Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czemu to musi byc takie brzydkie?? Czy jest jakas gwarancja na to, ze ta zieleń dookoła sie tam pojawi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten apartamentowiec jest paskudny!! Szykuje sie nowy gargamel i znowu bedzie płącz jak po COZL.. bedziecie płakac juz po :) ten hampton by hilton rózniez wyglada tandetnie ale wszytkie hotele tej marki wygladaja tanio i brzydko. Plus jest taki, ze jest niski i zarosnie drzewami za pare lat.  zadna z tych inwestycji nie przyczyni sie ani do rozwoju maista ani do ani nie poprawi wygladu.... jakis gość bredził cos o europejskiej metorpolii, no coz chyab slonce przygrzało mózgownice, ale coz taka pogoda...z  Europejskich metropolii ludzie w wieku produkcyjnym nie uciakają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się jak zwykle podobają wizualizacje - wszystko ładnie, pięknie, dużo wolnego miejsca dookoła, zieleni... A później na miejscu okazuje się, że okno w okno i wymagane 12m pomiędzy budynkami. O drzewkach krzaczkach można zapomnieć, bo przecież garaż pod spodem i sadzić nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....najciekawsze w tym jest stwierdzenie " powstanie również małe centrum handlowe"- takie małe jak po sąsiedzku przy zamku a wokół betonowy parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodowitą lublinianką, tak się składa, że znam realia obłożenia hoteli w Lublinie. Dziwi mnie stwierdzenie p.Wyskokińskiego właściciela firmy LUK, że w Lublinie jest bardzo duże zapotrzebowanie na dobre hotele. Mamy dobre hotele, które niestety bardzo często są puste. Jeżeli chodzi o apartamentowiec to architektonicznie jest brzydki. Nie chciałabym tam mieszkać nawt ze względu na lokalizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie panowie ,taki a na pewno ładniejszy hotel powinien stać w centrum aby był widoczny i od frontu oko powinno cieszyć.  Lublin  hotelów typu Hilton nie posiada ani np. Szaraton to marzenie .W Poznaniu jest .dużo hoteli miasto targowe i nie zawsze jest komplet może 30 procent często wykorzystanych.     Decyzja o budowie hoteli słuszna tylko nie kosztem przestrzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym dogonimy Poznań ?  :lol: W Lublinie każdy pocałuje w du...ę każdego pracodawce jeśli dostanie 1500 PLN na umowę śmieciową.
Jedno jest pewne.W narzekaniu nikt nas nie doścignie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hilton to tandeta! Szeratona albo Mariota zbudujcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nic się nie rozwija hotel kolejny co on zmieni :-) budżet hampton by Hilton nikogo więcej miasto lublin nie zyska nic nawet podatków nie odprowadzaja u nas więc cicho sza zapatrzeni w wielkość lublina żyłem w wrocławiu, opolu, miasta blisko siebie nastawione na roZwój drogi w owiele lepszym stanie praca i płacą za która da się żyć a nie lublin umowa zlecenie jąk nie to maks 1200 zł za wynajem mieszkania tu w lublinie chcą już prawie tyle co w wawie ludzie obudzcie się doja was jąk chcą
  Oj z tymi drogami to dalęs do pieca koles oj dales.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy kto zaprojektuję a kto jest właścicielem działki? Z tego co mi się obiło o uszy to kupił to Pan K. z KS Development słynacy z luksusowego osiedla "Laurowa bez windy"  prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Prezydent Żuk!!! Co wy na to pisowcy?? Lublin powoli się zmienia, staje się prawdziwą europejską metropolią. Za 10-15 lat  dogonimy Poznań. Zobaczycie...
A czy w Lublinie nie ma hoteli? Po co ten Hilton? Po to, żeby Łysoń za darmo tam urzędował jak pojedzie do Paryża czy innej metropolii. A może 2 MPWiK czy LPEC w Lublinie. Jak ten nasi Prezydent dba o lubelskich hotelarzy? Wybudują Im konkurencję. zbliżają się ME U-21 w 2017 r . Zgadnijcie kto zgarnie całą pulę noclegów w Lublinie dla drużyn, które będą grać a Lublinie. A będzie 6 do 8 drużyn. Zgarnie Hilton. Ale lubelscy ochłapiarze będą jeżdzić po świecie i spać za friko w Hiltonach. Kiedy nastąpi kres tego ochłapiarstwa made in POkraki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już mają budować taki "wieżowiec" to niech chociaż zrobią go estetycznie w jednych lub dwóch kolorach...Wieżowiec mający nawet te 17 pięter ma wyglądać jak wieżowiec a nie jak jakiś cudak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Osobiście korzystam z innych rozwiązań i póki co się nie zawiodłam. Nie wiem, dlaczego przedmówcy mają tak złe doświadczenia… Deb0308 - To jest to:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszny kurnik...czy ludzie widzą to i mimo to zamierzają tu mieszkać? okienka jak te w wc w starych blokach na tatarach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...