Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 kwietnia 2016 r.
15:12

Alarm24: Pieszy na pasach. Kierowca autobusu miejskiego nie zatrzymał się

0 57 A A

Nasz Czytelnik przesłał nam film na którym widać jak zatrzymuje się autem przed przejściem dla pieszych, a obok przejeżdża autobus miejski mimo, że na pasach znajduje się mężczyzna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Czytelnik: "W piątek przed 15:00 jadąc ul. Lubartowską w stronę Bazaru zatrzymałem się aby przepuścić pieszego, który już na tym przejściu się znajdował. Kierowca autobusu nr 2219 wyprzedza mnie wówczas gdy pieszy jest już na środku przejścia. Strach pomyśleć co by było gdyby ów pieszy nie zauważył tego autobusu...

Zawodowy kierowca popełnił jedno z najniebezpieczniejszych wykroczeń na ulicy. Chyba nie tego należałoby się spodziewać zwłaszcza po kierowcy autobusu.

Pozdrawiam"

Komentarze 57

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2016 o 12:24
0
piesi jeszcze na pasach a pan idealny pojechał
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2016 o 12:22
0
Brawa dla pieszego ze sie rozejrzał bo kierowca moze sie pomylic i to kazdy! ja wiem sie przejscie to miejsce swiete ale w zdeszeniu z pojezdem wiemy jakie szanse ma pieszy naprawde szacun za to ze sie zozejrzał.....kazdy z nas sie pomylis moze i ty tez kolego i jak sie juz walniesz to sobie pprzypomnij ta sytuacje bo ktos ciebie moze nagrac
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2016 o 12:02
0
Wiesz co tez tak mowiłem i broniłem twojej racji do poki nie zaczałem jezdzic autobuse i jak bys raz jeden raz miał okazje zobaczyc jak sie hamuje z 30 km/h oj zmieniłbys zdanie ale widze ze zbyt duzego doswiatczenia nie masz bo teoria niezawsze idzie w parze z praktyka... i tu zakoncze dyskusje zreszta po komentarzach widze ze ludzie mysla nieco inaczej niz ty
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2016 o 11:00
0

Chodz uprzejmy kierowco zrobimy test tym razem ja bede hamował osobowy a ty autobusem i na przednim siedzeni bedziesz miał kobiete w ciazy i obok stojaca starsza pania i zobaczymy czy bedziesz miał odwage nacisnac do oporu ten hamulec tak jak ja to zrobie w osobowym ale po tym ze to zamiesciłes wnioskuje ze nigdy nie prowadziłes pojazdy o wiekszej masie niz twoj pojazd osobowy!

To po co sie tak rozpedzasz ? widzisz pieszego przed przejsciem dla pieszych? dwa pasy? zasada ograniczone zaufania z egzaminu na prawo jazdy jest znana? Zawsze trzeba zakladac najgorszy scenariusz tj., ze pieszy wtargnie lub ktos inny sie zatrzyma. Komentarze w stylu, ze ciezko jest zatrzymac 17 tonowy pojazd, ze pasazerowie w srodku, k.... czy to znaczy, ze autobus moze jezdzic po pieszych?! bo nie bardzo rozumiem. Na zachodzie jest obowiazek wpuszczania pieszych - wystarczy ze stoi przed przejsciem i sugeruje ze chce przejsc i wszyscy staja, wlacznie z autobusami, tam kierowcy potrafia zatrzymac pojazd bez zabijania pasazerow. Dziwne. Do tego jakie wtargniecie pieszego? gosciu osobowka normalnie sie zatrzymal, pieszy sugerowal ze chce wejsc na przejscie... i zaczal wchodzic, byl na pasach i wtedy ma pierwszenstwo!

