Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Chełmie zamontują 360 domków dla jerzyków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 kwietnia 2017 r. o 15:06 Powrót do artykułu
niech mi tylko zamontują, spadać, nie dostaję 500+ bo pisowce uważają, że jedno dziecko to nie dziecko nie powinno iistnieć na tym świecie a mam się ptakami przejmować, czy was pogięło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś kopulował w locie jak jerzyk to na pewno 500 byś dostał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada, martwią się o sranie w banie a ludzie w barakach mieszkają. chory kraj, swojemu nie pomogą ciapatemu dadzą karaluchom domki budują świat się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada? Wiesz ile jeżyk komarów dziennie zjada?? Później komary nie wlatują do baraków i nie kąsają tych biednych ludzi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perkozek napisał:
Żenada? Wiesz ile jeżyk komarów dziennie zjada?? Później komary nie wlatują do baraków i nie kąsają tych biednych ludzi :)
Perkozek napisał:
-------------------------------------------------- -a gówno nas to obchodzi ile zjadają, nami rząd sie nie przejmuje a jest od tego jak  .... tyłek od .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej zamontowano podobne budki ale pod syreną OSP. No ciekawy jestem jak w takim hałasie mają urządzić swoje m-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny socjalny glonojad. Polska wschodnia w sercu i we łbie. Po co jerzyki, jemu dać, bo w baraku mieszka! Wara ci nierobie od moich podatków. Do roboty się weź, a nie żebrzesz. Każdy, kto ma 2 ręce 2 nogi i jakiś pomysł na życie, w baraku nie mieszka. Za to amatorów wyciągania rąk po cudze nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzyki fantastycznie, ale ja chciałbym też, żeby miasto albo CHSM wzięły się trochę za gołębie. Jest ich na osiedlach za dużo. Roznoszą groźne choroby i brudzą na balkonach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie jestem za ale dlaczego to idzie z publicznych pieniędzy nawet na zdjęciu widać że montażem zajęli się pracownicy miejskiej spółki MPGK ! czyli my Chełmianie się dokładamy nie ważne czy za czy przeciw !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toś się obudził. A aquapark się podoba? A misiowe rzeźby postawione na odludziu, specjalnie po to, żeby chełmiankowe sebixy miały co dewastować? Przy milionach władowanych w aquapark daj panie Boże te domki Jeżykom. To nawet nie waciki. Następnym razem będziesz wiedział, na kogo nie głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze dotyczące domków dla jerzyków są dla mnie żenujące ,a czytając je mam wrażenie jak bym miała doczynienia z 12 letnimi dziećmi... Ty ludzie są robactwem tego świata brudzą tylko i syfią wszędzie dzie popadnie.Bardzo dobrze że budują dla nich domki z naszych pieniedzy a kto nie chce niech sie wyprowadzi za granice moze tam będzie lepiej... Dla nas budują bloki mieszkalne dla nich budki legowe Gupota ludzka jednak nie ma granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...