Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.ztm.waw.pl/?c=110 tu czarno na białym ceny w warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyla hałasu żeby przesiąść się do MPK i taki prezent....przynajmniej wszyscy znowu jesteśmy razem : kierowcy, rowerzyści i piesi...dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeglądałem stronę ztm warszawa no i wychodzi że w Warszawie 3,40 zł bilet 20 min, za to droższe miesięcznice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cena biletów ceną biletów ale trzeba też wziąć pod uwagę standard naszego taboru miejskiego, starych autobusów i trolejbusów coraz mniej, za to coraz więcej nowych niskopodłogowców i innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny paliw spadły, ceny biletów rosną ?=?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównujecie ceny biletów Lublin-Warszawa a może tak porównać jakość taboru w obu miastach? Mam mnóstwo znajomych w stolicy, którzy mnie odwiedzają i z pierwszej ręki wiem, że jest przepaść w tym aspekcie na korzyść Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny paliw spadły, ceny biletów rosną ?=?
  zauważ, że jak cena paliw rośnie to nikt z tego powodu podwyżki cen biletów nie wprowadza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk: Chcemy, żeby podwyżki jak najmniej dotknęły tych, którzy jeżdżą komunikacją na co dzień i korzystają z karnetów. Nie ma jednak uzasadnienia to, by mieszkańcy Lublina dopłacali do biletów jednorazowych, z których z reguły korzystają turyści lub osoby, które w Lublinie chcą tylko załatwić swoje sprawy. I to jest uczciwe podejście. Obciążyć studentów i turystów a nie przeciętnego mieszkańca miasta który musiałby w wyższych podatkach sponsorować nowe linie autobusowe mimo iż porusza się samochodem a z MPK korzysta sporadycznie.
  Zgadzam się w 100% z Żukiem i jego punktem widzenia. Ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choćby podwyższyli do 4 zł za bilet to i tak się nic nie zmieni. Rozkłady elektroniczne tylko na kilku przystankach w centrum , zakupione nowe autobusy i trolejbusy polskiej upadającej firmy już trzeszcza i rypią mimo że niedawno co wyjechały w trasę , lepiej było kupić mercedesy i cieszyć się jakością a nie tanimi bublami do których trzeba co chwile dokładać. Myli się ten kto uważa ze jak bilety zdrożeją to nagle pojawia się nowe linie , częste odjazdy autobusów i punktualność .Na początek to można zabrać co najwyżej studentom ulgi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do przejazdu linią 26 lub 31 z Poręby w kierunku centrum. W takich warunkach nawet świń się nie przewozi. To wręcz upokorzenie człowieka, żeby w takich warunkach musieć się przemieszczać po mieście. Firma, która miała coś zrobić z rozkładami jazdy, wzięła grubą kasę i nic nie zrobiła. Jakoś nie dostrzegła, że na Porębie mieszka coraz więcej osób i rozkład jazdy autobusów od wielu lat pozostaje w zasadzie taki sam. Najłatwiej wyciągnąć łapy po łatwą kasę. Szkoda, że swoimi działaniami nie zachęca się do korzystania z komunikacji miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo,ale jeżeli rozkład mówi, że moja jazda zajmie 15 minut,ale przez korki zajmie 25 to znaczy, że to JA jestem winna i mam płacić mandat gapowicza? Wyprowadźcie mnie z błędu, prosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choćby podwyższyli do 4 zł za bilet to i tak się nic nie zmieni. Rozkłady elektroniczne tylko na kilku przystankach w centrum , zakupione nowe autobusy i trolejbusy polskiej upadającej firmy już trzeszcza i rypią mimo że niedawno co wyjechały w trasę , lepiej było kupić mercedesy i cieszyć się jakością a nie tanimi bublami do których trzeba co chwile dokładać. Myli się ten kto uważa ze jak bilety zdrożeją to nagle pojawia się nowe linie , częste odjazdy autobusów i punktualność .Na początek to można zabrać co najwyżej studentom ulgi .
  a skąd ty wiesz co oznacza trzeszczenie? skąd ty wiesz ile trzeba dokładać do nowych autobusów? naprawiasz te autobusy? takie wpisy fotelowych pożal się boże ekspertów mnie osłabiają, powiedział co wiedział: ot wystarczy wydać kupę kasy kupić dwa mercedesy i już znikną wszystkie bolączki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma, która miała coś zrobić z rozkładami jazdy, wzięła grubą kasę i nic nie zrobiła. 
  Bzdury bzdury bzdury... Sęk w tym że zrobiła, tyle że jasno postawiła sprawę - albo więcej wozokilometrów i będzie poprawa albo nic nie dokładamy, zostaje taka ilość wozokilometrów jaka jest i wszystko zakończy się drobną kosmetyką   po podwyżce przybędzie 1,5 mln wozokilometrów i to jest realna szansa na pozytywne zmiany i poprawę jakości przejazdów komunikacją miejską tzn będzie szybciej i częściej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co proponuje ZTM Lublin za zgodą PO i Wspólnego Lublina to złodziejstwo w biały dzień !!!! cena biletu w obie strony (do pracy i z pracy) to dla niektórych godzina dobrego zapieprzania! już nie tylko stacje paliwowe chcą drążyć kieszenie ludzi ale i instytucje publiczne. nie wiem jaki idiota ustalił że 60% ludzi nie przejeżdża 20min. jak ja zwykłym samochodem bez stawania na przystankach odcinek 3km w szczycie jadę 20min a to jest 3-4 przystanki autobusowe,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj przestań pieprzyć człowieku bzdury w Lublinie nie rządzi pis tylko PO i wspólny Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nie podwyżka cen biletów to co innego na dodatkowe 1.5 mln wozokilometów? jakieś propozycje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo nie będzie opłacało się dojeżdżać do pracy , bo jak przyjdzie zapłacić za dojazdy jedzenie i opłaty to nic z wypłaty nie zostanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak to wygląda bo dawno nie korzystałem z mpk. Ale sporadycznie się zdarza, dla mnie kosmos. Przełom technologiczny i to widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin chwali się jako miasto z nowoczesną komunikacją i przyjazną dla pasażera ale prawda jest nieco inna na trasę wysyłają stare dymiące jelcze i jest ich wcale nie mało choć nowy tabor oczywiście jest widoczny. W Krakowie takimi rupieciami jak w Lublinie nie jeździłem wiec wcale nie jest aż tak dobrze. Poza tym ile musimy czekać na autobus w Lublinie, stanowczo za długo o przejazdach w niedziele lepiej w ogolę nie wspominać. Brak dobrego połączenia z dworcami PKS i PKP i to z wielu dzielnic Lublina to tez problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, że po tej podwyżce nie będzie co jeść - 8 zł to dwa piwa mniej w miesiącu. Za to czas zaoszczędzony poprzez częstsze kursy które będą możliwe dzięki tej nieznacznej podwyżce, bezcenny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...