Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja juz sie uparli na rozdzielenie drogi to proponuję metalową bandę która w razie czego zatrzyma auto, pochlonie energię.. jak w szwecji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miko napisał:
Lekarstwem jest wybudowanie drogi dwujezdniowej jak w "normalnych" krajach a w Polsce to albo zardzewiała atrapa radiwozu albo betonowe wysepki
Tak to fakt potrzeba jest szerszych drug !-ale proszę się nie martwić te drogi też wystarczą ,ruch drogowy zostanie drastycznie ograniczony i już zaczyna się ten proceder !, czemu ? a DROŻEJE PALIWO i autka w wielu przypadkach pójdą na kołki bo niewielu będzie stać na ich utrzymanie i obsługę !-Tusk z Rostowskim wiedział jakimi głupotami omamić społeczeństwo więc odrobina cierpliwości i będziemy mieli drugą Rumunię jak za Ceausescu i będzie klawo jak...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te słupki to biznes idealny dla krewnych i znajomych z układu biznesowo-towarzyskiego. Przetarg na montaż słupków wygrała pewnie jedna firma, czas serwisowanie słupków też jest zapewne odpowiednio długi. A te słupki to nie byle co - muszą mieć odpowiednie atesty i dopuszczenia: produkuje je jedna firma - ta która ma produkować byle komu nie wolno ! Produkuje - to znaczy sprowadza chiński badziew za grosze a potem jest przybijany odpowiedni stempelek i dokładany ateścik. Piękne suto zastawione, smakowite koryto. ... mniam, mniam, to znaczy chciałem napisać: chrum chrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vlad_de_sade napisał:
Przecież te słupki to biznes idealny dla krewnych i znajomych z układu biznesowo-towarzyskiego. Przetarg na montaż słupków wygrała pewnie jedna firma, czas serwisowanie słupków też jest zapewne odpowiednio długi. A te słupki to nie byle co - muszą mieć odpowiednie atesty i dopuszczenia: produkuje je jedna firma - ta która ma produkować byle komu nie wolno ! Produkuje - to znaczy sprowadza chiński badziew za grosze a potem jest przybijany odpowiedni stempelek i dokładany ateścik. Piękne suto zastawione, smakowite koryto. ... mniam, mniam, to znaczy chciałem napisać: chrum chrum
Trafny komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vlad_de_sade napisał:
Przecież te słupki to biznes idealny dla krewnych i znajomych z układu biznesowo-towarzyskiego. Przetarg na montaż słupków wygrała pewnie jedna firma, czas serwisowanie słupków też jest zapewne odpowiednio długi. A te słupki to nie byle co - muszą mieć odpowiednie atesty i dopuszczenia: produkuje je jedna firma - ta która ma produkować byle komu nie wolno ! Produkuje - to znaczy sprowadza chiński badziew za grosze a potem jest przybijany odpowiedni stempelek i dokładany ateścik. Piękne suto zastawione, smakowite koryto. ... mniam, mniam, to znaczy chciałem napisać: chrum chrum
Dokładnie, gówno jakich mało z ledwo już widocznymi białymi paskami. Ile to gówno może być warte? 20 zł? A gdz 160 zł? Koście je dalej, ten co je wymyslił się cieszy z każdego następnego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krs napisał:
180zl za jeden slupek !!?? To ile bierze monter 150 ? Swietne oszczednosci dla gminy naprawde super pomysl
Monter na rękę bierze mniej, ale jak doliczy się podatki i składki na ZUS potrącane z pensji montera i płacone przez zlecającego, to wychodzi trochę pieniędzy; poza tym trzeba słupek dowieźć (koszt paliwa + zużycie samochodu), jak jest samochód, to zapewne jest też kierowca (oprócz montera) - trochę się uzbiera do płacenia. Czy wyjdzie razem 150 zł - nie wiem, ale na pewno wyjdzie więcej niż dostaje monter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ciekawy jestem skąd się wziął pomysł na te słupki-wygłupki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem te kilka komentarzy i - kolejny już raz, niestety - upewniłem się o potężnym zacofaniu cywilizacyjnym naszego regionu i jego mieszkańców. Jeśli ktoś słupki oddzielające pasy ruchu na drodze 2+1 nazywa słupkami-głupkami, to - excuse moi - sam jest absolutnym głupkiem; zaś jeśli robi to dziennikarz - jest po prostu kretynem. A komentarze - brak słów! To chyba Lem powiedział, że tam, gdzie innym nacjom wystarczy namalować linię, Polakom trzeba postawić ścianę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vlad_de_sade napisał:
