Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kurczę to chodzi o WSPiA -Wyspę? To tam likwidują te kierunki???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kurczę to chodzi o WSPiA-Wyspę? To tam likwidują te kierunki???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto w ogóle studiuje na takich uczelniach?:\
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pai napisał:
Kurczę to chodzi o WSPiA -Wyspę? To tam likwidują te kierunki???
Nie chodzi o WSPA, tylko o AHE, to są zupełnie różne uczelnie działające na podstawie oddzielnych licencji. Tylko AHE ministerstwo odbiera uprawnienia, WSPA cała sprawa nie dotyczy. Cała sytuacja wygląda tak: wyobraź sobie, że masz dwa samochody, w jednym skończyły Ci się badania i musisz zrobić przegląd, ale żaden diagnosta nie wbije Ci pieczątki, bo samochód nie nadaje się do jazdy = nie spełnia warunków. Drugim możesz wciąż jechać, chociaż jesteś właścicielem także tego pierwszego. Tu jest tak samo - WSPA i AEH mają wspólnego właściciela, ale tylko AEH ma problemy, nie WSPA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W mojej skromnej ocenie, studenci będą chcieli kontynuować naukę, a w Lublinie nie sądzę by wybrali WSPA (WSHE / AHE jest właścicielem WSPA), bo po niemiłych doświadczeniach z AHE, mają prawo do uprzedzeń również względem WSPA, mimo, że ta ma oddzielną licencję, ale włąściciel jest ten sam. Wklejam poniższy cytat z dobrej woli, mam nadzieję, że komuś pomoże:
Jesteś studentem AHE? Nie wiesz co dalej? 31 lipca 2009 Twój niepokój wzbudziła informacja zamieszczona na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczącym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, cyt. „Ze względu na rażące naruszenie prawa polegające na prowadzeniu kształcenia poza siedzibą Uczelni zostało wszczęte postępowanie w sprawie cofnięcia pozwolenia na utworzenie Uczelni oraz nakaz jej likwidacji"? Boisz się o swoja przyszłość? Ukończ studia w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie! Największej i najszybciej rozwijającej się Uczelni w regionie. Studenci likwidowanej AHE, a także wszystkich Punktów Informacyjno-Rekrutacyjnych Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w regionie, nielegalnie prowadzących zajęcia, mogą kontynuować naukę bez dodatkowych kosztów! Uczelnia zapewnia wszystkim przyszłym studentom możliwość kontynuowania nauki po uzupełnieniu ewentualnych różnic programowych. Szczegółowe informacje można uzyskać w Sekretariacie WSEI oraz pod nr tel. (081) 749 17 77. Serdecznie zapraszamy
www.wsei.lublin.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
######
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A sępy krążą.... krążą...., padlina pachnie. Ummm.....
Doradca napisał:
W mojej skromnej ocenie, studenci będą chcieli kontynuować naukę, a w Lublinie nie sądzę by wybrali WSPA (WSHE / AHE jest właścicielem WSPA), bo po niemiłych doświadczeniach z AHE, mają prawo do uprzedzeń również względem WSPA, mimo, że ta ma oddzielną licencję, ale włąściciel jest ten sam. Wklejam poniższy cytat z dobrej woli, mam nadzieję, że komuś pomoże: www.wsei.lublin.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludziom, którzy mają wątpliwości o co w tej sprawie chodzi, polecam przeglądać strony uczelni, których sprawy dotyczą. Na stronie WSPA zaraz po ukazaniu się artykułów szkalujących uczelnię, zamieściliśmy komunikat wladz na temat sytuacji: http://www.wspa.pl/uczelnia/aktualnosci/18...ikat_wladz_wspa WSPA ma się dobrze -ŻADEN z naszych kierunków nie znajduje się w stanie likwidacji, bo nie ma takich podstaw. Po raz kolejny zwróciłbym uwagę na informacje, które uczelnia umieszcza na swojej stronie - wygraliśmy projekt (a wraz z nim prawie 3 mln zł) na prowadzenie dodatkowych, bezpłatnych zajęć oraz nowych specjalizacji na kierunkach inżynierskich - informatyce i transporcie. Zainteresowanym polecam przejrzeć archwium aktualności na wspa.pl/aktualnosci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście zgadzam się z tym, że są to odrębne Uczelnie, ale na Boga czemu na tym wszystkim cierpieć muszą studenci. Pierwsze rozmowy z WSPA były inne niż te kolejne, a róznice programowe wychodzą centowo tak jak cały semsetr, a godzin jest 255. JAk to fizycznie wykonać skoro szacunkowo wypad, że należąło by studiować po ok 12 godzin na zjazdach sobotnio-niedzielnych. "student"
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: