Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 marca 2014 r.
13:15
Edytuj ten wpis

13-latka zginęła na pasach. Kierowca miał prawo jazdy od ubiegłego roku

316 70 A A

Młody kierowca bmw na przejściu dla pieszych potrącił 13-letnią dziewczynkę. Mimo reanimacji nastolatki nie udało się uratować.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 18.30 na al. Jana Pawła II w Lublinie w pobliżu Lidla i skrętu w ul. Granitową. Policjanci informują, że 25-latek kierujący samochodem marki BMW jechał od ul. Armii Krajowej w kierunku al. Kraśnickiej. Na oznaczonym przejściu dla pieszych potrącił 13-letnią dziewczynkę. - Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że samochód jechał lewym pasem ruchu i uderzył w dziewczynkę, kiedy szła z prawej na lewą stronę i była na końcu przejścia dla pieszych - mówi Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Blisko miejsca zdarzenia znalazł się policjant z drogówki, który był po służbie. To on pierwszy wybiegł z samochodu i zaczął reanimować dziewczynkę. Jego narzeczona zadzwoniła po pomoc. Na miejsce przyjechała policja, straż i karetka pogotowia. Ratownicy przez około 30 minut prowadzili reanimację rannej. - Niestety, dziewczynki nie udało się uratować. Zmarła na miejscu - mówi Laszczka-Rusek. - To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat.
Kierowca bmw to 25-letni mieszkaniec Lublina. Był trzeźwy. Od mężczyzny pobrano krew do badań, żeby sprawdzić czy nie był pod działaniem środków odurzających. Prokuratura zarządziła sekcję zwłok nastolatki. - Gromadzimy materiał dowodowy. Sekcja odbędzie się w środę. Na wyniki trzeba będzie poczekać ok. 2-3 tygodni - mówi Justyna Rutkowska-Skowronek, szefowa Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe. Wkrótce zostanie powołany biegły. Ustali dokładny z jaką prędkością poruszał się samochód i w którym momencie kierowca zauważył pieszą. - 25-latek miał prawo jazdy od ubiegłego roku. Będą z nim wykonywane czynności procesowe - dodaje Laszczka-Rusek. Dziewczynka, była mieszkanką Lublina. W sierpniu skończyłaby 14 lat.
Miejsce śmiertelnego wypadku przy ul Jana Pawła II

Komentarze 70

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TTT / 3 kwietnia 2014 o 18:48
0

Powiesić go na latarni!

Avatar
Gość / 26 marca 2014 o 18:41
0

Prawdziwy kierowca z lubelskie wsi...

Pojedź mądralo do Niemiec, Anglii, Szwecji, Norwegii i pojeździj po lubelsku. Nie ma znaczenia, centrum miasta, peryferie czy wieś. Ludzie hamują i przepuszczają pieszych stojących przed przejściem pieszych. A jeżeli ruch na naszym miasteczku akademickim chcesz porównywać do natężenia ruchu w Londynie, Berlinie, Oslo czy Sztokholmie to znaczy, że nigdy nie widziałeś natężonego ruchu miejskiego.  Dodatkowo, we wszystkich krajach o których piszę występuje nasilony ruch rowerzystów. W centrach niemieckich miast są ulice fahrrad frei, rowerzyści mogą jeździć całą szerokością ulicy. I co Ty na to mądralo, któremu przeszkadzają studenci na miasteczku? 

Kolejny zakompleksiony "polaczek" podniecający się zachodem.

Pamiętaj lemingu: tu jest Polska !

cywilizacja białego człowieka umiera, tam ludzie normalni są już niczym bydło. lewactwo i syjoniści zagarnęło już tam wszystko. Dlaczego mądralo nie powiesz o islamskich gettach w tych śmiesznych, zachodnich krajach ??? Dlaczego nie powiesz o silnym lobby gejowskim "LGBT" ? promowanie rowerów i robienie tym z ludzi dziadów jest normalne ? dyskryminowanie i uprzykrzanie życia kierowcom (największej grupie społecznej) przez lewackie-syjonistyczne rządy jest normalne ?

