioro dzieci: czterech piętnastolatków, dziewięciolatkę oraz dwie dorosłe kobiety. Wieczorem lekarze zdecydowali, że dwoje dzieci – dwóch 15-latków i 9-latka trzeba przewieźć do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Lekarze powiedzieli nam, że raczej nie ma zagrożenia życia poszkodowanych.

Kierowca BMW spędzi noc w policyjnej izbie zatrzymań. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty – spowodowania wypadku po pijanemu. Policja będzie też ustalać czy sam dotarł do miejscowości, w której został zatrzymany, czy też ktoś mu w tym pomógł.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gugu / 5 marca 2011 o 05:38
0
[quote name='piter' timestamp='1257623469' post='190211']
Zgodzę się z gość-iem że bmw jeżdżą prostaki bez wyobraźni gdzie się nie czyta to w 90% wypadki są z udziałem bmw
[/quote]


Myśl co piszesz bezmózgi człowieku!!!!!!!!!!!!!Rzygać mi się chce na takie wypowiedzi!!!!!!!!!!!
Avatar
gugu / 5 marca 2011 o 05:35
0
[quote name='blackie' timestamp='1257682414' post='190392']
Tak czytam komenty i aż mi się śmiać chce. Co to za różnica jakim jechał samochodem. Ważne jest to że był pijany i jechał rozpędzony wtedy kiedy było już ciemno i mglisto na dworze. Po co tak niektórzy piszą, że BMW jest dla wieśniaków. To może napiszesz jakie samochody są dla mieszczuchów ?
Każdym samochodem, każdej marki można robić "wieś" i nie znaczy to, że jeśli masz BMW to jesteś przestępcą albo pustym dresiarzem i na 100% handlujesz narkotykami. A gdyby ten bandyta wjechał w tych ludzi Tarpanem to czy wtedy nie byłby już takim wrednym i ohydnym bandziorem???
Dyskusja zeszła na temat: Czy BMW jest samochodem dla prostaków umysłowych czy światłych ludzi nauki.

Reasumując. Facet jechał pijany pomimo zakazu prowadzenia pojazdów. Potrącił wiele osób, które mógł zabić. Kara więzienia i to długoletniego powinna być nieunikniona (ale znając Sąd w Polsce ze 4 lata dostanie pewnie a wyjdzie po 2 latach)
Podać wizerunek i nazwisko do wiadomości publicznej.

Niech zgnije w kryminale bandyta !!!
[/quote]
Nie życz nikomu co tobie nie miłe!!!!!!!!!Bo jeszcze może być tak że sam zgnijesz w kryminale i będziesz bandytą,A wypowiedz jeszcze wyżej to mi się podoba:)
[quote name='blackie' timestamp='1257682414' post='190392']
Tak czytam komenty i aż mi się śmiać chce. Co to za różnica jakim jechał samochodem. Ważne jest to że był pijany i jechał rozpędzony wtedy kiedy było już ciemno i mglisto na dworze. Po co tak niektórzy piszą, że BMW jest dla wieśniaków. To może napiszesz jakie samochody są dla mieszczuchów ?
Każdym samochodem, każdej marki można robić "wieś" i nie znaczy to, że jeśli masz BMW to jesteś przestępcą albo pustym dresiarzem i na 100% handluj... rozwiń
Avatar
gugu / 5 marca 2011 o 05:27
0
[quote name='ange' timestamp='1257751809' post='190622']
" Po chwili wysiadł i rzucił się do ucieczki. Za jego samochodem jechał drugim autem jego kolega. Zabrał go i uciekli razem " .... POMOCNICTWO - umyślne udzielenie pomocy innej osobie w celu popełnienia przez tę osobę czynu zabronionego. Pomocnictwo sprowadza się do dostarczania narzędzi, środka przewozu, udzielenia rady lub informacji, które ułatwiają popełnienie przestępstwa. Za pomocnictwo odpowiada także ten, kto swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie. Pomocnik ponosi odpowiedzialność w granicach zagrożenia przewidzianego za sprawstwo " .... kolega idzie do pierdla razem z nim. Nie ma innego wyjścia.
[/quo


żaden kolega nie poszedł siedzieć :)tylko szkoda mi Radka...... fajny chłop z niego był.Rzygać mi się chce gdy czytam wypowiedzi takich.................!!!!!!!!!!!!!!!!!
[quote name='ange' timestamp='1257751809' post='190622']
" Po chwili wysiadł i rzucił się do ucieczki. Za jego samochodem jechał drugim autem jego kolega. Zabrał go i uciekli razem " .... POMOCNICTWO - umyślne udzielenie pomocy innej osobie w celu popełnienia przez tę osobę czynu zabronionego. Pomocnictwo sprowadza się do dostarczania narzędzi, środka przewozu, udzielenia rady lub informacji, które ułatwiają popełnienie przestępstwa. Za pomocnictwo odpowiada także ten, kto swoim zanie... rozwiń
Avatar
KP / 1 kwietnia 2010 o 22:48
0
Rodzinę lub osoby znające poszkodowanych, proszę o pilny kontakt pod numerem tel. 517 488 327.
Avatar
BMW Tomaszaszów / 12 listopada 2009 o 00:32
0
Sam mam BMW.BMW to BMW .Ogladajac wiadomosci zwróciłem uwagę.:(:(Szkoda mi tych ludzi poszkodowanych w wypadku.Ale szkoda mi tez Radka. Znałem go osobiscie i dobrze.Kiedys miał wypadek motorkiem (miał pecha) wypadek to wypadek kazdemu sie moze trafić.Radek zawsze siedział w marce BMW na tym zarabiał (sprzedawał czesci tylko do BMW) Kiedys poznałem go własnie przez ogłoszenie z gazety jak chciałem kupic silnik.I od 8 latek go znałem zawsze cos u niego kupywałem. Miał problemy poszedł siedzieć. Wyszedł ....Było ciemno brak chodnika (kazdemu sie to mogło trafić kto jezdzi w nocy wie jakie są warunki na drodze jaka jest widoczność Nie popieram ze siadł po pijanemu za kierownice Kara mu sie nalezała ale nie taka jaka poniósł ........... Miał dla kogo zyć (rodzina!!!!!)To ze uciekł hmmmmmm Chyba kazdy by tak zrobił (ludzie by go tam zabili)na miejscu wypadku. Tym osobom ktore ucierpiały w wypadku współczuje i zycze powrotu do zdrowia. A Radkowi niech ziemia lekką bedzie i niech Bóg Mu wybaczy. Prosze napisac kiedy pogrzeb Radka....
Sam mam BMW.BMW to BMW .Ogladajac wiadomosci zwróciłem uwagę.:(:(Szkoda mi tych ludzi poszkodowanych w wypadku.Ale szkoda mi tez Radka. Znałem go osobiscie i dobrze.Kiedys miał wypadek motorkiem (miał pecha) wypadek to wypadek kazdemu sie moze trafić.Radek zawsze siedział w marce BMW na tym zarabiał (sprzedawał czesci tylko do BMW) Kiedys poznałem go własnie przez ogłoszenie z gazety jak chciałem kupic silnik.I od 8 latek go znałem zawsze cos u niego kupywałem. Miał problemy poszedł siedzieć. Wyszedł ....Było ciemno brak chodnika (kazdemu... rozwiń
Avatar
Gość / 10 listopada 2009 o 12:02
0
gieksa napisał:
DO GOŚCIA NIEMAM NIC DO WSI ALE DO TAKICH TĘPYCH WIEŚNIAKÓW JAK TY CO SIĘ DŁAWISZ ALE WIDZĘ ŻE TOBIE WJECHAŁEM NA AMBICJE CIULU ZŁAMANY BUJAJ GARBA