To po co sie tak rozpedzasz ? widzisz pieszego przed przejsciem dla pieszych? dwa pasy? zasada ograniczone zaufania z egzaminu na prawo jazdy jest znana? Zawsze trzeba zakladac najgorszy scenariusz tj., ze pieszy wtargnie lub ktos inny sie zatrzyma. Komentarze w stylu, ze ciezko jest zatrzymac 17 tonowy pojazd, ze pasazerowie w srodku, k.... czy to znaczy, ze autobus moze jezdzic po pieszych?! bo nie bardzo rozumiem. Na zachodzie jest obowiazek wpuszczania pieszych - wystarczy ze stoi przed przejsciem i sugeruje ze chce prze... rozwiń

Avatar
Gość / 26 kwietnia 2016 o 10:50
0
Chodz uprzejmy kierowco zrobimy test tym razem ja bede hamował osobowy a ty autobusem i na przednim siedzeni bedziesz miał kobiete w ciazy i obok stojaca starsza pania i zobaczymy czy bedziesz miał odwage nacisnac do oporu ten hamulec tak jak ja to zrobie w osobowym ale po tym ze to zamiesciłes wnioskuje ze nigdy nie prowadziłes pojazdy o wiekszej masie niz twoj pojazd osobowy!
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 06:53
0
Standard na naszych ulicach. Kierowca powinien dostosować tak prędkość aby móc się zatrzymać...
Avatar
BellaKoza / 24 kwietnia 2016 o 20:01
0

...niby zakazu nagrywania nie ma rzeczywiście ale zakaz publikacji ponad wszelką wątpliwość jest - zagrożony również karą więzienia!!!! poza tym jakaś kindersztuba obowiązuje każdego nawet takiego yntelygenta z kamerką......


...niby zakazu nagrywania nie ma rzeczywiście ale zakaz publikacji ponad wszelką wątpliwość jest - zagrożony również karą więzienia!!!! poza tym jakaś kindersztuba obowiązuje każdego nawet takiego yntelygenta z kamerką......

Niestety, nie masz racji. Akurat : ulica, Plac Litewski, Ogród Saski, itp. - jest miejscem publicznym -i nagrywanie oraz publikacja jest dozwolona. Jeżeli by to było w miejscu takim jak: galeria handlowa, hipermarket, zakład produkcyjny -to wtedy jest (często) zakaz fotografowania i filmowania , a tym bardziej publikacji na portalach społecznościowych. Niestety (albo stety) : na ulicy można filmować i udostępniać publicznie.

Niestety, nie masz racji. Akurat : ulica, Plac Litewski, Ogród Saski, itp. - jest miejscem publicznym -i nagrywanie oraz publikacja jest dozwolona. Jeżeli by to było w miejscu takim jak: galeria handlowa, hipermarket, zakład produkcyjny -to wtedy jest (często) zakaz fotografowania i filmowania , a tym bardziej publikacji na portalach społecznościowych. Niestety (albo stety) : na ulicy można filmować i udostępniać publicznie.

rozwiń
Avatar
bolololo / 24 kwietnia 2016 o 19:46
0

Jakas nagonka od kilku miesiecy trwa ogolnie na komunikacje miejska w lublinie. To nagranie to parodia. Ganiam w mpk od 8 lat i jadac zgodnie z przepisami w d*** moglbys sobie wetknac rozklad itd. Jedni stoja inni radza sobie jak tylko moga. pier***enie.kazdy kij ma dwa konce.przepisy a wkorwiony pasazer ktory czeka na spozniony autobus. Skonczcie juz z tym oczernianiem kierowcow mpk bo to juz nudne sie robi

Są zwiazki zawodowe w MPK (nawet parę związków zawodowych) ich zadaniem jest dbanie o kierowców.To związki zawodowe powinny wystąpić do ZTM Lublin o urealnienie rozkladów jazdy aby nie wymuszać na kierowcach MPK lamania przepisów.Jazda zgodnie z rozkladem jazdy Panie iPanowie wcale was nie usprawiedliwia.

