Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bydlak jechał BMW nie młodszym niz 15 lat. Pozbawic śmiecia prawa jazdy do konca zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kochana . Chodzilam z nia do klasy <3 jest nam przykro. Bardzo dobrze ja znalam i byla bardzo pozytywna osoba ktora sie ze wszystkiego smiala . pozostaje nambsie tylko modlic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooo a co tam, mam BMW wiec jestem panem drogi. przejscie? dla frajerów, po co zwalniac... Ludzie to dziwni są :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja zamiast łapać za przekroczenie prędkości to woli wypisywać mandaty za brak pasów lub świateł. sam ostatnio dostałem tam mandat za brak pasów ale za piratem, który przemkną obok mnie to nie pojechali, a miał na pewno więcej niż 50km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Kierowca to 25- letni mieszkaniec lublina" Który Lubelski wieśniak wczoraj sie tu rozpisywał że kierowca to pewnie słoik  na numerach LKR lub podobnych  ?
zatkaj gębe wsiochu jak nie rozumiesz można mieszkać w lublinie i być wieśniakiem a znakiem rozpoznawczym jest BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caly problem polega na tym ze gnojom co maja prawo jazdy od roku wydaje sie ze umieja jezdzic. A to nie jest tak,bo miec prawko a umiec jezdzic to dwie kompletnie ròzne rzeczy.Rzygac sie chce jak sie czyta niektòre komentarze (wiesniak,sloik itp.), co to kurwa ma do tego co sie stalo,mògl nie zauwazyc,mògl jechac za szybko,moglo cos wysiasc w samochodzie jako ze nie jest z tych najnowszych, bo moze starszy od gostka ktòry kierowal. Powtarzam ze podstawowym problemem jest to ze ma (mial) prawko dopiero od roku a praktyki za kòlkiem ZERO. W kazdym badz razie bardzo szkoda dziewczyny,takie rzeczy nie moga sie zdarzac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu straszne co się teraz na tych drogach dzieje mimo tego, że to nie pierwszy taki wypadek kierowcy i buraki jeżdżą jak wariaci opamiętajcie się naprawdę nie można je jechać o te parę kilometrów mniej a nie zabić człowiek i żyć z tą świadomością. Bardzo współczuję rodzinie tej dziewczynki. Niech spoczywa w pokoju  [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisaj przed g. 15 miałem przejść przejściem przez ul Boh. Monte Cassino (blisko Leclerka). Już wchodziłem, bo z lewej od Zana nic nie jechało a przejście jest z wysepką (pewna systuacja - zero zagrożenia). Ale z prawej usłyszałem wycie silnika. Jakiś debil w czarnym suzuki swift jadąc od Armi Krajowej wyprzedzał jadąc pod prąd (podwója ciągła, drogowcy zbierali przy krawężniku ziemię po zimie) i UWAGA: skur... wysepkę też ominął pod prąd - już byłem na pasach! Za wysepką wyhamował i chciał wrócić na swoją jezdnię, ale stały samochody czekające żeby skręcić w lewo do Lecrekra. Zatrzymał ruch na obu pasach, wpóścili go i swift pojechał, lekko zawracając do Leclerka lub Juranda. Czegoś takiego nie widziałem. A moje dzieci tym przejściem chodzą do szkoły.  Co powinno się robić z takimi kretynami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście że gdy mnie potrącił koleś- stałam przed przejściem dla pieszych i był korek a gość jechał 30 km/h- to nic więcej poza tym że przewrócił na mnie znak drogowy nic mi się nie stało.. chłopak miał prawo jazdy 3 miesiące, a podczas sprawy w sądzie mu go nie zabrali.. w tej konkretnej sprawie nic jeszcze nie wiadomo w mojej gość sie zagapił a było o na Sowińskiego.. jak się mozna zagapić jadąc 30 km/h? tego nie wiem.. ale wiem że piesi łażą jak chcą a jaeszcze jakos nie widziałam nigdy żeby któś dostał mandat.. i mówie to jako kierowca  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RIP NINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ważne czy miała 13 lat? Przecież nawet 3 letnie dziecko lub 85 letni dziadek to też CZŁOWIEK, więc dziennikarzyno masz głupie myślenie :) Przejechałeś może jakieś zwierzę i tego nie upubliczniasz? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ważne czy miała 13 lat? Przecież nawet 3 letnie dziecko lub 85 letni dziadek to też CZŁOWIEK, więc dziennikarzyno masz głupie myślenie :) Przejechałeś może jakieś zwierzę i tego nie upubliczniasz? :)
O co Ci chodzi? Czemu się czepiasz? Dla mnie to ważne. że wiem, ile ta dziewczynka miała lat. I że w sierpniu mama by jej upiekła tort. Te i inne,  nawet drobniejsze i na pozór nieważne informacje, pozwalają ludziom być bliżej zdarzeń, zwłaszcza tak bolesnych jak to opisane. Bo to coś więcej niż statystyka, tylko czy Ty w ogóle rozumiesz, co usiłuję Ci przekazać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa a skąd wiecie,że zapierdalał,może to ta dziewczynka wlazła pod koła ludzie opamiętajcie się,ja tam wierzę,że to nie z winy kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że to wina kierowcy. Dziewczynka nie wtargnęła na jezdnie, bo z niego właśnie schodziła!! (identyczna sytuacja miała miejsce w drodze do Łęcznej, gdzie również dziewczyna schodziła z przejścia i zginęła na miejscu potrącona przez samochód - policjanta, który uciekł). Droga jest prosta, wiec trudno nie zauważyć pieszego. Chyba, że jedzie jest 200kmh, z basem w bagażniku, pisząc smsa i kanapką w ustach..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** a skąd wiecie,że zapier***ał,może to ta dziewczynka wlazła pod koła ludzie opamiętajcie się,ja tam wierzę,że to nie z winy kierowcy.
Bo pie.przony głąbie są świadkowie!!! I to dziecko nie wlazło pod koła! Była na oznaczonym przejściu i właśnie KOŃCZYŁA z niego schodzić!!! Ten głąb w tym z asranym BMW z zębami najwyraźniej miał daleko gdzieś pieszych! Nie wiesz buraku jak było, to zamknij mordę!!! Gnój zabił dziecko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz pytanie do tych c,,,,,ów z MInisterstwa Infrastruktury dlaczego nie ma konieczności montażu rejestratorów jazdy w samochodach, wówczas nie było by domysłów tylko twardy materiał dowodowy. Domniemania  kto jest winien były by jasne a nie poszukiwanie winnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mu wlazła pod koła jak już była prawie po drugiej stronie chodnika, już prawie przeszła całe przejście, no właśnie prawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne czym matoł jechał ważne że gnój zabił niewinne dziecko i teraz dożywotni zakaz i zadośćuczynienie dla pogrążonej w rozpaczy rodziny może go coś nauczą chociaż śmiem bardzo wątpić w sprawiedliwość sądów i prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W grudniu był wypadek w tym samy miejscu. To przejście jest żle oświetlone tak jak zresztą przejście przy kościele w Motyczu. Nie wiem ile jeszcze osób musi zginąć by ktoś to dostrzegł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo was przepraszam ale byłam na miejscu wypadku zginęła moja koleżanka..... i dla tych co uważają że sama wlazła pod koła to nie prawda. Ja poszłam szybciej a ona... niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...