I kto tu komu na ambicje wjechał???Wali mnie to co masz w swoim rozumku,ale przymknij tą swoją mordeczke cwaniaczku.Umiesz tylko wyzywać i nic więcej,a tu nie o to chodzi.........
Avatar
TRAKT / 9 listopada 2009 o 19:20
0
Informujemy, że na Uniwersytecie Warszawskim (ICGZ) w latach 2008-2010 prowadzony jest, finansowany z funduszy unijnych, a więc BEZPŁATNY dla pacjentów, program specjalistycznej terapii (psychoterapii i leczenia farmakologicznego) zespołu stresu pourazowego (PTSD) u ofiar wypadków komunikacyjnych – Trakt 2008-2010.
Przyjmujemy osoby po wypadkach,osoby, które były świadkami lub straciły bliskich w wypadku(najwcześniej miesiąc po wypadku, najdalej gdy wypadek był 2 lata temu, w wyjątkowych sytuacjach dłużej).
Mamy wyszkolonych psychoterapeutów także poza Warszawą: w Trójmieście, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu.
Informacje: www.wypadkidrogowe.pl, email:terapia@psych.uw.edu.pl, tel.509127858
Informujemy, że na Uniwersytecie Warszawskim (ICGZ) w latach 2008-2010 prowadzony jest, finansowany z funduszy unijnych, a więc BEZPŁATNY dla pacjentów, program specjalistycznej terapii (psychoterapii i leczenia farmakologicznego) zespołu stresu pourazowego (PTSD) u ofiar wypadków komunikacyjnych – Trakt 2008-2010.
Przyjmujemy osoby po wypadkach,osoby, które były świadkami lub straciły bliskich w wypadku(najwcześniej miesiąc po wypadku, najdalej gdy wypadek był 2 lata temu, w wyjątkowych sytuacjach dłużej).
Mamy wyszkolony... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 9 listopada 2009 o 15:56
0
gieksa napisał:
BMW JEŻDŻĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE WIEŚNIAKI CHAMY I INNE GADY KTÓRZY MYŚLĄ ŻE WSZYSTKIM IMPONUJĄ PEDALSKIMI AUTAMI W ŻYCIU NIE KUPIŁBYM BMW



Kim jesteś, że oceniasz ludzi po tym jakim samochodem jeżdżą, bo nie bogiem. Może przedstawisz nam marki, które nie są jak określiłeś "pedalskie". Czyste prostactwo i żenada.
Avatar
radek k. / 9 listopada 2009 o 14:38
0
Gość napisał:
ten człowiek( o ile można go tak jeszcze nazywać?) nie ma jakichkolwiek skrupułów!!!!!!!!!!!!!!!!!
Będąc sądząny kilka lat temu za spowodowanie wypadku w którym zginął młody człowiek:(
siedział na sali sądowej i bezczelnie kpił sobie z powagi sytuacji a rodzinie pogrążonej w żałobie śmiał się perfidnie w twarz!!!!!
nie wyciągnął żadnych konsekwencji z tamtej tragedii!!!!!!!!!!
może tym razem ???????? może??????????? dosięgnie go ręka sprawiedliwości!!!!!!!!!!!!!
miejmy taką nadzieję!!


może podziękować swojej rodzinie za takie wychowanie,
rodzice radka - macie swój udział w tej tragedii
brońcie go dalej, załatwiajcie adwokatów
jeszcze się nie wyszalał
za parę lat znowu kogoś zabije
...


może podziękować swojej rodzinie za takie wychowanie,
rodzice radka - macie swój udział w tej tragedii
brońcie go dalej, załatwiajcie adwokatów
jeszcze się nie wyszalał
za parę lat znowu kogoś zabije
... rozwiń
Avatar
-smiki- / 9 listopada 2009 o 13:40
0
vw napisał:
Blachy ma z Przemyśla. Tam takich cwe.li w 20-letnich BMW nie brakuje. Zimny łokieć, trzech kumpli w środku (standard łysych) i bujają się po mieście. A jak taki kolo wychodzi sam na miasto to wzrok sierowany w ziemie i kilogram kupy w majtach ze strachu. Pozdrawiam ZSH!