Są zwiazki zawodowe w MPK (nawet parę związków zawodowych) ich zadaniem jest dbanie o kierowców.To związki zawodowe powinny wystąpić do ZTM Lublin o urealnienie rozkladów jazdy aby nie wymuszać na kierowcach MPK lamania przepisów.Jazda zgodnie z rozkladem jazdy Panie iPanowie wcale was nie usprawiedliwia.

rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 17:43
0
no trudno żeby zatrzymać kilkunastotonowy pojazd w miejscu
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 15:39
0
...kolejny uprzejmy morderca prowokujący niebezpieczną sytuację na drodze.....dobrze by było odkurzyć sobie i poukładać odpowiednio przepisy obowiązujące w takich sytuacjach - poza tym to sprawa dla policji- widać jak przed przejściem nagrywający rozwija nadmierną prędkość.....
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2016 o 12:24
0
piesi jeszcze na pasach a pan idealny pojechał
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2016 o 12:22
0
Brawa dla pieszego ze sie rozejrzał bo kierowca moze sie pomylic i to kazdy! ja wiem sie przejscie to miejsce swiete ale w zdeszeniu z pojezdem wiemy jakie szanse ma pieszy naprawde szacun za to ze sie zozejrzał.....kazdy z nas sie pomylis moze i ty tez kolego i jak sie juz walniesz to sobie pprzypomnij ta sytuacje bo ktos ciebie moze nagrac
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2016 o 12:02
0
Wiesz co tez tak mowiłem i broniłem twojej racji do poki nie zaczałem jezdzic autobuse i jak bys raz jeden raz miał okazje zobaczyc jak sie hamuje z 30 km/h oj zmieniłbys zdanie ale widze ze zbyt duzego doswiatczenia nie masz bo teoria niezawsze idzie w parze z praktyka... i tu zakoncze dyskusje zreszta po komentarzach widze ze ludzie mysla nieco inaczej niz ty
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2016 o 11:00
0

Chodz uprzejmy kierowco zrobimy test tym razem ja bede hamował osobowy a ty autobusem i na przednim siedzeni bedziesz miał kobiete w ciazy i obok stojaca starsza pania i zobaczymy czy bedziesz miał odwage nacisnac do oporu ten hamulec tak jak ja to zrobie w osobowym ale po tym ze to zamiesciłes wnioskuje ze nigdy nie prowadziłes pojazdy o wiekszej masie niz twoj pojazd osobowy!

To po co sie tak rozpedzasz ? widzisz pieszego przed przejsciem dla pieszych? dwa pasy? zasada ograniczone zaufania z egzaminu na prawo jazdy jest znana? Zawsze trzeba zakladac najgorszy scenariusz tj., ze pieszy wtargnie lub ktos inny sie zatrzyma. Komentarze w stylu, ze ciezko jest zatrzymac 17 tonowy pojazd, ze pasazerowie w srodku, k.... czy to znaczy, ze autobus moze jezdzic po pieszych?! bo nie bardzo rozumiem. Na zachodzie jest obowiazek wpuszczania pieszych - wystarczy ze stoi przed przejsciem i sugeruje ze chce przejsc i wszyscy staja, wlacznie z autobusami, tam kierowcy potrafia zatrzymac pojazd bez zabijania pasazerow. Dziwne. Do tego jakie wtargniecie pieszego? gosciu osobowka normalnie sie zatrzymal, pieszy sugerowal ze chce wejsc na przejscie... i zaczal wchodzic, byl na pasach i wtedy ma pierwszenstwo!

To po co sie tak rozpedzasz ? widzisz pieszego przed przejsciem dla pieszych? dwa pasy? zasada ograniczone zaufania z egzaminu na prawo jazdy jest znana? Zawsze trzeba zakladac najgorszy scenariusz tj., ze pieszy wtargnie lub ktos inny sie zatrzyma. Komentarze w stylu, ze ciezko jest zatrzymac 17 tonowy pojazd, ze pasazerowie w srodku, k.... czy to znaczy, ze autobus moze jezdzic po pieszych?! bo nie bardzo rozumiem. Na zachodzie jest obowiazek wpuszczania pieszych - wystarczy ze stoi przed przejsciem i sugeruje ze chce prze... rozwiń

