Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2012 r.
8:29
Edytuj ten wpis

Al. Andersa: Samochód skosił latarnię (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 22 A A

Na al. Andersa samochód marki Saab wpadł w poślizg i uderzył w latarnię. Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala. Żaden nie chciał się przyznać do kierowania autem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
almerka / 24 grudnia 2012 r. o 20:02
0
TY RUDA KUR*WO ZNASZ ICH I TAKIE RZECZY PISZESZ WEZ WYpier***AJ E FALSZYWKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! J*BAC FALSZYWYCH
Avatar
Jeep / 23 grudnia 2012 r. o 19:16
0
Jakie szczęście ????????????

Trzeba być imbecylem i leszczem żeby w taką pogodę jechać z taką prędkością !!!!!!!
Niech się cieszą że nikomu nie zrobili krzywdy , tylko auto na złom (i to nie ich)
Avatar
volvo / 23 grudnia 2012 r. o 17:16
0
NA szczęście to SAAB....................
Avatar
bomba / 23 grudnia 2012 r. o 14:38
0
[quote name='jebacfrajerów' timestamp='1356222483' post='712865']
łeb jesteś i tyle piszesz głupoty ludzie później czytają i w to wierzą. Powiedz im to w twarz a nie w internecie jestes kozaczek . Ogólnie ch*** ci w d*** mogli zginąć a ty sie z tego cieszysz zawisc
[/quote] mogli zginąć na własne życzenie, mogli też zabić kogos niewinnego wiec ogolnie ch.... im w d.... i tobie też
Avatar
jebacfrajerów / 23 grudnia 2012 r. o 01:28
0
[quote name='kolezka' timestamp='1356169663' post='712729']
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
[/quote][quote name='kolezka' timestamp='1356169663' post='712729']
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
[/quote] łeb jesteś i tyle piszesz głupoty ludzie później czytają i w to wierzą. Powiedz im to w twarz a nie w internecie jestes kozaczek . Ogólnie ch*** ci w d*** mogli zginąć a ty sie z tego cieszysz zawisc
[quote name='kolezka' timestamp='1356169663' post='712729']
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
[/quote][quote name='kolezka' timestamp='1356169663' post='712729']
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
[/quote] łeb jesteś i tyle piszesz głupoty ludzie późni... rozwiń
Avatar
XYZ / 22 grudnia 2012 r. o 22:14
0
Zasrańcom powinni jaja upier.....!!! Minęli mnie 200 m wczęsniej gnając pięknie i kierowca jeszcze gadał przez telefon. Fajnie zabić szmaciarzy!!!
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 r. o 19:28
0
[quote name='mateusz' timestamp='1356190223' post='712781']
jesteś człowieku jakiś głupi wiesz pod jakich narkotyków byli wpływem i jednen z nich był pod wpływem alkocholu naucz się czytać ze zrozumieniem znasz ich to im to w twarz powiedz
[/quote]
alkohol przez 'h'
Avatar
Marysia / 22 grudnia 2012 r. o 19:14
0
obaj siędzą, satysfakcjonuje to Was??? Stała się tragedią, a Wy źle życzycie ludziom.
Avatar
mateusz / 22 grudnia 2012 r. o 16:30
0
[quote name='ponad prawem' timestamp='1356182316' post='712760']
powinni pojsc siedziec we 2 i tyle i jeden i drugi byl pod wplywem alkoholu i narkotykow! Zero tlumaczenia. Mam nadzieje ze im to nie ujdzie na sucho bo nie chce mi sie kolejny raz patrzec jak wsiadaja w takim stanie za kierownice!! znam ich i wiem jak bylo! A jesli sie ktorys nie przyzna ze kierowal to ch... nie kolega skoro nie potrafi honorowo wziasc winny na siebie i nie wpier.. kolezki. tyle!!!!

znajac nasze prawo obaj wyjda!
[/quote] jesteś człowieku jakiś głupi wiesz pod jakich narkotyków byli wpływem i jednen z nich był pod wpływem alkocholu naucz się czytać ze zrozumieniem znasz ich to im to w twarz powiedz
[quote name='ponad prawem' timestamp='1356182316' post='712760']
powinni pojsc siedziec we 2 i tyle i jeden i drugi byl pod wplywem alkoholu i narkotykow! Zero tlumaczenia. Mam nadzieje ze im to nie ujdzie na sucho bo nie chce mi sie kolejny raz patrzec jak wsiadaja w takim stanie za kierownice!! znam ich i wiem jak bylo! A jesli sie ktorys nie przyzna ze kierowal to ch... nie kolega skoro nie potrafi honorowo wziasc winny na siebie i nie wpier.. kolezki. tyle!!!!

zna... rozwiń
Avatar
Pani Ania / 22 grudnia 2012 r. o 14:41
0
Skąd ludzie macie takie informację że byli pod wpływem narkotyków lub alkoholu? Z artykułu nic takiego nie wymika. Proszę państwa to są pomówienia, więc prosze się wstrzymać od takich komentarzy.
Avatar
almerka / 24 grudnia 2012 r. o 20:02
0
TY RUDA KUR*WO ZNASZ ICH I TAKIE RZECZY PISZESZ WEZ WYpier***AJ E FALSZYWKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! J*BAC FALSZYWYCH
Avatar
Jeep / 23 grudnia 2012 r. o 19:16
0
Jakie szczęście ????????????

Trzeba być imbecylem i leszczem żeby w taką pogodę jechać z taką prędkością !!!!!!!
Niech się cieszą że nikomu nie zrobili krzywdy , tylko auto na złom (i to nie ich)
Avatar
volvo / 23 grudnia 2012 r. o 17:16
0
NA szczęście to SAAB....................
Avatar
bomba / 23 grudnia 2012 r. o 14:38
0
[quote name='jebacfrajerów' timestamp='1356222483' post='712865']
łeb jesteś i tyle piszesz głupoty ludzie później czytają i w to wierzą. Powiedz im to w twarz a nie w internecie jestes kozaczek . Ogólnie ch*** ci w d*** mogli zginąć a ty sie z tego cieszysz zawisc
[/quote] mogli zginąć na własne życzenie, mogli też zabić kogos niewinnego wiec ogolnie ch.... im w d.... i tobie też
Avatar
jebacfrajerów / 23 grudnia 2012 r. o 01:28
0
[quote name='kolezka' timestamp='1356169663' post='712729']
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
[/quote][quote name='kolezka' timestamp='1356169663' post='712729']
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
[/quote] łeb jesteś i tyle piszesz głupoty ludzie później czytają i w to wierzą. Powiedz im to w twarz a nie w internecie jestes kozaczek . Ogólnie ch*** ci w d*** mogli zginąć a ty sie z tego cieszysz zawisc
[quote name='kolezka' timestamp='1356169663' post='712729']
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
[/quote][quote name='kolezka' timestamp='1356169663' post='712729']
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
[/quote] łeb jesteś i tyle piszesz głupoty ludzie późni... rozwiń
Avatar
XYZ / 22 grudnia 2012 r. o 22:14
0
Zasrańcom powinni jaja upier.....!!! Minęli mnie 200 m wczęsniej gnając pięknie i kierowca jeszcze gadał przez telefon. Fajnie zabić szmaciarzy!!!
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 r. o 19:28
0
[quote name='mateusz' timestamp='1356190223' post='712781']
jesteś człowieku jakiś głupi wiesz pod jakich narkotyków byli wpływem i jednen z nich był pod wpływem alkocholu naucz się czytać ze zrozumieniem znasz ich to im to w twarz powiedz
[/quote]
alkohol przez 'h'
Avatar
Marysia / 22 grudnia 2012 r. o 19:14
0
obaj siędzą, satysfakcjonuje to Was??? Stała się tragedią, a Wy źle życzycie ludziom.
Avatar
mateusz / 22 grudnia 2012 r. o 16:30
0
[quote name='ponad prawem' timestamp='1356182316' post='712760']
powinni pojsc siedziec we 2 i tyle i jeden i drugi byl pod wplywem alkoholu i narkotykow! Zero tlumaczenia. Mam nadzieje ze im to nie ujdzie na sucho bo nie chce mi sie kolejny raz patrzec jak wsiadaja w takim stanie za kierownice!! znam ich i wiem jak bylo! A jesli sie ktorys nie przyzna ze kierowal to ch... nie kolega skoro nie potrafi honorowo wziasc winny na siebie i nie wpier.. kolezki. tyle!!!!

znajac nasze prawo obaj wyjda!
[/quote] jesteś człowieku jakiś głupi wiesz pod jakich narkotyków byli wpływem i jednen z nich był pod wpływem alkocholu naucz się czytać ze zrozumieniem znasz ich to im to w twarz powiedz
[quote name='ponad prawem' timestamp='1356182316' post='712760']
powinni pojsc siedziec we 2 i tyle i jeden i drugi byl pod wplywem alkoholu i narkotykow! Zero tlumaczenia. Mam nadzieje ze im to nie ujdzie na sucho bo nie chce mi sie kolejny raz patrzec jak wsiadaja w takim stanie za kierownice!! znam ich i wiem jak bylo! A jesli sie ktorys nie przyzna ze kierowal to ch... nie kolega skoro nie potrafi honorowo wziasc winny na siebie i nie wpier.. kolezki. tyle!!!!

zna... rozwiń
Avatar
Pani Ania / 22 grudnia 2012 r. o 14:41
0