Ciekawe skąd Ty jesteś ?? i kto dał Ci prawo ocieniania ludzi ??
Avatar
gugu / 5 marca 2011 o 05:38
0
[quote name='piter' timestamp='1257623469' post='190211']
Zgodzę się z gość-iem że bmw jeżdżą prostaki bez wyobraźni gdzie się nie czyta to w 90% wypadki są z udziałem bmw
[/quote]


Myśl co piszesz bezmózgi człowieku!!!!!!!!!!!!!Rzygać mi się chce na takie wypowiedzi!!!!!!!!!!!
Avatar
gugu / 5 marca 2011 o 05:35
0
[quote name='blackie' timestamp='1257682414' post='190392']
Tak czytam komenty i aż mi się śmiać chce. Co to za różnica jakim jechał samochodem. Ważne jest to że był pijany i jechał rozpędzony wtedy kiedy było już ciemno i mglisto na dworze. Po co tak niektórzy piszą, że BMW jest dla wieśniaków. To może napiszesz jakie samochody są dla mieszczuchów ?
Każdym samochodem, każdej marki można robić "wieś" i nie znaczy to, że jeśli masz BMW to jesteś przestępcą albo pustym dresiarzem i na 100% handlujesz narkotykami. A gdyby ten bandyta wjechał w tych ludzi Tarpanem to czy wtedy nie byłby już takim wrednym i ohydnym bandziorem???
Dyskusja zeszła na temat: Czy BMW jest samochodem dla prostaków umysłowych czy światłych ludzi nauki.

Reasumując. Facet jechał pijany pomimo zakazu prowadzenia pojazdów. Potrącił wiele osób, które mógł zabić. Kara więzienia i to długoletniego powinna być nieunikniona (ale znając Sąd w Polsce ze 4 lata dostanie pewnie a wyjdzie po 2 latach)
Podać wizerunek i nazwisko do wiadomości publicznej.

Niech zgnije w kryminale bandyta !!!
[/quote]
Nie życz nikomu co tobie nie miłe!!!!!!!!!Bo jeszcze może być tak że sam zgnijesz w kryminale i będziesz bandytą,A wypowiedz jeszcze wyżej to mi się podoba:)
[quote name='blackie' timestamp='1257682414' post='190392']
Tak czytam komenty i aż mi się śmiać chce. Co to za różnica jakim jechał samochodem. Ważne jest to że był pijany i jechał rozpędzony wtedy kiedy było już ciemno i mglisto na dworze. Po co tak niektórzy piszą, że BMW jest dla wieśniaków. To może napiszesz jakie samochody są dla mieszczuchów ?
Każdym samochodem, każdej marki można robić "wieś" i nie znaczy to, że jeśli masz BMW to jesteś przestępcą albo pustym dresiarzem i na 100% handluj... rozwiń
Avatar
gugu / 5 marca 2011 o 05:27
0
[quote name='ange' timestamp='1257751809' post='190622']
" Po chwili wysiadł i rzucił się do ucieczki. Za jego samochodem jechał drugim autem jego kolega. Zabrał go i uciekli razem " .... POMOCNICTWO - umyślne udzielenie pomocy innej osobie w celu popełnienia przez tę osobę czynu zabronionego. Pomocnictwo sprowadza się do dostarczania narzędzi, środka przewozu, udzielenia rady lub informacji, które ułatwiają popełnienie przestępstwa. Za pomocnictwo odpowiada także ten, kto swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie. Pomocnik ponosi odpowiedzialność w granicach zagrożenia przewidzianego za sprawstwo " .... kolega idzie do pierdla razem z nim. Nie ma innego wyjścia.
[/quo


