Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kupił kamerkę w dyskoncie za 50 zł z której gówno widać konfident jeden, aż by się wstydził taki chłam pokazywać.
A oto wychodzi z was zakompleksienie poprzednią epoka nazywając ludzi konfidentami którym nie podoba się łamanie  przepisów i zachowanie zwłaszcza nie zgodne z prawem, widać wolicie w większości popierać nie właściwe zachowanie, przestępców niż je piętnować. Ciekawe gdy kogoś z waszych bliskich nie daj boże potrąci samochód to tez będziecie tak reagować. A  tak dla wiadomości kierowcy od kamerki spotka się pan nieraz z taką sytuacją nawet w cywilizowanych krajach gdzie to normalne zachowanie pieszych i kierowców zwłaszcza na przejściach bez świateł i przy dużym ruchu. Jeśli chodzi o kamerki to w dzisiejszych czasach niezbędna, zwłaszcza obecnie gdzie wielu jeździ jak by miało kupione prawo jazdy nie znając elementarnych zasad poruszania się na drodze nie mówiąc o znajomości przepisów a posiadanie takiego niemal zabezpieczenia wizualnego nie wynika z kompleksu a ni szpanu lecz ze zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś pewien rodzaj prawa jazdy nazywany był KASKADERSKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkalujący nagrywającego to ewidentni deb.le. Miałem podobną sytuację na Zana. Powoli zatrzymałem się przed przejście, powoli ze względu na jadący autobus na bocznym pasie, żeby kierowca miał czas na reakcję. Z premedytacja minął mnie i przejechał przejście, po którym już szli ludzie. Więc nie tłumaczcie hipokryci kierowcy tego autobusu. Zdecydowanie popieram takie akcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze obrońców kierowcy autobusu nazywających nagrywającego konfidentem stwierdzam, że zakup kamerki do samochodu to konieczność skoro mają taki stosunek do bezpieczeństwa na drodze. Obyśmy się na niej nie spotkali choćby dla bezpieczeństwa dla mojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac podlych ludzi u nas nie brak i robi sie coraz gorzej. Wszyscy beda nagrywac i robic sensacje. Jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie zlikwidowac komunikacje miejska i zostawic drogi dla pieszych i takich pseudokamerzystow. Nie bedzie miejsca dla autobusow bo co pare metrow przjscie dla ,,swietych krow,, swiatla, korki. Nie bedzie kierowcow bo kto zechce pracowac w takiej sytuacji. Nadmieniam ze jestem zwyklym uzytkownikiem drog, nie korzystam z mpk. ale zawsze jak moge to im ustepuje miejsca bo mam swiadomosc ze ciezko pracuja wozac ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo jeżdżą tam chamy. Zamykają drzwi przed nosem i odjeżdżają, przycinają w drzwiach, palą papierosy w autobusie i później wszystko śmierdzi itd.
to się umyj porządnie brudasie to nie będzie smrodu chamie z podlubelskiej pipidówy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większego idiotyzmu dawno nie słyszałem. Ale odpowiem, choć pytanie nie było do mnie:   1. Nie ma przepisów zabraniających nagrywanie ruchu ulicznego. I bardzo dobrze! Jak jeden z drugim dostanie mandat albo wyrok skazujący to spokorniejecie. PRAWA TRZEBA PRZESTRZEGAĆ NIEZALEŻNIE OD TEGO CZY SIĘ ONO KOMUŚ PODOBA CZY NIE. A jak się nie podoba - to można je zmienić wychodząc z inicjatywą ustawodawczą np. za pomocą lokalnego posła bądź obywatelską po zebraniu odpowiedniej ilości podpisów.   2. Kierowca autobusu nie musiał na nic wyrażać zgody (pomijając istotny szczegół, że nigdzie na nagraniu nie ma jego wizerunku, co by i tak nic nie zmieniało). Gdzieś obok jest artykuł o kobiecie, która ukradła w autobusie torbę z laptopem, pozostawioną przez inną roztargnioną pasażerkę. Idąc Twoim tropem myślenia trzeba byłoby zapytać złodziejkę czy ta wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku?   Jak to się kiedyś mówiło... idź strzel sobie baranka o beton. Jest szansa, choć niewielka - że Ci to pomoże.
...niby zakazu nagrywania nie ma rzeczywiście ale zakaz publikacji ponad wszelką wątpliwość jest - zagrożony również karą więzienia!!!! poza tym jakaś kindersztuba obowiązuje każdego nawet takiego yntelygenta z kamerką......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...kolejny uprzejmy morderca prowokujący niebezpieczną sytuację na drodze.....dobrze by było odkurzyć sobie i poukładać odpowiednio przepisy obowiązujące w takich sytuacjach - poza tym to sprawa dla policji- widać jak przed przejściem nagrywający rozwija nadmierną prędkość.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no trudno żeby zatrzymać kilkunastotonowy pojazd w miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakas nagonka od kilku miesiecy trwa ogolnie na komunikacje miejska w lublinie. To nagranie to parodia. Ganiam w mpk od 8 lat i jadac zgodnie z przepisami w d*** moglbys sobie wetknac rozklad itd. Jedni stoja inni radza sobie jak tylko moga. pier***enie.kazdy kij ma dwa konce.przepisy a wkorwiony pasazer ktory czeka na spozniony autobus. Skonczcie juz z tym oczernianiem kierowcow mpk bo to juz nudne sie robi
Są zwiazki zawodowe w MPK (nawet parę związków zawodowych) ich zadaniem jest dbanie o kierowców.To związki zawodowe powinny wystąpić do ZTM Lublin o urealnienie rozkladów jazdy aby nie wymuszać na kierowcach MPK lamania przepisów.Jazda zgodnie z rozkladem jazdy Panie iPanowie wcale was nie usprawiedliwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...niby zakazu nagrywania nie ma rzeczywiście ale zakaz publikacji ponad wszelką wątpliwość jest - zagrożony również karą więzienia!!!! poza tym jakaś kindersztuba obowiązuje każdego nawet takiego yntelygenta z kamerką......
 
...niby zakazu nagrywania nie ma rzeczywiście ale zakaz publikacji ponad wszelką wątpliwość jest - zagrożony również karą więzienia!!!! poza tym jakaś kindersztuba obowiązuje każdego nawet takiego yntelygenta z kamerką......
Niestety, nie masz racji. Akurat : ulica, Plac Litewski, Ogród Saski, itp. - jest miejscem publicznym -i nagrywanie oraz publikacja jest dozwolona. Jeżeli by to było w miejscu takim jak: galeria handlowa, hipermarket, zakład produkcyjny -to wtedy jest (często) zakaz fotografowania i filmowania , a tym bardziej publikacji na portalach społecznościowych. Niestety (albo stety) : na ulicy można filmować i udostępniać publicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard na naszych ulicach. Kierowca powinien dostosować tak prędkość aby móc się zatrzymać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodz uprzejmy kierowco zrobimy test tym razem ja bede hamował osobowy a ty autobusem i na przednim siedzeni bedziesz miał kobiete w ciazy i obok stojaca starsza pania i zobaczymy czy bedziesz miał odwage nacisnac do oporu ten hamulec tak jak ja to zrobie w osobowym ale po tym ze to zamiesciłes wnioskuje ze nigdy nie prowadziłes pojazdy o wiekszej masie niz twoj pojazd osobowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodz uprzejmy kierowco zrobimy test tym razem ja bede hamował osobowy a ty autobusem i na przednim siedzeni bedziesz miał kobiete w ciazy i obok stojaca starsza pania i zobaczymy czy bedziesz miał odwage nacisnac do oporu ten hamulec tak jak ja to zrobie w osobowym ale po tym ze to zamiesciłes wnioskuje ze nigdy nie prowadziłes pojazdy o wiekszej masie niz twoj pojazd osobowy!
To po co sie tak rozpedzasz ? widzisz pieszego przed przejsciem dla pieszych? dwa pasy? zasada ograniczone zaufania z egzaminu na prawo jazdy jest znana? Zawsze trzeba zakladac najgorszy scenariusz tj., ze pieszy wtargnie lub ktos inny sie zatrzyma. Komentarze w stylu, ze ciezko jest zatrzymac 17 tonowy pojazd, ze pasazerowie w srodku, k.... czy to znaczy, ze autobus moze jezdzic po pieszych?! bo nie bardzo rozumiem. Na zachodzie jest obowiazek wpuszczania pieszych - wystarczy ze stoi przed przejsciem i sugeruje ze chce przejsc i wszyscy staja, wlacznie z autobusami, tam kierowcy potrafia zatrzymac pojazd bez zabijania pasazerow. Dziwne. Do tego jakie wtargniecie pieszego? gosciu osobowka normalnie sie zatrzymal, pieszy sugerowal ze chce wejsc na przejscie... i zaczal wchodzic, byl na pasach i wtedy ma pierwszenstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co tez tak mowiłem i broniłem twojej racji do poki nie zaczałem jezdzic autobuse i jak bys raz jeden raz miał okazje zobaczyc jak sie hamuje z 30 km/h oj zmieniłbys zdanie ale widze ze zbyt duzego doswiatczenia nie masz bo teoria niezawsze idzie w parze z praktyka... i tu zakoncze dyskusje zreszta po komentarzach widze ze ludzie mysla nieco inaczej niz ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla pieszego ze sie rozejrzał bo kierowca moze sie pomylic i to kazdy! ja wiem sie przejscie to miejsce swiete ale w zdeszeniu z pojezdem wiemy jakie szanse ma pieszy naprawde szacun za to ze sie zozejrzał.....kazdy z nas sie pomylis moze i ty tez kolego i jak sie juz walniesz to sobie pprzypomnij ta sytuacje bo ktos ciebie moze nagrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piesi jeszcze na pasach a pan idealny pojechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...