Jebać demokrację, unię europejską, banderowców, lewactwo i watykan. Tu jest Polska ! Tu ma być na ile to możliwe jeszcze normalność. !!!

Kolejny zakompleksiony "polaczek" podniecający się zachodem.

Pamiętaj lemingu: tu jest Polska !

cywilizacja białego człowieka umiera, tam ludzie normalni są już niczym bydło. lewactwo i syjoniści zagarnęło już tam wszystko. Dlaczego mądralo nie powiesz o islamskich gettach w tych śmiesznych, zachodnich krajach ??? Dlaczego nie powiesz o silnym lobby gejowskim "LGBT" ? promowanie rowerów i robienie tym z ludzi dziadów jest normalne ? dyskryminowanie i uprzykrzanie życia kierowcom (największej g... rozwiń

Avatar
cimcirimci / 26 marca 2014 o 03:11
0

Bolid Młodych Wieśniaków! - co więcej można powiedziec

Wszyscy kierowcy bmw to wiejscy debile

Ty albo ciot miastowych je***ych je***ych bogatych rodziców i jesteś jedna z tych ciot

Avatar
paweł / 25 marca 2014 o 23:25
0

światła są  źle ustawione. To też wina Urzędu Miasta bo zatrudnia takich fachowców od dziesieciu boleści, którzy nie maja pojecia o rególacji ruchu drogowego.

Avatar
Gość / 25 marca 2014 o 21:22
0

weszłam na stronę gimnazjum tam nie ma ani słowa :( w takich sytuacjach ukazuje się chociaż czarna wstążka:(

to pisanie i oburzenie jak ktoś zapyta o nazwisko..nie rozumiem - a jak będzie nekrolog całe miasto przeczyta:(

jak bedzie nekrolog to bedzie to swiadoma decyzja rodziny Niny - to jest ta roznica.

a poza tym taka wyznaje zasade, ale nie o to tu chodzi i bynajmniej nie oburzam sie

Avatar
prawdziwy kierowca / 25 marca 2014 o 20:48
0

Prawdziwy kierowca z lubelskie wsi...

Pojedź mądralo do Niemiec, Anglii, Szwecji, Norwegii i pojeździj po lubelsku. Nie ma znaczenia, centrum miasta, peryferie czy wieś. Ludzie hamują i przepuszczają pieszych stojących przed przejściem pieszych. A jeżeli ruch na naszym miasteczku akademickim chcesz porównywać do natężenia ruchu w Londynie, Berlinie, Oslo czy Sztokholmie to znaczy, że nigdy nie widziałeś natężonego ruchu miejskiego.  Dodatkowo, we wszystkich krajach o których piszę występuje nasilony ruch rowerzystów. W centrach niemieckich miast są ulice fahrrad frei, rowerzyści mogą jeździć całą szerokością ulicy. I co Ty na to mądralo, któremu przeszkadzają studenci na miasteczku? 

Nie wymądrzam się tylko piszę co widzę. Mieszkałem w Dublinie przez 4 lata i widziałem że tam puszcza się pieszych, ale tam piesi nie nadużywają tego prawa pchając się bez pomyślunku co 2 sekundy na jezdnię bo wtedy żaden kierowca by nie przejechał. Widziałem też ekstremalnie inny przypadek kiedy piesi nawet na czerwonym wpieprzają się na przejście a kierowcy nawet boją się zatrąbić. Wnioskuję że ty zwyczajnie nie jeździsz autem tylko MPK, wymądrzasz się i jesteś strasznie jednostronny, więc tymbardziej odeślę Cię na Sowińskiego i popatrzysz sobie na arogancki sposób wciskania się na jezdnię studentów, nieraz widząc kogoś kto zamiast poczekać 3-4 sekundy i puścić jadący pojazd nawet nie patrzy tylko wchodzi, zatrzymuje cały sznur aut, z meijsca robi sie korek, rośnie stężenie spalin, przejdzie jeden pieszy a ulica stoi, zamiast poczekać, przejść z trzema innymi i wszyscy byliby zadowoleni - przykład? Przejście przy bramie Krakowskiej - tam jakoś piesi są bardziej zdyscyplinowani i mniej aroganccy, a kierowcy zawsze ich tam puszczają. Jeźdżę od 8 miesięcy z wideorejestratorem żeby uchronić się zawczasu od bezczelnej postawy roszczeniowej niektórych pieszych, a na nasze szczęście istnieje w kodeksie drogowym pojecie - wtargnięcia pod nadjeżdżający pojazd - a nawet jadąc 40-50/h nei jest się często w stanie odpowiednio zareagować i zatrzymać rozpędzonej masy pojazdu zanim potraci się pieszego nie mającego pomyślunku, nie mam tu na myśli wypadku sprzed 2 dni bo go nie widziałem. Uważam tak czy inaczej że prawo ruchu drogowego powinno być przedmiotem nauki w szkołach bo zawsze obwinia się tylko i wyłącznie keirowców.

