Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żółkiewka: Wiatraki rozkręcą budżet gminy

Utworzony przez kiepski, 28 października 2014 o 08:17 Powrót do artykułu
Mamy nadzieję,że pewna dodatkowa kwota z podatku  skapnie dla Hetmana Żółkiewka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mam więcej fotek - jeszcze z przed wzniesienia wentylatorów
0
Na hetmana?!!! Wystarczająco już drenują budżet gminy! Niech poszukają sobie sponsorów a nie sępią pieniądze podatników!!!
0
Do sportowca. Tak taniej reklamy jaką robią gminie piłkarze Hetmana nie znajdziesz nigdzie. A co ty anty ,,sportowcu zrobiłeś dla tej gminy? Pewno siedzisz na d.... i czekasz aż Ci dadza zasiłek.
0
160 tys to tania reklama??!! Poza tym po co naszej jakże "atrakcyjnej turystycznie" gminie jest reklama?? Lepiej przeznaczyć te pieniądze na potrzebniejsze rzeczy.
0
nie wiem czy to są takie kokosy ? grunt zajęty przez wiatrak to kilka arów dosłownie
0
też mam p.s. to nie są wentylatory
0
Ion Tutaj nie ma znaczenia powierzchnia zajęta pod wiatrak. Podatek się płaci od wartości wiatraka tzw wp. brutto i wynosi ten podatek 2% od wartości początkowej
0
ma ktoś zdjęcia ??    poproszę na maila  jacumi@o2.pl  
0
Ja chętnie wydzierżawię pole. Czy już są konkrety gdzie postawią następne????
0
Polecam info o wiatrakach:   wiatrowa.blox.pl        
0
Ion Tutaj nie ma znaczenia powierzchnia zajęta pod wiatrak. Podatek się płaci od wartości wiatraka tzw wp. brutto i wynosi ten podatek 2% od wartości początkowej
Od wartości zadeklarowanej przez właściciela i to bez wirnika i generatora. Tylko za budowlę . 
0
też mam p.s. to nie są wentylatory
przyślijcie mi na emaila grz_patryk@o2.pl
0
prześlij mi na grz_patryk@o2.pl proszę
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: