Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
grot@spoko.wp napisał:
Jak to a pani Zabielska pracuje dalej. Oooo nie to cztery osoby miały pilnować podopiecznej tylko nie pani Zabielska to za co ona odpowiada w tej placówce to ona zarabia najwięcej a odpowiedzialności zero ...
Od kiedy dyrektor placówki pracuje na zmiany i tym bardziej na nocki, i zatrudnia według swojego uznania pracownków??? czy twoim zdaniem powinna byc tam 24h/dobę? Po to są zatrudniani pracownicy którzy mają swoje obowiązki aby je wypełniali a dziwnym było by aby kierownik/dyrektor itp. przychodzili by na nockę do pracy tak jak pielęgniarki i pracowali tak jak pielegniarki, hmm, w takim razie jeśli to nie jest wina pracowników to dlaczego dopiero po godz czasu od znalezienia pensjonariuszki wezwały pogotowie a nie od razu? co robiły przez tą godzinę? ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zamarznieciu mieszkanki i zwolnieniu 4 pracownic wprowadzon wobec swiadomych mieszkancow ograniczenie wolnosci swobody oraz stanowienia o sobie. Zawinily pracownice i ich Dyrekcja a odpowiedzialnosc ponosza mieszkancy. Teraz to nie DPS lecz Zaklad Zamkniety gdxie sie kontroluje szpieguje plotkuje i obmawia a przeciez nie na tym polega opieka ktora jest teraz pod ewidentnym znakiem zapytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w mieście nie ma porządnego DS-u. Ile ja się najeździlam szukając odpowiedniej placówki. w końcu nie zdecydowałam się na żaden ośrodek w Lublinie, ale postanowiłam zapewnić mamie miejsce w Baranówce. działa tam Geriamed - zupełnie inne miejsce. personelu jest pod dostatkiem i nie dochodzi do podobnych zaniedbań. atmosfera jest przyjemna i warunki mieszkaniowe świetne. a że dojazd nie sprawia specjalnego problemu, nie ma co się upierać przy zostawaniu w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w mieście nie ma porządnego DS-u. Ile ja się najeździlam szukając odpowiedniej placówki. w końcu nie zdecydowałam się na żaden ośrodek w Lublinie, ale postanowiłam zapewnić mamie miejsce w Baranówce. działa tam Geriamed - zupełnie inne miejsce. personelu jest pod dostatkiem i nie dochodzi do podobnych zaniedbań. atmosfera jest przyjemna i warunki mieszkaniowe świetne. a że dojazd nie sprawia specjalnego problemu, nie ma co się upierać przy zostawaniu w Lublinie.
Żydokomuna teraz w POLSCE ma obliczone że stary jest już nie potrzebny i za drogo kosztuje. Jak władza się nie zmieni,to w tym temacie też nie należy liczyć na żadne zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...