Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak byli np. "najarani" to co mają się przyznawać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
selekcja naturalna nie do końca zadziałała ...
0
zdjac odciski palcow z kierownicy, lewarka ,drzwi i wiadomo kto jechal
0
W artykułe nigdzie nie pisze że zostało cokolwiek wykryte, alkohol czy narkotyki więc skąd taki wniosek???
0
a to pech, ślizg nie wyszedł na zakręcie
0
Niestety wczoraj były fatalne warunki drogowe, niestety trzeba uważać i włączyć wyobraźnie.
0
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
0
Szkoda takiej ładnej Saab-ci 95;( bo to naprawde super samochód ale dla rozsądnych ludzi.
0
cyrki to się działy w korku który się zrobił , autobus jadący do zajezdni który chciał zawrócić stanął w poprzek zawracając, ale po paru kombinacjach udało mu się zawrócić , jeszcze chwila to by jedna i druga strona została zablokowana
0
witam, byłem na miejscu chwile po wypadku, wniosek ? prędkość, żeby tak zniszczyć samochód trzeba jechać szybko, nie chce bawić się w biegłego ale nie jechali zgodnie z ograniczeniem panującym na tym odcinku, baśka napisała : "Niestety wczoraj były fatalne warunki drogowe, niestety trzeba uważać i włączyć wyobraźnie. " nie zgodzę się z tobą, śnieg owszem prószył delikatnie, mróz był - 11 stopni ale nie było złych warunków, jechałem akurat do tesco na zakupy i ani wiadukty ani jezdnia w dolinkach nie była zlodowaciała, główną przyczyną wypadku była prędkość, a to że nie chcą się przyznać normalne, młodzi, samochód służbowy, zdjęcie odcisków palców nic nie da ponieważ to jest samochód służbowy i kierowcy się mogli zmieniać, pozdrawiam
0
to nie w-11 i nikt odcisków by nawet nie ściągał uwierzcie mi ;] i tak się przyzna na dniach winny albo jeden drugie podp.... taka prawda ;]
0
powinni pojsc siedziec we 2 i tyle i jeden i drugi byl pod wplywem alkoholu i narkotykow! Zero tlumaczenia. Mam nadzieje ze im to nie ujdzie na sucho bo nie chce mi sie kolejny raz patrzec jak wsiadaja w takim stanie za kierownice!! znam ich i wiem jak bylo! A jesli sie ktorys nie przyzna ze kierowal to ch... nie kolega skoro nie potrafi honorowo wziasc winny na siebie i nie wpier.. kolezki. tyle!!!! znajac nasze prawo obaj wyjda!
0
Skąd ludzie macie takie informację że byli pod wpływem narkotyków lub alkoholu? Z artykułu nic takiego nie wymika. Proszę państwa to są pomówienia, więc prosze się wstrzymać od takich komentarzy.
0
ponad prawem napisał:
powinni pojsc siedziec we 2 i tyle i jeden i drugi byl pod wplywem alkoholu i narkotykow! Zero tlumaczenia. Mam nadzieje ze im to nie ujdzie na sucho bo nie chce mi sie kolejny raz patrzec jak wsiadaja w takim stanie za kierownice!! znam ich i wiem jak bylo! A jesli sie ktorys nie przyzna ze kierowal to ch... nie kolega skoro nie potrafi honorowo wziasc winny na siebie i nie wpier.. kolezki. tyle!!!! znajac nasze prawo obaj wyjda!
jesteś człowieku jakiś głupi wiesz pod jakich narkotyków byli wpływem i jednen z nich był pod wpływem alkocholu naucz się czytać ze zrozumieniem znasz ich to im to w twarz powiedz
0
obaj siędzą, satysfakcjonuje to Was??? Stała się tragedią, a Wy źle życzycie ludziom.
0
mateusz napisał:
jesteś człowieku jakiś głupi wiesz pod jakich narkotyków byli wpływem i jednen z nich był pod wpływem alkocholu naucz się czytać ze zrozumieniem znasz ich to im to w twarz powiedz
alkohol przez 'h'
0
Zasrańcom powinni jaja upier.....!!! Minęli mnie 200 m wczęsniej gnając pięknie i kierowca jeszcze gadał przez telefon. Fajnie zabić szmaciarzy!!!
0
kolezka napisał:
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada [/quote][quote name='kolezka' timestamp='1356169663' post='712729'] Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
łeb jesteś i tyle piszesz głupoty ludzie później czytają i w to wierzą. Powiedz im to w twarz a nie w internecie jestes kozaczek . Ogólnie ch*** ci w d*** mogli zginąć a ty sie z tego cieszysz zawisc
0
jebacfrajerów napisał:
łeb jesteś i tyle piszesz głupoty ludzie później czytają i w to wierzą. Powiedz im to w twarz a nie w internecie jestes kozaczek . Ogólnie ch*** ci w d*** mogli zginąć a ty sie z tego cieszysz zawisc
mogli zginąć na własne życzenie, mogli też zabić kogos niewinnego wiec ogolnie ch.... im w d.... i tobie też
0
NA szczęście to SAAB....................
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: