Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

35-latek ukrył marihuanę w piekarniku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2016 o 09:33 Powrót do artykułu
"Ponad 620 gramów suszu konopi miał w mieszkaniu 35-latek. Część schował w piekarniku." MOŻE LUBI PIECZONE LIŚCIE????????????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamiast ścigać studenta za posiadanie niewielkiej ilości marihuany policja powinna zająć się kościołem katolickim. Ile miliardów złotych z kasy państwa zostało roztrwonione przez księży?
0
Zamiast ścigać studenta za posiadanie niewielkiej ilości marihuany policja powinna zająć się kościołem katolickim. Ile miliardów złotych z kasy państwa zostało roztrwonione przez księży? 35 letni student? Pewnie gdyby tyle nie jarał,to by już dawno te studia skończył.
0
"zabezpieczyli profesjonalną, bardzo dokładną wagę elektroniczną."- chyba kpicie , na targu taka waga kosztuje 15zł, ona jest tak profesjonalna jak wasza redakcja
0
marihuana to LEKARSTWO, a wiec zbrodnia jest utrzymywanie obecnego prawa.
0
marihuana to LEKARSTWO, a wiec zbrodnia jest utrzymywanie obecnego prawa. Argument większości zjaranych zielskiem czerepów. Poczytaj sobie chlopcze czym jest MEDYCZNA MARIHUANA i czym się różni od pożywki dla ćpunów.
0
Brawo dzielna policja, kolejny "sukces"
0
A czy Gronkiewicz tez bedzie odpowiadac z tego paragrafu czy tez wasze poczynania odnosza sie do Ludzi z nizszych polek ale bohaterowie dnia
0
A czy Gronkiewicz tez bedzie odpowiadac z tego paragrafu czy tez wasze poczynania odnosza sie do Ludzi z  nizszych polek ale bohaterowie dnia Za bycie sąsiadem ćpunów  na szczęście żadnych kar w polskim prawie nie przewidziano.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: