Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital odmówił pomocy choremu Włochowi

Utworzony przez Jan, 14 grudnia 2011 r. o 06:50 Powrót do artykułu
"Jakaś pielęgniarka na nas naskoczyła,"-chełmska bladź pieprzona oby ja spotkało coś podobnego w życiu.....Tfu,napluł bym jej w gębę za chamskie podejście do człowieka,a może jest jeszcze katoliczką??? Znajomi to na pewno wiedzą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy zobaczyłem tytuł artykułu na pierwszej stronie od razu pomyślałem że chodzi o chełmski szpital,i co,i bingo trafiłem,a tak na marginesie to strach (nie tylko tam jeżdzić) tam mieszkać mając taki szpital.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to nie jest tylko problem tego szpitala ,że w ten sposób traktuje się obcokrajowców nawet Polacy pracujący za granicą mają ubezpieczenia i aktualne karty ubezpieczeniowe z wszystkimi danymi też są odsyłami z kwitkiem a przecież płacimy całe 100% usługi medycznej biorąc rachunek i wtedy ubezpieczalnia zwraca nam w euro spowrotem więc nie rozumię tej LASKI ale gdyby to zdarzyło się jakiemuś Polakowi za granicą to mielibyśmy już aferę dyskryminacyjną Polaków .A gdyby ten pacjent zmarł co wtedy ? czyli obcokrajowcy mogą kasę przywozić do Polski ale niech nie liczą nawet na pomoc medyczną przecież ten pacjent nie przyszedł z bolącym palcem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto Polska wlasnie biznesmeny ze sloma w bucie, magistry nie znajacy podstaw chociazby historii wlasnego narodu, chamstwo , znieczulica i szpan oj daleko WAM do cywilizowanego Swiata (chociaz Polacy mysla ze sa narodem wyranym i najmadrzejszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwrócił uwagę,i to wszystko???? a wywal tych nierobów na zbity ryj,pielęgniarka zamiast udzielić pomocy to sie oburzyła że ktoś ośmiela zakłócać jej spokój,na bezrobocie to docenisz pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kiedyś świadkiem jak się traktuje pacjentów w SOR w Chełmie. Nie było to przyjemne ani miłe traktowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent napisał:
O czym ty człowieku piszesz?!Doskonale wiem jak udzielana jest pomoc potrzebującym-aby od siebie.Jesteście od niesienia pomocy czy traktowania pacjenta jak intruza.Takich potworów pracujących w służbie zdrowia bez zastanowienia zwolnić,a wtedy nauczą się ludzkiego traktowania i szacunku dla pracy.Takie sytuacje mogą mieć miejsce tylko w chorym państwie jakim jest Polska.Najważniejsze są głupie procedury na których cierpi człowiek.ŻAL mi takich osłów którzy za nic mają człowieka chorego i potrzebującego pomocy.
SKORO WIESZ JAKE SĄ PROCEDURY I JAK TO WYGLĄDA TO NIE ROZUMIEM TWOJEGO POSTU..... NIE CISKAJ SIĘ I NIESTETY DOSTOSUJ SIĘ DO PROCEDUR A JEŻELI TEGO NIE ROZUMIESZ I NIE SZANUJESZ TO ŚMIGAJ DO MINISTERSTWA ZDROWIA... NIE JA TO WYMYŚLIŁEM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
"Jakaś pielęgniarka na nas naskoczyła,"-chełmska bladź pieprzona oby ja spotkało coś podobnego w życiu.....Tfu,napluł bym jej w gębę za chamskie podejście do człowieka,a może jest jeszcze katoliczką??? Znajomi to na pewno wiedzą....
twój nick wybitnie pasuje do twojej wypowiedzi... hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...