Avatar
Gość / 26 kwietnia 2016 o 10:50
0
Chodz uprzejmy kierowco zrobimy test tym razem ja bede hamował osobowy a ty autobusem i na przednim siedzeni bedziesz miał kobiete w ciazy i obok stojaca starsza pania i zobaczymy czy bedziesz miał odwage nacisnac do oporu ten hamulec tak jak ja to zrobie w osobowym ale po tym ze to zamiesciłes wnioskuje ze nigdy nie prowadziłes pojazdy o wiekszej masie niz twoj pojazd osobowy!
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 06:53
0
Standard na naszych ulicach. Kierowca powinien dostosować tak prędkość aby móc się zatrzymać...
Avatar
BellaKoza / 24 kwietnia 2016 o 20:01
0

...niby zakazu nagrywania nie ma rzeczywiście ale zakaz publikacji ponad wszelką wątpliwość jest - zagrożony również karą więzienia!!!! poza tym jakaś kindersztuba obowiązuje każdego nawet takiego yntelygenta z kamerką......


...niby zakazu nagrywania nie ma rzeczywiście ale zakaz publikacji ponad wszelką wątpliwość jest - zagrożony również karą więzienia!!!! poza tym jakaś kindersztuba obowiązuje każdego nawet takiego yntelygenta z kamerką......

Niestety, nie masz racji. Akurat : ulica, Plac Litewski, Ogród Saski, itp. - jest miejscem publicznym -i nagrywanie oraz publikacja jest dozwolona. Jeżeli by to było w miejscu takim jak: galeria handlowa, hipermarket, zakład produkcyjny -to wtedy jest (często) zakaz fotografowania i filmowania , a tym bardziej publikacji na portalach społecznościowych. Niestety (albo stety) : na ulicy można filmować i udostępniać publicznie.

Niestety, nie masz racji. Akurat : ulica, Plac Litewski, Ogród Saski, itp. - jest miejscem publicznym -i nagrywanie oraz publikacja jest dozwolona. Jeżeli by to było w miejscu takim jak: galeria handlowa, hipermarket, zakład produkcyjny -to wtedy jest (często) zakaz fotografowania i filmowania , a tym bardziej publikacji na portalach społecznościowych. Niestety (albo stety) : na ulicy można filmować i udostępniać publicznie.

rozwiń
Avatar
bolololo / 24 kwietnia 2016 o 19:46
0

Jakas nagonka od kilku miesiecy trwa ogolnie na komunikacje miejska w lublinie. To nagranie to parodia. Ganiam w mpk od 8 lat i jadac zgodnie z przepisami w d*** moglbys sobie wetknac rozklad itd. Jedni stoja inni radza sobie jak tylko moga. pier***enie.kazdy kij ma dwa konce.przepisy a wkorwiony pasazer ktory czeka na spozniony autobus. Skonczcie juz z tym oczernianiem kierowcow mpk bo to juz nudne sie robi

Są zwiazki zawodowe w MPK (nawet parę związków zawodowych) ich zadaniem jest dbanie o kierowców.To związki zawodowe powinny wystąpić do ZTM Lublin o urealnienie rozkladów jazdy aby nie wymuszać na kierowcach MPK lamania przepisów.Jazda zgodnie z rozkladem jazdy Panie iPanowie wcale was nie usprawiedliwia.

Są zwiazki zawodowe w MPK (nawet parę związków zawodowych) ich zadaniem jest dbanie o kierowców.To związki zawodowe powinny wystąpić do ZTM Lublin o urealnienie rozkladów jazdy aby nie wymuszać na kierowcach MPK lamania przepisów.Jazda zgodnie z rozkladem jazdy Panie iPanowie wcale was nie usprawiedliwia.

rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 17:43
0
no trudno żeby zatrzymać kilkunastotonowy pojazd w miejscu
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 15:39
0
...kolejny uprzejmy morderca prowokujący niebezpieczną sytuację na drodze.....dobrze by było odkurzyć sobie i poukładać odpowiednio przepisy obowiązujące w takich sytuacjach - poza tym to sprawa dla policji- widać jak przed przejściem nagrywający rozwija nadmierną prędkość.....
Zobacz wszystkie komentarze 57

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 22 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!