żaden kolega nie poszedł siedzieć :)tylko szkoda mi Radka...... fajny chłop z niego był.Rzygać mi się chce gdy czytam wypowiedzi takich.................!!!!!!!!!!!!!!!!!
[quote name='ange' timestamp='1257751809' post='190622']
" Po chwili wysiadł i rzucił się do ucieczki. Za jego samochodem jechał drugim autem jego kolega. Zabrał go i uciekli razem " .... POMOCNICTWO - umyślne udzielenie pomocy innej osobie w celu popełnienia przez tę osobę czynu zabronionego. Pomocnictwo sprowadza się do dostarczania narzędzi, środka przewozu, udzielenia rady lub informacji, które ułatwiają popełnienie przestępstwa. Za pomocnictwo odpowiada także ten, kto swoim zanie... rozwiń
Avatar
KP / 1 kwietnia 2010 o 22:48
0
Rodzinę lub osoby znające poszkodowanych, proszę o pilny kontakt pod numerem tel. 517 488 327.
Avatar
BMW Tomaszaszów / 12 listopada 2009 o 00:32
0
Sam mam BMW.BMW to BMW .Ogladajac wiadomosci zwróciłem uwagę.:(:(Szkoda mi tych ludzi poszkodowanych w wypadku.Ale szkoda mi tez Radka. Znałem go osobiscie i dobrze.Kiedys miał wypadek motorkiem (miał pecha) wypadek to wypadek kazdemu sie moze trafić.Radek zawsze siedział w marce BMW na tym zarabiał (sprzedawał czesci tylko do BMW) Kiedys poznałem go własnie przez ogłoszenie z gazety jak chciałem kupic silnik.I od 8 latek go znałem zawsze cos u niego kupywałem. Miał problemy poszedł siedzieć. Wyszedł ....Było ciemno brak chodnika (kazdemu sie to mogło trafić kto jezdzi w nocy wie jakie są warunki na drodze jaka jest widoczność Nie popieram ze siadł po pijanemu za kierownice Kara mu sie nalezała ale nie taka jaka poniósł ........... Miał dla kogo zyć (rodzina!!!!!)To ze uciekł hmmmmmm Chyba kazdy by tak zrobił (ludzie by go tam zabili)na miejscu wypadku. Tym osobom ktore ucierpiały w wypadku współczuje i zycze powrotu do zdrowia. A Radkowi niech ziemia lekką bedzie i niech Bóg Mu wybaczy. Prosze napisac kiedy pogrzeb Radka....
Sam mam BMW.BMW to BMW .Ogladajac wiadomosci zwróciłem uwagę.:(:(Szkoda mi tych ludzi poszkodowanych w wypadku.Ale szkoda mi tez Radka. Znałem go osobiscie i dobrze.Kiedys miał wypadek motorkiem (miał pecha) wypadek to wypadek kazdemu sie moze trafić.Radek zawsze siedział w marce BMW na tym zarabiał (sprzedawał czesci tylko do BMW) Kiedys poznałem go własnie przez ogłoszenie z gazety jak chciałem kupic silnik.I od 8 latek go znałem zawsze cos u niego kupywałem. Miał problemy poszedł siedzieć. Wyszedł ....Było ciemno brak chodnika (kazdemu... rozwiń
Avatar
Gość / 10 listopada 2009 o 12:02
0
gieksa napisał:
DO GOŚCIA NIEMAM NIC DO WSI ALE DO TAKICH TĘPYCH WIEŚNIAKÓW JAK TY CO SIĘ DŁAWISZ ALE WIDZĘ ŻE TOBIE WJECHAŁEM NA AMBICJE CIULU ZŁAMANY BUJAJ GARBA



