Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jako karę proponuję pół roku prac na cmentarzu żydowskim. Albo remont ambasady Izraela ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, ciekawe, że Dziennik zna dokładne cytaty. Pewnie chodziło o to forum ...   Ale jak dla mnie w tej historii jest najbardziej przerażające to, że internet przestaje już być ostatnią ostoją wolności słowa.   Za takie bzdety wyrok ...    Miałem podpisać się "też lubelski" ale wiadomo ? Może zaraz smutni panowie o 6 rano zapukają do mych drzwi ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możesz opluwać wszystkich,prezydenta,premiera,rydzyka i jest ok,spluń na żydostwo od razu czeka cię kara,a jak nas polaków inni opluwają to czemu policja ich nie namierza? polska to chore policyjne państwo nie da się tu normalnie żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać żydostwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to białorus? ze nie wolno mu kogos nie lubiec? nie lubi to pisze wprost ze ich nie lubi...chory kraj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z wolnością poglądów? Mogę nienawidzić kogo chcę i won prokuraturze od moich poglądów! Mam nieodparte wrażenie, że w znacznej mierze nasze władze nie skorzystały z możliwości powrotu do swojej ojczyzny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako karę proponuję pół roku prac na cmentarzu żydowskim. Albo remont ambasady Izraela ;)
i ciebie i ambasade tak bym was wyremontowal ze by cie w palestynie nie poznali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co kolejna wolna interpretacja panow w gejowskich togach ktorym sie wydaje ze sa bogami ja osobiscie nie widze tutaj nawoływan jakichkolwiek ze wyraza swoje poglady to jego sprawa ale nic nikomu nie nakazuje nie to co JUDA polaczki wlaza w dupe bo pewnie jak Hitler maja dlugi u nich i niemial by tusko za co rodziny ustawic na 50 pokolen do przodu bo mieszkanie dla synusia za milion to mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze bardzo dlaczego człowiek który ma swoje zdanie jest teroryzowany i szukany przez policje w swoim kraju. A żydzi wiecznie bedą czuć sie jak wielcy państwo bo tylko oni ucierpieli podczas wojen aż żal się na ten temat wypowiadać Wielcy poszkodowa  a teraz wydrzeć chcą to co niby jest ich z jakiej okazi ja sie pytam jak tak przejmuja się swomi prawami i tym ze się ich szykanuje to niech wracaja do izraela i sie nie panoszą na świecie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to stwierdzenia typu "LLU-ludzi lekko upośledzonych"i dziesiątki innych przechodzą bez echa. Jak silna i wybiórcza jest poprawność polityczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać bezpieczniej pisać o Cyganach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście wszystkie inne narody mogą nas obrażać i wszystko jest ok. Mamy zacisnąć zęby i udawać, że wszystko jest ok. Za to my nawet nie możemy powiedzieć własnego zdania, bo afera od razu i to nie malutka...zawieszenie dla człowieka, który ma własne zdanie?! ABSURD!!! Niech policja zajmie się ludźmi w polityce, tam byłoby co robić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako karę proponuję pół roku prac na cmentarzu żydowskim. Albo remont ambasady Izraela ;)
A może tylko zwykła  kupa z POlskiej du py wystarczy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tusk muśi odejść z cała tą P[Olszewią i z żydokomuną z całym tym czerwonym konfidencko-komunistycznym łajnem !!!!!  bo dobrze nigdy w tym kraju nie będzie. a co to białorus? ze nie wolno mu kogos nie lubiec? nie lubi to pisze wprost ze ich nie lubi...chory kraj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z wolnością poglądów? Mogę nienawidzić kogo chcę i won prokuraturze od moich poglądów! Mam nieodparte wrażenie, że w znacznej mierze nasze władze nie skorzystały z możliwości powrotu do swojej ojczyzny...
Prokurator jest żydem jak i cała reszta !! zniszczą cię !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również wkrótce stanę przed sądem za obraźliwy komentarz w internecie. Moja zbrodnia nie dotyczyła wprawdzie Żydów, jednak potencjalna kara jest wyższa niż w przypadku antysemickich wpisów, bo za znieważenie prezydenta grozi do trzech lat więzienia. Tak więc w "bulu i nadzieji" czekam na proces. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje sie tego skomentowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trudno niech mu tam się wiedzie :D dostanie grzywnę i wyrok w zawieszeniu i tyle będzie i kolejna kropelka do budżetu państwa wpłynie :D Wymiar sprawiedliwości niech się zajmie korupcją na wielką skalę i okradania ludzi z pieniędzy bo to też jest obraza. Dążymy do zachodu a zauważmy tylko to co gołym okiem jest widoczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
49 letni katolik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A on pisze z telefonu na karte z którego nigdy nie dzwoni i włącza tylko po to aby coś stuknąć tu na forum. Jes więc nienamierzalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...