Przecież te słupki to biznes idealny dla krewnych i znajomych z układu biznesowo-towarzyskiego. Przetarg na montaż słupków wygrała pewnie jedna firma, czas serwisowanie słupków też jest zapewne odpowiednio długi. A te słupki to nie byle co - muszą mieć odpowiednie atesty i dopuszczenia: produkuje je jedna firma - ta która ma produkować byle komu nie wolno ! Produkuje - to znaczy sprowadza chiński badziew za grosze a potem jest przybijany odpowiedni stempelek i dokładany ateścik. Piękne suto zastawione, smakowite koryto. ... mniam, mniam, to znaczy chciałem napisać: chrum chrum
Jak czytam tego typu, nazwijmy to delikatnie, wypociny netowego napinacza to mam żal do przemysłu gumowego, że nie produkuje się prezerwatyw o grubości conajmniej 1 cm - wtedy, z pewnością byłaby zdecydowanie mniejsza liczba ofiar przemysłu gumowego -nazywając inaczej: bezmózgich idiotów (takich jak "vlad_de_sade"). A wracając do pachołków - po 1: w Polsce jest nie jedna (jak twierdzi "vlad_de_sade") a kilka firm, które je produkują, po 2: nikt nikomu nie zabrania uczyć się by samemu zasiąść przy "pięknym, suto zastawionym, smakowitym korycie" - jest tylko jeden warunek: nie można być ofiarą przemysłu gumowego jak "vlad_de_sade" i kilku innych zamieszczających tu swoje "przemyślenia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga z lublina do Hrubieszowa przez Piaski , Krasnystaw, Kraśniczyn, Bończę , od Krasnegostawu to horor w zimie , szczególnie jak napada śniegu ,mgła ,ciemno widziałam słupki, są potrzebne bo jedzie się pewniej , przynajmniej bardzo dobrze widać przebieg drogi tam gdzie mie ich i nie jest dobrze odśnieżona szosa już od Krasnegostawu do Kraśniczyna i dalej ......... drogę można wyczuć wyłącznie po kołkach bocznych przy szosie . Podobno tylko te kołki są myte ,żeby było widać przebieg drogi a w Bończy świat się kończy . Tam drogowcy powinni sie przejechać . Jedynie dobrze oznakowana jest droga w budowie ale to tylko kilkanaście km. Pasażerka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że niedługo wprowadzą metalowe słupki, zbrojone, żeby chołota nauczyła sie co to jest CIĄGŁA linia. I kołtun jeden z drugim chce drogi dwupasmowej jak '2+1' nie może pojąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z zarządu dróg niech się stukna w czoło dobrze sie żadzić naszemi pieniążkami ja od prawie 20 lat przemierzam tą trase LuBLIN Zamość i zdarzyło się kilka śmiertelnych wypadków może z 5 na autostradzie 4 co dzień jest kolizja wypadek i co powinno się ją zamknąć albo postawiś śłupki głupki co kilka kilometrów spowalniacze ,. Jak ten madru urzędnik chodzby raz się tą trasą przejechał to może by zrozumial chodz niekturzy są nierefolmowali i jak sobie zakodują że ich racja to niewarzne ile nas to kosztuje padł pomysł a to kosztuje niech dyrektor zarządu dróg zapłaci tylko raz za 300 słupeczków po 350 z robocizną to mu sie odechce głupich pomysłów za te pieniądze można kilka kilometrów dróg wyremontować a to jest jednorazowy koszt i dalej się bedzie to powtarzać . Tu potrzeba prokuratora i NIKu za ten boczny bez użyteczny pas za łopiennikiem w strone pias powinno się powiesić tego co robił projekt a ludzie mają teraz problem z dojazdem do posesji dlaczeko ten pas nie został dołączony do głównej drogi wtedy mamy 2,5 pasa w kazdą strone i wszyscy sie zmieszą wtedy ciągnik rower i samochód a tak co kasa poszła pożytku żadnego czas aby urzędnik odpowiadał swoim majątkiem za głupie decyzje wtedy może się polepszy jak z goło du.... zostanie a następny pomyśli zanim coś podpisze a słupki to śmierć na drodze trzeba tragedi żeby ktoś zrozumiał. a śłupeczkó żeczywiście jak są brudne to niewidać a odblaski sobie fruwają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adaś, szczerze powiedziawszy, to nie potrafiłbym złożyć tak pięknie rozbudowanego zdania, a co dopiero wypowiedzieć, w