Nie wymądrzam się tylko piszę co widzę. Mieszkałem w Dublinie przez 4 lata i widziałem że tam puszcza się pieszych, ale tam piesi nie nadużywają tego prawa pchając się bez pomyślunku co 2 sekundy na jezdnię bo wtedy żaden kierowca by nie przejechał. Widziałem też ekstremalnie inny przypadek kiedy piesi nawet na czerwonym wpieprzają się na przejście a kierowcy nawet boją się zatrąbić. Wnioskuję że ty zwyczajnie nie jeździsz autem tylko MPK, wymądrzasz się i jesteś strasznie jednostronny, więc tymbardziej odeślę Cię na Sowińsk... rozwiń

Avatar
KpG / 25 marca 2014 o 18:49
0

"- To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat."



Bardzo słuszna uwaga, miedzy światłami na Granitowej i Roztocze trzeba pędzić 120 km/h by zdążyć na zielone. Jadąc dozwolone 50 km/h mamy czerwona falę. Tak urzędnicy od świateł dbają o bezpieczeństwo na drodze.


"- To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat."



Bardzo słuszna uwaga, miedzy światłami na Granitowej i Roztocze trzeba pędzić 120 km/h by zdążyć na zielone. Jadąc dozwolone 50 km/h mamy czerwona falę. Tak urzędnicy od świateł dbają o bezpieczeństwo na drodze.

Podobnie jak Kraśnicka. Ostatnio sprawdzałem. Albo jedziesz 25kmh i masz zieloną falę albo 150kmh i też masz. W innym przypadku tj. mówisz, masz.. ale czerwoną.

Podobnie jak Kraśnicka. Ostatnio sprawdzałem. Albo jedziesz 25kmh i masz zieloną falę albo 150kmh i też masz. W innym przypadku tj. mówisz, masz.. ale czerwoną.

rozwiń
Avatar
KpG / 25 marca 2014 o 18:43
0

"- To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat."



Bardzo słuszna uwaga, miedzy światłami na Granitowej i Roztocze trzeba pędzić 120 km/h by zdążyć na zielone. Jadąc dozwolone 50 km/h mamy czerwona falę. Tak urzędnicy od świateł dbają o bezpieczeństwo na drodze.


"- To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat."



Bardzo słuszna uwaga, miedzy światłami na Granitowej i Roztocze trzeba pędzić 120 km/h by zdążyć na zielone. Jadąc dozwolone 50 km/h mamy czerwona falę. Tak urzędnicy od świateł dbają o bezpieczeństwo na drodze.

Podobnie jak Kraśnicka. Osatnio sprawdzałem. Albo jedziesz 25kmh i masz czerwoną falę albo 150kmh i też masz. W innym przypadku tj. mówisz, masz.. ale czerwoną.

Podobnie jak Kraśnicka. Osatnio sprawdzałem. Albo jedziesz 25kmh i masz czerwoną falę albo 150kmh i też masz. W innym przypadku tj. mówisz, masz.. ale czerwoną.

rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2014 o 18:20
0
"- To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat."



Bardzo słuszna uwaga, miedzy światłami na Granitowej i Roztocze trzeba pędzić 120 km/h by zdążyć na zielone. Jadąc dozwolone 50 km/h mamy czerwona falę. Tak urzędnicy od świateł dbają o bezpieczeństwo na drodze.
Avatar
smutek / 25 marca 2014 o 17:49
0

Na stronie szkoły jest napisane jej imię i nazwisko i kiedy odbędzie się pogrzeb.

