Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy. Trudne warunki na drogach w Lublinie i regionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2016 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Gdzie są służby drogowe świetnego Prezydenta ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wielu lat jeżdże busem po całej Europie. Długie trasy. Nie jeden raz przyszło mi stać w korkach w Niemczech, Francji czy Belgii. Powód? Śnieg. I tyle w tamacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam nowe opony zimowe i wszędzie jadę jak w lecie, nie mam problemu z podjazdami itp. ALe nie wszyscy są rozsądni jak ja i jeżdżą na letnich... i przez nich te korki i problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś się pytał, gdzie są piaskarki. Tak jak wszyscy, stoją w korku. Fruwać jeszcze nie potrafią. Co w tym dziwnego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez PiSvtyle sniegu spadlo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy powinni nie wsiadać za kierownicę w zimie, ponieważ nie mają pojęcia o jeżdzie i zapomnieli o oponach zimowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana nawet zima prawdziwa oczywiście zimy ratusz nie przewidywał.....jeden radny kiedyś ratusz bronił pamiętam łopate złapał z że łopatą nie robił wcześniej to zaraz ją złamał ....zapomniałam jsk sie nazywał ale chyba jest radnym dalej wiec do boju.....panie radny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ja mam nowe opony zimowe i wszędzie jadę jak w lecie, nie mam problemu z podjazdami itp. ALe nie wszyscy są rozsądni jak ja i jeżdżą na letnich... i przez nich te korki i problemy
Dziś zimowe dużo nie pomogły ( bynajmniej mnie). Fakt jazda na letnich to skrajna nieopowiedzialność. można było takich samobójców spotkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni rządzącej koalicji debatuja co zrobić ze śniegiem oj tak przepisy nie pozwalają go do rzeki zrzucić.....proponuję na Globus wozić stok naśnieżycie....pewnie wniosku nie przyjmą bo to nie ich pomysł...i bedzie , BUL ze śniegiem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga ogłasza koniec świata!! ludzie ludzie w zimie śnieg spadł!! koniec świata!! dlaczego pisze ile na krajowych sprzętu jeździ a nie pisze ile w lublinie? jechałem do pracy ok 5 km przez miasto i widziałem 4 pługi. jak p. SMaga potrafi odśnieżyć zakorkowane miasto w 15 min to trzeba mu zapłacić niech to robi. jeśli wyślemy 2000 pługów i wszystkie będą stały w korkach bo ludzie ślizgają się na łysych oponach to będzie wina ratusza że nie odśnieżył? to mam pomył wyślijmy 3000 pługów niech stoją w korkach. poza tym ja mam obowiązek zmienić opony a MPK nie zmieniają. Dlaczego? Bo im wolno. No i widać skutki wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodnie z tradycją trzeba drzeć ryja ze zima za***yła drogowców, i to w grudniu! i to chyba wina po ☺ bo nie pisu. jak jest zimato jest śnieg sorry taki mamy klimat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
na 3 Maja autobusy nie mają problemu z podjazdem tylko ze zjazdem, stoi cały jeden pas w doł...
Ale ul. 3 maja jest płaska, tam nie ma zjazdów, podjazdow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga 835 od Wysokiego do Zielonej jest tragiczna! Lodowisko samochody leżą po rowach, Tiry pod górę nie mogą wyjechać normalnie KATASTROFA ! Rejon dróg z Krzczonowa NIC nie robi KOMPLETNIE NIC !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niema jak 4x4 . mam zasade brak zimowek nie wyciagam z rowu a pare juz wyciagnolem. czemu 3go maja nie jest podgrzewane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę śniegu popadało i juz tragedia . Ludzie nie umieja jeździć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki atak zimy? W 1986 to była zima. (-20) stopni i pobocza zasypane, że płotów nie było widać..... a teraz raptem +1 i trochę popadało i atak zimy.... weźta nie rozśmieszajta mnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo rządzący Lublinem za wybranie firmy okradającej nie dbającej o stan dróg !!!!!!!!! ceny kosmiczne a efektu 0 a to drobny śnieg popadał i już katastrofa a co będzie jak spadnie naprawdę ? jak ja bym tak pracował jak wczoraj firma dbająca o stan dróg to by mnie z roboty wywalili z hukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed remontem na ul 3maja była kostka brukowa- jakoś nie było problemu z wjazdem pod górę. Ktoś miał chrapkę na tą kostkę (ponoć zza zach granicy) i jest jak jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca z F16 napisał:
Pomysł rodem ze Wschodniego kraju typu Rosja Ukraina ,przy każdym podjezdzie jest wyspywany piasek żeby kierowcy jak jest slisko wzieli lopate i sypali sobie pod kola i jeżeli jeden zaczyna blokować podjazd inni pomagaja i sie wspieraja , U  nas każdy siedzi w samochodzie i klnie  na śłuzby drogowe i na drugiego kierowce  ,że nie umie wyjechać ,podjechać albo nie umie jeżdzić. Zaraz pewnie odezwa sie zna(f)cy  tematu ,że tu jest Polska placi sie podatki to sie wymaga od śłużb    pomocy ,a czasami wystarczy  troche emapti  i pomóc komuś. kiedyś bez empatii się jeździło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież wiadomo nie od wczoraj w których miejscach kazdej zimy sa najwieksze problemy z podjazdami czy zjazdami!!! od razu powinni tam wyslac pług i sypac solą i piachem. a na Armii Krajowej przy ciut większym sniegu wszystkie auta mają problemy.Kiedyś to przynajmiej ludzie sobie pomagali jak któryś nie mógł wjechać to popchneli a teraz to 99% tylko trąbi i przeklina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...