dodatku bez znaków przystankowych. Używane przez Ciebie zasady ortografii są odkrywcze i ciekawe. Jesteś prawdziwym maestro - proszę napisz coś jeszcze, tylko oczywiście w tym Twoim stylu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Panowie z zarządu dróg niech się stukna w czoło dobrze sie żadzić naszemi pieniążkami ja od prawie 20 lat przemierzam tą trase LuBLIN Zamość i zdarzyło się kilka śmiertelnych wypadków może z 5 na autostradzie 4 co dzień jest kolizja wypadek i co powinno się ją zamknąć albo postawiś śłupki głupki co kilka kilometrów spowalniacze ,. Jak ten madru urzędnik chodzby raz się tą trasą przejechał to może by zrozumial chodz niekturzy są nierefolmowali i jak sobie zakodują że ich racja to niewarzne ile nas to kosztuje padł pomysł a to kosztuje niech dyrektor zarządu dróg zapłaci tylko raz za 300 słupeczków po 350 z robocizną to mu sie odechce głupich pomysłów za te pieniądze można kilka kilometrów dróg wyremontować a to jest jednorazowy koszt i dalej się bedzie to powtarzać . Tu potrzeba prokuratora i NIKu za ten boczny bez użyteczny pas za łopiennikiem w strone pias powinno się powiesić tego co robił projekt a ludzie mają teraz problem z dojazdem do posesji dlaczeko ten pas nie został dołączony do głównej drogi wtedy mamy 2,5 pasa w kazdą strone i wszyscy sie zmieszą wtedy ciągnik rower i samochód a tak co kasa poszła pożytku żadnego czas aby urzędnik odpowiadał swoim majątkiem za głupie decyzje wtedy może się polepszy jak z goło du.... zostanie a następny pomyśli zanim coś podpisze a słupki to śmierć na drodze trzeba tragedi żeby ktoś zrozumiał. a śłupeczkó żeczywiście jak są brudne to niewidać a odblaski sobie fruwają
Idiotyzm i ograniczenie umysłowe jest widoczne u obrońców słupków aż nadto a szczególnie kiedy wypowiada się przedstawiciel policji, pamiętam że stara milicja bardziej mądrze się wypowiadała na temat bezpieczeństwa na drogach niż obecna policja. Te słupki to projektant i panowie zarządzający powinni ustawić sobie na głowach aby można było ich z daleka zobaczyć a nie na jezdni szczególnie tam gdzie są opady śniegu. Jeżeli nie potrafimy nauczyć kierowców jeździć prawidłowo i dyscypliny to winne na nieskuteczne prawo . Takiego idiotę co to zaprojektował do zamontowania to w domu wariatów należy umieścić porostu demokratyczne bezmózgowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Jak czytam tego typu, nazwijmy to delikatnie, wypociny netowego napinacza to mam żal do przemysłu gumowego, że nie produkuje się prezerwatyw o grubości conajmniej 1 cm - wtedy, z pewnością byłaby zdecydowanie mniejsza liczba ofiar przemysłu gumowego -nazywając inaczej: bezmózgich idiotów (takich jak "vlad_de_sade"). A wracając do pachołków - po 1: w Polsce jest nie jedna (jak twierdzi "vlad_de_sade") a kilka firm, które je produkują, po 2: nikt nikomu nie zabrania uczyć się by samemu zasiąść przy "pięknym, suto zastawionym, smakowitym korycie" - jest tylko jeden warunek: nie można być ofiarą przemysłu gumowego jak "vlad_de_sade" i kilku innych zamieszczających tu swoje "przemyślenia".
Widać jesteś "znajomym królika" i masz dojście do koryta. Ile może wazyć taki słupek? Kilogram? Więc 1000 słupków = 1 tona plastiku = 180 tysięcy. Ile kosztuje ton benzyny? Około 5 tysięcy. Ile kosztuje tona Mercedesa? około 100 tysięcy. Po co produkowac Mercedesy, po co wydobywać ropę skoro wystarczy produkować słupki dla GDDKiA? naprawdę trzeba być idiotą Dla ciekawych link do strony z metalowymi i większymi słupkami, po około 100 zł w detalu www.sklepdrogowy.pl/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś pisał o metalowych słupkach, są w Czechach na drodze zeby ludzie nie wyprzedzali wbetonowane stalowe szyny z linami stalowymi rozciągniętymi, tak że i takie numery już są, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słupki mogą stać, gdy są dwa pasy ruchu.Nie ma przejazdu dla karetki pogotowia.Ostatnio zepsuło się auto na pojedyńczym pasie ruchu-i przejezdzaliśmy między słupkami.Pytam ,gdzie tu jest bezpieczenstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...