Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tej sytuacji tylko patologia skorzysta i państwo na akcyzie z alkoholu i papierosów a dzieci w tych rodzinach jak chodziły głodne tak będą. Miałam okazje pracować z dziećmi takich rodzin. Poznałam realia, jedna matka na 4 dzieci miała z MOPSU 2200zł gdy zaoferowano jej prace to odmówiła bo poco pracować kiedy państwo da, jak wejdzie ta ustawa to będzie miała około 4000 tys rodzinnego a należy nadmienić że jej odbierano dzieci i to nie raz za brak opieki i libacje podczas których dzieci uciekały w nocy z domu. Następne dwie rodziny podobnie. Była też samotna matka która pracowała na 1\ 2 etatu i pobierała rentę rodzinną w sumie około 1300 zł nie mogła liczyć na żadne wsparcie bo nawet rodzinne jej się nie należało. Dziś jej córka skończyła 18 lat z tego co wiem wyjechała z kraju by pomóc matce w spłacie długu bo grozi im eksmisja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbasa wyborcza. Tylko czy ktoś tą kiełbasę będzie jadł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skorzysta na tym jedynie patologia a nie wartościowi ludzie
sam jestes patalogią ja mam trójkę dzieci jestem człowiekiem wartościowym razem z męzem pracuję i nie życzę sobie takich komentarzy bo mnie nie znasz jak i tysiące innych rodzin wielodzietnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes patalogią ja mam trójkę dzieci jestem człowiekiem wartościowym razem z męzem pracuję i nie życzę sobie takich komentarzy bo mnie nie znasz jak i tysiące innych rodzin wielodzietnych
 
sam jestes patalogią ja mam trójkę dzieci jestem człowiekiem wartościowym razem z męzem pracuję i nie życzę sobie takich komentarzy bo mnie nie znasz jak i tysiące innych rodzin wielodzietnych
Ale czemu "podważasz"? Jeśli ktoś pisze mądry tekst, to czemu szukasz dziury w całym ??? Może niekoniecznie do Ciebie "pije" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby otrzymać 500 zl powinno obowiązywać kryterium dochodowe tak ja przy ustalaniu np. zasiłków rodzinnych, Bo inaczej 500 Zl beda otrzymywac rodziny gdzie nie jest brane pod uwage kryterium dochodowe na drugie i kolejne dzieci ,ktorym sie powodzi i maja wysokie dochody w przeliczenia na osobe, mają domy ,samochody i dla nich taka pomoc jest niewskazana .Dlaczego panstwo ma pomagac takim ludziom.To aby otrzymac pomoc na pierwsze dziecko to trzeba spełnic kryterium dochodoee 800zl a przy dziecku niepełnisprawnym 1200 zl. A jak to sie ma do wysokości renty socjalnej, ktora otrzymuje osoba niepełnosprawna w kwocie ok.620zl ktora nie może podjąc pracy ze wzgledu na swoją niepełnosprawnosc .Jak taka osoba ma sie utrzymać/jak za takie pieniadze zrobić opłaty, wyżywic sie , kupić leki i kontynuować leczenie Wiec może tym osobom trzeba pomóc i wesprzeć niż rozdawać pieniadze 500 zl tym ,ktorym sie doskonale powodzi,a pieniadze moga sobie przeznaczyć na przysłowiowe waciki. Jestem za pomocą dla rodzin,ktore tego wymagają.Ale jestem przeciwna takim zasadom ,ktora jest sprzeczna z zasadami logiki.A za takie rozdawnictwo to wszyscy ludzie tzn . podatnicy zapłacą.Pomagać należy mądrze ,by nie tworzyć nastepnych miejsc pracy do sprawdzania jak beda wydatkowane pieniadze przez rodziny.Czy urzednik pójdzie np. Do Lekarza ,ktory otrzyma np.1000 zl zasiłku bo ma 3 dzieci , a jego dochod miesieczny na jedną osobe wynosi 3000zl.I jeszcze prowadzi praktyki i porywatnie przyjmuje i inkasuje za wizyte od 1 osoby np. 150 zl,a przyjmuje ich dziennie co najmniej10.Jak państwo może sie na to godzić aby i taka osdoba otrzymała pomoc tzn zasłek.To jest absurd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby otrzymać 500 zl powinno obowiązywać kryterium dochodowe tak ja przy ustalaniu np. zasiłków rodzinnych, Bo inaczej 500 Zl beda otrzymywac rodziny gdzie nie jest brane pod uwage kryterium dochodowe na drugie i kolejne dzieci ,ktorym sie powodzi i maja wysokie dochody w przeliczenia na osobe, mają domy ,samochody i dla nich taka pomoc jest niewskazana .Dlaczego panstwo ma pomagac takim ludziom.To aby otrzymac pomoc na pierwsze dziecko to trzeba spełnic kryterium dochodoee 800zl a przy dziecku niepełnisprawnym 1200 zl. A jak to sie ma do wysokości renty socjalnej, ktora otrzymuje osoba niepełnosprawna w kwocie ok.620zl ktora nie może podjąc pracy ze wzgledu na swoją niepełnosprawnosc .Jak taka osoba ma sie utrzymać/jak za takie pieniadze zrobić opłaty, wyżywic sie , kupić leki i kontynuować leczenie Wiec może tym osobom trzeba pomóc i wesprzeć niż rozdawać pieniadze 500 zl tym ,ktorym sie doskonale powodzi,a pieniadze moga sobie przeznaczyć na przysłowiowe waciki. Jestem za pomocą dla rodzin,ktore tego wymagają.Ale jestem przeciwna takim zasadom ,ktora jest sprzeczna z zasadami logiki.A za takie rozdawnictwo to wszyscy ludzie tzn . podatnicy zapłacą.Pomagać należy mądrze ,by nie tworzyć nastepnych miejsc pracy do sprawdzania jak beda wydatkowane pieniadze przez rodziny.Czy urzednik pójdzie np. Do Lekarza ,ktory otrzyma np.1000 zl zasiłku bo ma 3 dzieci , a jego dochod miesieczny na jedną osobe wynosi 3000zl.I jeszcze prowadzi praktyki i porywatnie przyjmuje i inkasuje za wizyte od 1 osoby np. 150 zl,a przyjmuje ich dziennie co najmniej10.Jak państwo może sie na to godzić aby i taka osdoba otrzymała pomoc tzn zasłek.To jest absurd.
 
Aby otrzymać 500 zl powinno obowiązywać kryterium dochodowe tak ja przy ustalaniu np. zasiłków rodzinnych, Bo inaczej 500 Zl beda otrzymywac rodziny gdzie nie jest brane pod uwage kryterium dochodowe na drugie i kolejne dzieci ,ktorym sie powodzi i maja wysokie dochody w przeliczenia na osobe, mają domy ,samochody i dla nich taka pomoc jest niewskazana .Dlaczego panstwo ma pomagac takim ludziom.To aby otrzymac pomoc na pierwsze dziecko to trzeba spełnic kryterium dochodoee 800zl a przy dziecku niepełnisprawnym 1200 zl. A jak to sie ma do wysokości renty socjalnej, ktora otrzymuje osoba niepełnosprawna w kwocie ok.620zl ktora nie może podjąc pracy ze wzgledu na swoją niepełnosprawnosc .Jak taka osoba ma sie utrzymać/jak za takie pieniadze zrobić opłaty, wyżywic sie , kupić leki i kontynuować leczenie Wiec może tym osobom trzeba pomóc i wesprzeć niż rozdawać pieniadze 500 zl tym ,ktorym sie doskonale powodzi,a pieniadze moga sobie przeznaczyć na przysłowiowe waciki. Jestem za pomocą dla rodzin,ktore tego wymagają.Ale jestem przeciwna takim zasadom ,ktora jest sprzeczna z zasadami logiki.A za takie rozdawnictwo to wszyscy ludzie tzn . podatnicy zapłacą.Pomagać należy mądrze ,by nie tworzyć nastepnych miejsc pracy do sprawdzania jak beda wydatkowane pieniadze przez rodziny.Czy urzednik pójdzie np. Do Lekarza ,ktory otrzyma np.1000 zl zasiłku bo ma 3 dzieci , a jego dochod miesieczny na jedną osobe wynosi 3000zl.I jeszcze prowadzi praktyki i porywatnie przyjmuje i inkasuje za wizyte od 1 osoby np. 150 zl,a przyjmuje ich dziennie co najmniej10.Jak państwo może sie na to godzić aby i taka osdoba otrzymała pomoc tzn zasłek.To jest absurd.
Niby dobrze gadasz -ale chyba jednak mało wiesz... Ja znam u siebie na osiedlu takie "samotne matki", które rzekomo nic nie mają i należy im się zasilek (zgodnie z prawem) -a tak naprawde to mają swoich "chłopów" i samochody i żyją sobie całkiem "grubo". Jak się ma głowę na karku, to się umie nieźle "wykolegować" Opiekę i całą resztę "Mundrych"... I na nic się zda to Twoje "arcymądre" gdybanie i wywody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech te singielki i inne "nowoczesne" związki lepiej nie komentują, każdy kto ma na utrzymaniu 2 lub więcej dzieci wie ile to kosztuje nie tylko pieniędzy. Naszej rodzinie to bardzo pomoże, a jak komuś nie pasuje to rodzić !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...