Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Stokrotce koszyki przymusowe? Niekoniecznie

Utworzony przez fff, 29 grudnia 2010 r. o 17:12 Powrót do artykułu
jebac wtokrotke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-jwbac stokrotke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszyki i wózki to zmora tych "zwierzęco roślinnych" sklepów. Jak wiejdziesz bez koszyka to traktują cie jak złodzieja. A ochroniarze chodzą za tobą jak cień. Jakby nie można było kraść z wózkiem czy koszykiem. Najlepszy numer jest w małych miastach (np w Bychawie) gdzie sklepy typu "Stonka" czy inny "Daisy" sklepik likwiduje koszyki do noszenia zastępując je wózkami. Nie dość że prowadzi to do ciasnoty, nieuprzejmości i potrąceń to jeszcze wyglada super zabawnie jak przy kasie tworzy się mega kolejka kilku klientów a każdy z wozkiem a w każdym wózku po paczce czipsów, butelka mleka, a w są przypadki wożenia jednego pączka wózkiem zakupowym. Ja bym zrobiła szkolenia w tym i dadania IQ ale dla tzw managerów Bo coś tu jest nie tak. Sklepy są dla klientów nie odwrotnie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz w Aldiku ochroniarz zwrócił mi podobną uwagę, więc zapytałem czy aby na pewno jest obowiązkowy on,,,ze tak jak najbardziej, więc ja mu na to - to w takim razie dobrze Jasiu przyprowadź mi ten koszyk i temat się zakończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy robiliście państwo zakupy w Carrefourze w Lublinie na Wolskiej??? tam to jest dopiero "meksyk" co prawda nikt nie karze robić tam zakupów do ich koszyków i całe szczęście, bo są tak brudne, że strach popatrzeć, a co dopiero do ręki wziąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja robiąc zakupy w biedronce musiałem wziąć sobie palete euro i paleciaka gdyż ochroniarz zwrócił mi uwage że kupuje 5 artykułów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wchodzenie dzieci do koszyków? Nie na specjalne siedzisko dla dzieciaczków, ale do wewnątrz wózka dzieci w wieku przedszkolnym? Dla mnie to brak pomyślunku rodziców!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Raz w Aldiku ochroniarz zwrócił mi podobną uwagę, więc zapytałem czy aby na pewno jest obowiązkowy on,,,ze tak jak najbardziej, więc ja mu na to - to w takim razie dobrze Jasiu przyprowadź mi ten koszyk i temat się zakończył.
Podobna sytuacja i mnie spotkała gorliwy ochroniarz przy wejściu do Tesco zwrócił mi uwagę że koszyki są obowiązkowe oczywiście koszyk wziąłem podałem do niby chwilowego potrzymania wspomnianemu ochroniarzowi i skwitowałem krótko a teraz proszę go nieść i towarzyszyć w zakupach stały obok jakieś młode dziewczyny parsknęły śmiechem !- i facio zrezygnował . Ja zaś więcej nie spotkałem ani tego ochroniarza ani nikogo kto na siłę uszczęśliwiał by mnie koszykiem i sam decyduję kiedy jest on mi niezbędny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich kretyństw jest więcej. Tytł artykułu to czy koszki są obowiązkowe aż ciśnie się na usta że mózgi też. A co powiecie w temacie plecak kontra damska torba Do kulturomanika w leclercu wejdziesz z najwiekszą damską torbą na świecie ale już z plecakiem NIE. Jakaś dyskryminacja płci bo niby mam się zamienić w jacykowa i wejde tylko z lanserska damska torebka ale plecak addidas to HALT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe przypomniała mi się sytuacja jak byłem jeszcze mały w sklepie społem były metalowe koszyki takie do noszenia jak teraz w większości plastiki są... i miałem taką samą sytuacje a kobieta kazała i koniec deb***na sytuacja... była wtedy ale ten artykuł przypomniał mi to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka sam sytuacja miała miejsce kilka lat temu w " Bazarze" Społem przy Lubartowskiej idiotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w stokrotce w Lecznej tez sie czepiaja jak sie nie ma koszyka tylko ze ochrona myslalam ze pobije meza za to ze nie wzial koszyka a chcial kupic tylko jablka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...