Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ten schron wygląda jakby czas się w nim zatrzymał. Sprzęt w środku nadal działa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 marca 2017 r. o 15:42 Powrót do artykułu
Panie preppers,nie zwykłem dyskutować z idiotami więc to mój ostatni post w tym temacie. Strzel sobie baranka o ścianę swojej ziemianki,a potem przeczytaj co napisałeś w poprzednich postach i zobacz kto kogo zaczął pierwszy wyzywać. Świadkowie Jehowy są bardziej przekonujący,o uprzejmości nie wspominając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...o uprzejmości nie wspominająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hffjj jak widać, to najzwyczajniej w świecie nie masz nic sensownego do powiedzenia poza inwektywami. Wykazałeś się porażającą nieznajomością problemetyki o której się wypowiadasz. Ot, takie bicie piany, aby wywołać gównoburzę na forum. Chyba wiesz jak się takie osoby określa? Jesteś takim typem człowieka, który istnieje tylko po to aby wkurzać innych. Czerpiesz satysfakcję, gdy kogoś wyzwiesz od idiotów czy jakoś podobnie. A w rzeczywistości nie masz nic sensownego do powiedzenia w temacie w którym się wypowiadasz. Ba! Nawet nie potrafisz, zrozumieć czytanego tekstu, bo to już przerasta Twoje możliwości intelektualne. Ale zaistnieć musisz. Najprościej jak się da. TylkoPamiętaj!  Twoje słowa świadczą o Tobie. Nie o mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tak więc przyjmij do wiadomości, że Twoje obelgi po mnie spływają i nie robią na mnie żadnego wrażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się dzieci uczą historii. Przecież Chełm był pierwszą jednodniową stolicą Polski Ludowej. Czy to jest powód do dumy, czy wstydu? Ważne, że nasze miasto uczestniczyło w tworzeniu historii. To tu ogłoszono Manifest PKWN 22 lipca. Wstyd, że żadna z ulic nie została tak nazwana. A plac przed gmachem prsemianowano na "Kogoś" kto nigdy tego miasta nawet nie odwiedził przejazdem. Uważam, że każdą historię należy doceniać. Nie wyobrażam sobie miasta, w którym urodził się Stalin bez jego pomnika. Oczywiście nie musi być z dedykacją pochwalną. Ale w Polsce też był Stalinogród i brak pomnika, który mógłby być silnym magnesem dla zachodnich turystów. Fajnie, że schron zostanie udostępniony dla zwiedzających. Bo ja jedynie o nim w szkole na PO (przysposobienie obronne) słyszałem. Teraz oprócz chełmskich podziemi (słabo rozpropagowanych w Polsce) i dzwonnicy (z widokiem na miasto) doszła kolejna atrakcja. Mamy muzea, ale kto o nich slyszał i chyba najpiękniejszy kościół barokowy w sylu rokoko... coś kiedyś w tv o tym mówiono. Jak widać jako mieszkaniec Chełma nie jestemmtego pewien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...