Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

150 km ścieżek rowerowych ma powstać w Lublinie. Sprawdź gdzie

Utworzony przez jons, 31 października 2014 r. o 20:54 Powrót do artykułu
Moja uwaga jest jedna: jeszcze dobrze ścieżki nie powstały, a już mam serdecznie dość roszczących sobie wszelkie prawa na chodnikach, ulicach i gdzie się da rowerzystów. Może by tak zwrócić baczniejszą uwagę na innych uczestników ruchu drogowego, a nie tylko uprzywilejowywać rowerzystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Czechowa po Czuby, od Sławinka po Tatary a co, zakaz poruszania się samochodami, zamiana ulic w deptaki, oczywiście z wyznaczonymi ścieżkami rowerowymi, wszędzie rowery żeby przechodnie wiedzieli kto tu rządzi. Tak pozmniejszajcie szerokość wszystkich ulic, tylko ścieżki i pasy i kontraruchy. Ja pikole utopijna paranoja "cudowych dzieci dwóch pedałów", ktoś to łyka bo co wybory idą ?? Pogadamy po :). Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować! Jestem za, popieram, słuszna inicjatywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory się zbliżają. Jak widać dziennikwschodni bierze czynny udział w sianiu propagandy jakie świetliste czasy nas czekają, jak super sprawują się obecni rządzący. Ciekawe czemu przez 4 ostatnie lata nie czytaliśmy codziennie takich pozytywnych niusów o inwestycjach, dobrych zmianach itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAAAAK i jeszcze mam propozycję70km ścieżki rowerowej. Zabrać jeden pas ruchu nowej ekspresówki po kiego ch.ja po drogach mają jeżdzić samochody. A pieszych też wy.....olić z chodników. Ludzie a może tak trochę opamiętania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś pisałem o szlabanach na rogatkach i jedynym dozwolonym ruchu furmanek ale widzę , że moja fantazja nie sięga urzędasom do pięt   i ten onanizm liczbą kilometrów ścieżek rowerowych, np. ulica zbożowa no pewnie w ze 3 km pasa rowerowego psu na budę potrzebnego bo można bez żadnego stresu nawet z małymi dziećmi przejechać przez równoległe ulice, inny przykład w bliskiego mi otoczenia ul .wojciechowska , zlikwidowane kilkanaście miejsc parkingowych ale liczba rowerzystów przejeżdżających aż 3 sztuki dziennie (mam filmik od znajomego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś mi powie gdzie ja mogę zobaczyć mapę proponowanych tras? Bo jak mam zgłosić jakieś uwagi lub propozycje skoro nie wiem jak mają przebiegać? Mam to zrobić w ciemno? A więc przede wszystkim połączenie Czechowa z centrum i dalej z południem Lublina..., z Zalewem... Jedyna ścieżka prowadzi przez Kalinowszyznę i dalej wzdłuż Bystrzycy. Moim zdaniem to zbyt okrężna droga. Optymalna ścieżka rowerowa prowadząca z Czechowa kończy się przy moście Poniatowskiego, potem mamy znów kawałek ścieżki na ul.Poniatowskiego i dalej nic. Czy ktoś myslał o połączeniu tych ścieżek i poprowadzeniu ich dalej np wzdłuż Sowińskiego...? I moja kolejna propozycja: ścieżka rowerowa do Kozłówki... itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze dbają o tę osobliwą subkulturę cyklistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu z twórców ścieżek w pasie drogowym odważy się jechać taką ścieżką z dzieckiem( na przykład po Krochmalnej). Korzystanie z takich ścieżek jest znikome a powoduje utrudnienia w ruchu samochodów. Pięknie wyglądają kilometry ścieżek w statystykach przedwyborczych ale ze zdrowym rozsądkiem nic wspólnego nie mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydzielona ścieżka z pasa drogowego to bzdura, tak i tak jest niebezpiecznie. Co z tego, że jestem na prawie, co mi z tego prawa jak ktoś we mnie wjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kilka dni temu byłem świadkiem na ulicy Filaretów jak "cyklistka" w pseudointelektualnych okularach jadąca na rowerze miejskim wyzywała od kalek niepełnosprawną kobietę poruszającą sie na wózku inwalidzkim tylko dlatego ze nie zdążyła przejechać przez pseudoprzejście na ścieszce rowerowej. I jeszcze dodała ze kaleki powinno się trzymać w domach a nie wyprowadzać na zewnątrz aby nie psuły estetykę miasta Lublina.    Ludzie opamiętajcie się z tym uprzywilejowaniem roweroli bo po tym  co zobaczyłem rowerole to nowi faszysci którzy wykluczają innych uczestników ruchu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich z niedomaganiem pewnych funkcji mózgowych: każdy rowerzysta, to jeden samochód mniej, jedno miejsce parkingowe mniej, więc większy luzik dla kierowców (sam jeżdżę i tym i tym). Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GŁUSK IABRAMOWICE JAK ZAWSZE MAJĄ W DUPIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję ścieżkę do Prawiednik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM JEDNO PYTANIE . POWSTANIE 150 KM ŚCIEŻEK CZY ZOSTANIE NAMALOWANYCH 150 KM LINI NA ULICACH ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może wie kiedy zostanie dokończona ścieżka rowerowa dookoła Zalewu Zemborzyckiego ?  :lol: Brakuje chyba 2 - max. 3 kilometrów. ................ Przepychanki z dokończeniem tej  trasy trwają już od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="cyklista" post="953872" timestamp="1414847524"]Proponuję ścieżkę do Prawiednik[/quote Można pociągnąć ścieżkę do Pszczelej Woli, po drodze robiąc stacje rowerów na wysokości wypozyczalni kajaków w Prawiednikach właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich z niedomaganiem pewnych funkcji mózgowych: każdy rowerzysta, to jeden samochód mniej, jedno miejsce parkingowe mniej, więc większy luzik dla kierowców (sam jeżdżę i tym i tym). Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć?
  Absurd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...