I kto tu komu na ambicje wjechał???Wali mnie to co masz w swoim rozumku,ale przymknij tą swoją mordeczke cwaniaczku.Umiesz tylko wyzywać i nic więcej,a tu nie o to chodzi.........
Avatar
TRAKT / 9 listopada 2009 o 19:20
0
Informujemy, że na Uniwersytecie Warszawskim (ICGZ) w latach 2008-2010 prowadzony jest, finansowany z funduszy unijnych, a więc BEZPŁATNY dla pacjentów, program specjalistycznej terapii (psychoterapii i leczenia farmakologicznego) zespołu stresu pourazowego (PTSD) u ofiar wypadków komunikacyjnych – Trakt 2008-2010.
Przyjmujemy osoby po wypadkach,osoby, które były świadkami lub straciły bliskich w wypadku(najwcześniej miesiąc po wypadku, najdalej gdy wypadek był 2 lata temu, w wyjątkowych sytuacjach dłużej).
Mamy wyszkolonych psychoterapeutów także poza Warszawą: w Trójmieście, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu.
Informacje: www.wypadkidrogowe.pl, email:terapia@psych.uw.edu.pl, tel.509127858
Informujemy, że na Uniwersytecie Warszawskim (ICGZ) w latach 2008-2010 prowadzony jest, finansowany z funduszy unijnych, a więc BEZPŁATNY dla pacjentów, program specjalistycznej terapii (psychoterapii i leczenia farmakologicznego) zespołu stresu pourazowego (PTSD) u ofiar wypadków komunikacyjnych – Trakt 2008-2010.
Przyjmujemy osoby po wypadkach,osoby, które były świadkami lub straciły bliskich w wypadku(najwcześniej miesiąc po wypadku, najdalej gdy wypadek był 2 lata temu, w wyjątkowych sytuacjach dłużej).
Mamy wyszkolony... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 9 listopada 2009 o 15:56
0
gieksa napisał:
BMW JEŻDŻĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE WIEŚNIAKI CHAMY I INNE GADY KTÓRZY MYŚLĄ ŻE WSZYSTKIM IMPONUJĄ PEDALSKIMI AUTAMI W ŻYCIU NIE KUPIŁBYM BMW



Kim jesteś, że oceniasz ludzi po tym jakim samochodem jeżdżą, bo nie bogiem. Może przedstawisz nam marki, które nie są jak określiłeś "pedalskie". Czyste prostactwo i żenada.
Avatar
radek k. / 9 listopada 2009 o 14:38
0
Gość napisał:
ten człowiek( o ile można go tak jeszcze nazywać?) nie ma jakichkolwiek skrupułów!!!!!!!!!!!!!!!!!
Będąc sądząny kilka lat temu za spowodowanie wypadku w którym zginął młody człowiek:(
siedział na sali sądowej i bezczelnie kpił sobie z powagi sytuacji a rodzinie pogrążonej w żałobie śmiał się perfidnie w twarz!!!!!
nie wyciągnął żadnych konsekwencji z tamtej tragedii!!!!!!!!!!
może tym razem ???????? może??????????? dosięgnie go ręka sprawiedliwości!!!!!!!!!!!!!
miejmy taką nadzieję!!


może podziękować swojej rodzinie za takie wychowanie,
rodzice radka - macie swój udział w tej tragedii
brońcie go dalej, załatwiajcie adwokatów
jeszcze się nie wyszalał
za parę lat znowu kogoś zabije
...


może podziękować swojej rodzinie za takie wychowanie,
rodzice radka - macie swój udział w tej tragedii
brońcie go dalej, załatwiajcie adwokatów
jeszcze się nie wyszalał
za parę lat znowu kogoś zabije
... rozwiń
Avatar
-smiki- / 9 listopada 2009 o 13:40
0
vw napisał:
Blachy ma z Przemyśla. Tam takich cwe.li w 20-letnich BMW nie brakuje. Zimny łokieć, trzech kumpli w środku (standard łysych) i bujają się po mieście. A jak taki kolo wychodzi sam na miasto to wzrok sierowany w ziemie i kilogram kupy w majtach ze strachu. Pozdrawiam ZSH!



Ciekawe skąd Ty jesteś ?? i kto dał Ci prawo ocieniania ludzi ??