Avatar
TTT / 3 kwietnia 2014 o 18:48
0

Powiesić go na latarni!

Avatar
Gość / 26 marca 2014 o 18:41
0

Prawdziwy kierowca z lubelskie wsi...

Pojedź mądralo do Niemiec, Anglii, Szwecji, Norwegii i pojeździj po lubelsku. Nie ma znaczenia, centrum miasta, peryferie czy wieś. Ludzie hamują i przepuszczają pieszych stojących przed przejściem pieszych. A jeżeli ruch na naszym miasteczku akademickim chcesz porównywać do natężenia ruchu w Londynie, Berlinie, Oslo czy Sztokholmie to znaczy, że nigdy nie widziałeś natężonego ruchu miejskiego.  Dodatkowo, we wszystkich krajach o których piszę występuje nasilony ruch rowerzystów. W centrach niemieckich miast są ulice fahrrad frei, rowerzyści mogą jeździć całą szerokością ulicy. I co Ty na to mądralo, któremu przeszkadzają studenci na miasteczku? 

Kolejny zakompleksiony "polaczek" podniecający się zachodem.

Pamiętaj lemingu: tu jest Polska !

cywilizacja białego człowieka umiera, tam ludzie normalni są już niczym bydło. lewactwo i syjoniści zagarnęło już tam wszystko. Dlaczego mądralo nie powiesz o islamskich gettach w tych śmiesznych, zachodnich krajach ??? Dlaczego nie powiesz o silnym lobby gejowskim "LGBT" ? promowanie rowerów i robienie tym z ludzi dziadów jest normalne ? dyskryminowanie i uprzykrzanie życia kierowcom (największej grupie społecznej) przez lewackie-syjonistyczne rządy jest normalne ?

Jebać demokrację, unię europejską, banderowców, lewactwo i watykan. Tu jest Polska ! Tu ma być na ile to możliwe jeszcze normalność. !!!

Kolejny zakompleksiony "polaczek" podniecający się zachodem.

Pamiętaj lemingu: tu jest Polska !

cywilizacja białego człowieka umiera, tam ludzie normalni są już niczym bydło. lewactwo i syjoniści zagarnęło już tam wszystko. Dlaczego mądralo nie powiesz o islamskich gettach w tych śmiesznych, zachodnich krajach ??? Dlaczego nie powiesz o silnym lobby gejowskim "LGBT" ? promowanie rowerów i robienie tym z ludzi dziadów jest normalne ? dyskryminowanie i uprzykrzanie życia kierowcom (największej g... rozwiń

Avatar
cimcirimci / 26 marca 2014 o 03:11
0

Bolid Młodych Wieśniaków! - co więcej można powiedziec

Wszyscy kierowcy bmw to wiejscy debile

Ty albo ciot miastowych je***ych je***ych bogatych rodziców i jesteś jedna z tych ciot

Avatar
paweł / 25 marca 2014 o 23:25
0

światła są  źle ustawione. To też wina Urzędu Miasta bo zatrudnia takich fachowców od dziesieciu boleści, którzy nie maja pojecia o rególacji ruchu drogowego.

Avatar
Gość / 25 marca 2014 o 21:22
0

weszłam na stronę gimnazjum tam nie ma ani słowa :( w takich sytuacjach ukazuje się chociaż czarna wstążka:(

to pisanie i oburzenie jak ktoś zapyta o nazwisko..nie rozumiem - a jak będzie nekrolog całe miasto przeczyta:(

jak bedzie nekrolog to bedzie to swiadoma decyzja rodziny Niny - to jest ta roznica.

a poza tym taka wyznaje zasade, ale nie o to tu chodzi i bynajmniej nie oburzam sie

Avatar
prawdziwy kierowca / 25 marca 2014 o 20:48
0

Prawdziwy kierowca z lubelskie wsi...

