Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SZOK w Chełmie: Zadbają o nietypowe śmieci

Utworzony przez Ewa..., 4 lipca 2013 r. o 22:22 Powrót do artykułu
Takie rozwiazania funkcjonuja w Sztokholmie i spradzaja sie doskonale. Mieszkam tam od siedmiu lat i z podziwem patrze, jak cale spoleczenstwo stara sie dbac o najblizsze otoczenie. Znajac nasza polska mentalnosc wiem doskonale, ze i tak nie beda zadowoleni. Jestesmy cywilizacynie zapoznieni nawet w odniesieniu do tak malych narodwo, jak skandynawskie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie SZOK tylko PSZOK (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych). Szok to najwyże toj, że ZOM chwali się tym co należy do jego obowiązku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie w Irlandii,niepotrzebne rzeczy wywozi sie do miejsc recyklingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwalą się SZOKIEm, a dla mieszkańców dyrekcji szokiem jest, że ponad tydzień leżą nieodebrane śmieci segregowane, które już dawno nie mieszczą się w zapchanych dzwonach (ubitych do granic wytrzymałości), telefony i prośby nie dały żadnego efektu, jest sobotnie popołudnie i piękny widok za oknem w postaci góry walających się papierów, butelek plastikowych, worków itp. istny szok, a ktoś tu obiecywał, że odbierane będą raz na tydzień, i co? puste słowa i smród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki , wie ktoś czy teściowe też będą przyjmować? bo nie wiem jak ją zakwalifikować - i gabaryt, próchno, niebezpieczne, frakcja mokro-wredna ? a może z oponami ? bo też nie do zdarcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą tam  byłem bardzo miła obsługa pomogli nawet rozładować -oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...