Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te kary są śmieszne... Ci architekci napewno wzięli więcej za podpisanie tego projektu... nawet nie stracą na tym lewym interesie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze tym wszystkim nowobogackim! ja jako prawdziwy patriota, katolik, polak i wierny wyborca pisu mam dość nowobogackich. sam mieszkam w bloku obok i całe światło mi zasłonili tą budowlą! dlaczego oni mają mieć światło a ja nie, to wszystko wina Popaprańców! to oni wzywają do pracy i walki z kościołem. gdyby pis rządził, wszyscy mielibyśmy równo i nie byłoby nowobogackich, którzy robią co chcą, budują gdzie im się podoba i mają kościół i prawo i sprawiedliwość gdzieś! to ci którzy wyjechali za granicę a nasz prezydent mówił że to miernota społeczna, i teraz wracają i budują sobie gdzie co chcą zakłócając spokój nam, prawdziwym polakom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak, katolik, patriota napisał:
Dobrze tym wszystkim nowobogackim! ja jako prawdziwy patriota, katolik, polak i wierny wyborca pisu mam dość nowobogackich. sam mieszkam w bloku obok i całe światło mi zasłonili tą budowlą! dlaczego oni mają mieć światło a ja nie, to wszystko wina Popaprańców! to oni wzywają do pracy i walki z kościołem. gdyby pis rządził, wszyscy mielibyśmy równo i nie byłoby nowobogackich, którzy robią co chcą, budują gdzie im się podoba i mają kościół i prawo i sprawiedliwość gdzieś! to ci którzy wyjechali za granicę a nasz prezydent mówił że to miernota społeczna, i teraz wracają i budują sobie gdzie co chcą zakłócając spokój nam, prawdziwym polakom!
Co Ty piszesz?? jakie swiatło?? ja tez mieszkam obok i mi jakos nic nie zaslania...ale prowokacja przednia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś paranoja karać projektantów jeżeli ich ukarano to powinno tak samo ukarać się wyszystkich projektantów w Polsce bo przecież któren tak naprawdę sam projektuje projektanci z zasady tylko podpisują czyjeś projekty przeważnie absolwentów politechnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby PIS rządziło to by nie było takiego bezprawia i rozluźnienia! nie ma żadnej dyscypliny, każdy robi co chce. to wina tych szumowin z PO! budują sobie jak chcą, gdzie chcą! PIS ustali jasne zasady, nie będzie mieszkań dla wybranych, będzie równo dla każdego! a kto się sprzeciwi, kto da inny pomysł, skończy na stosie inkwizycji! głosuj na PIS, tylko to Ci zostało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://sunhill.forumotion.com/forum.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś chory z nienawiści powinieneś się leczyć u dobrego psychiatry-pozwólmy szewcom projektować domy,a kowalom leczyć ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On się podpisał wolak (chodzi o beznadziejnie odśpiewany hymn Polski przez Kaczyńskiego), więc to żaden zwolennik PiS raczej troll. Co do samej sprawy to nawet nie to że podpisali cudzy projekt ale to że go nie przeczytali jest największy skandalem w szczególności że projekt zwierał błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym się bał mieszkać w takim domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja bym zastanowil sie jak pozbyc sie pana wojewody ktory przyczynil sie do cofniecia pozwolenia na budowe po tym jak blok stoi gotowy do zamieszkania. Panie wojewodo po rozum do glowy ! Wlasnie organizujemy pikiete po panskimi oknami i mam nadzieje ze poda sie pan do dymisji i przeprosi za swoja glupote !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda Lubelski jest sabotazysta i wlasnie probuje spedzic sen z powiek 150 przyszlym lokatorom bloku na Jana Sawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peter: Wojewoda - Genowefa TOKARSKA ; Wicewojewoda - Henryka STROJNOWSKA ..........Do której -PANI- ? kierujeś swój protest ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamojska, tam wielu odpowiedzialnych z lubelskich spółdzielni mieszkaniowych zamówienia robi i biorą kasę. CBŚ i ABW ma coś tam do zrobienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...