Pojedź mądralo do Niemiec, Anglii, Szwecji, Norwegii i pojeździj po lubelsku. Nie ma znaczenia, centrum miasta, peryferie czy wieś. Ludzie hamują i przepuszczają pieszych stojących przed przejściem pieszych. A jeżeli ruch na naszym miasteczku akademickim chcesz porównywać do natężenia ruchu w Londynie, Berlinie, Oslo czy Sztokholmie to znaczy, że nigdy nie widziałeś natężonego ruchu miejskiego.  Dodatkowo, we wszystkich krajach o których piszę występuje nasilony ruch rowerzystów. W centrach niemieckich miast są ulice fahrrad frei, rowerzyści mogą jeździć całą szerokością ulicy. I co Ty na to mądralo, któremu przeszkadzają studenci na miasteczku? 

Nie wymądrzam się tylko piszę co widzę. Mieszkałem w Dublinie przez 4 lata i widziałem że tam puszcza się pieszych, ale tam piesi nie nadużywają tego prawa pchając się bez pomyślunku co 2 sekundy na jezdnię bo wtedy żaden kierowca by nie przejechał. Widziałem też ekstremalnie inny przypadek kiedy piesi nawet na czerwonym wpieprzają się na przejście a kierowcy nawet boją się zatrąbić. Wnioskuję że ty zwyczajnie nie jeździsz autem tylko MPK, wymądrzasz się i jesteś strasznie jednostronny, więc tymbardziej odeślę Cię na Sowińskiego i popatrzysz sobie na arogancki sposób wciskania się na jezdnię studentów, nieraz widząc kogoś kto zamiast poczekać 3-4 sekundy i puścić jadący pojazd nawet nie patrzy tylko wchodzi, zatrzymuje cały sznur aut, z meijsca robi sie korek, rośnie stężenie spalin, przejdzie jeden pieszy a ulica stoi, zamiast poczekać, przejść z trzema innymi i wszyscy byliby zadowoleni - przykład? Przejście przy bramie Krakowskiej - tam jakoś piesi są bardziej zdyscyplinowani i mniej aroganccy, a kierowcy zawsze ich tam puszczają. Jeźdżę od 8 miesięcy z wideorejestratorem żeby uchronić się zawczasu od bezczelnej postawy roszczeniowej niektórych pieszych, a na nasze szczęście istnieje w kodeksie drogowym pojecie - wtargnięcia pod nadjeżdżający pojazd - a nawet jadąc 40-50/h nei jest się często w stanie odpowiednio zareagować i zatrzymać rozpędzonej masy pojazdu zanim potraci się pieszego nie mającego pomyślunku, nie mam tu na myśli wypadku sprzed 2 dni bo go nie widziałem. Uważam tak czy inaczej że prawo ruchu drogowego powinno być przedmiotem nauki w szkołach bo zawsze obwinia się tylko i wyłącznie keirowców.

Nie wymądrzam się tylko piszę co widzę. Mieszkałem w Dublinie przez 4 lata i widziałem że tam puszcza się pieszych, ale tam piesi nie nadużywają tego prawa pchając się bez pomyślunku co 2 sekundy na jezdnię bo wtedy żaden kierowca by nie przejechał. Widziałem też ekstremalnie inny przypadek kiedy piesi nawet na czerwonym wpieprzają się na przejście a kierowcy nawet boją się zatrąbić. Wnioskuję że ty zwyczajnie nie jeździsz autem tylko MPK, wymądrzasz się i jesteś strasznie jednostronny, więc tymbardziej odeślę Cię na Sowińsk... rozwiń

Avatar
KpG / 25 marca 2014 o 18:49
0

"- To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat."



Bardzo słuszna uwaga, miedzy światłami na Granitowej i Roztocze trzeba pędzić 120 km/h by zdążyć na zielone. Jadąc dozwolone 50 km/h mamy czerwona falę. Tak urzędnicy od świateł dbają o bezpieczeństwo na drodze.


"- To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat."



Bardzo słuszna uwaga, miedzy światłami na Granitowej i Roztocze trzeba pędzić 120 km/h by zdążyć na zielone. Jadąc dozwolone 50 km/h mamy czerwona falę. Tak urzędnicy od świateł dbają o bezpieczeństwo na drodze.

Podobnie jak Kraśnicka. Ostatnio sprawdzałem. Albo jedziesz 25kmh i masz zieloną falę albo 150kmh i też masz. W innym przypadku tj. mówisz, masz.. ale czerwoną.

Podobnie jak Kraśnicka. Ostatnio sprawdzałem. Albo jedziesz 25kmh i masz zieloną falę albo 150kmh i też masz. W innym przypadku tj. mówisz, masz.. ale czerwoną.

rozwiń
Avatar
KpG / 25 marca 2014 o 18:43
0

"- To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat."



Bardzo słuszna uwaga, miedzy światłami na Granitowej i Roztocze trzeba pędzić 120 km/h by zdążyć na zielone. Jadąc dozwolone 50 km/h mamy czerwona falę. Tak urzędnicy od świateł dbają o bezpieczeństwo na drodze.


"- To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat."



Bardzo słuszna uwaga, miedzy światłami na Granitowej i Roztocze trzeba pędzić 120 km/h by zdążyć na zielone. Jadąc dozwolone 50 km/h mamy czerwona falę. Tak urzędnicy od świateł dbają o bezpieczeństwo na drodze.

Podobnie jak Kraśnicka. Osatnio sprawdzałem. Albo jedziesz 25kmh i masz czerwoną falę albo 150kmh i też masz. W innym przypadku tj. mówisz, masz.. ale czerwoną.

Podobnie jak Kraśnicka. Osatnio sprawdzałem. Albo jedziesz 25kmh i masz czerwoną falę albo 150kmh i też masz. W innym przypadku tj. mówisz, masz.. ale czerwoną.

rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2014 o 18:20
0
"- To niebezpieczne przejście. Światła są bardzo blisko i kierowcy zwykle pędzą żeby zdążyć na zielone - mówi pan Łukasz, który mieszkał blisko miejsca zdarzenia przez wiele lat."



Bardzo słuszna uwaga, miedzy światłami na Granitowej i Roztocze trzeba pędzić 120 km/h by zdążyć na zielone. Jadąc dozwolone 50 km/h mamy czerwona falę. Tak urzędnicy od świateł dbają o bezpieczeństwo na drodze.
Avatar
smutek / 25 marca 2014 o 17:49
0

Na stronie szkoły jest napisane jej imię i nazwisko i kiedy odbędzie się pogrzeb.

Zobacz wszystkie komentarze 70

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie
28 lipca 2018, 14:00

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Empik mieszczący się w Galerii Plaza (ul. Lipowa 13) zaprasza miłośników dobrej muzyki na spotkanie z członkami młodego zespołu 4Dreamers. Artyści pojawią się w Lublinie 28 lipca o godz. 14.

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac 5 0

1400 zł brutto podwyżki chcą technicy elektroradiologii ze szpitala przy Jaczewskiego. – Szpital najwięcej zarabia na badaniach, które wykonujemy. A paradoksalnie zyski, które my wypracowaliśmy, pójdą na realizację porozumienia z pielęgniarkami – denerwują się technicy elektroradiologii.

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie
galeria

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie 0 0

Zdjęcia śmieci wyrzuconych na drodze w lasku między akademikami a Felinem przysłała do nas Czytelniczka.

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza
27 lipca 2018, 18:00
galeria

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejna odsłona przejażdżek po Lublinie w ramach Masy Krytycznej. 27 lipca o godz. 18 z Placu Litewskiego wyruszy rajd śladami Józefa Czechowicza.

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina 3 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość, srebrnym medalistą mistrzostw Polski

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii 2 0

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm zdobyła brązowy medal podczas Międzynarodowego Turnieju o Grand Prix Hiszpanii. Srebro wywalczyła inna z Polek Agnieszka Wieszczek-Kordus w kategorii 72 kg

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku?

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku? 2 1

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 21 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Wola Blizocka (pow. lubartowski).

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu 0 3

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Turystycznej policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej samochód audi.

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem 17 0

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w miejscowości Mokre koło Zamościa.

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 1 4

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 1

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS