Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy w Lublinie. Miasto zakorkowane

Utworzony przez ja wiem..., 7 grudnia 2012 r. o 08:35 Powrót do artykułu
Gdzie są ku...a pługi, piaskarki i cały ten zachwalany sprzęt, który powinien być na ulicach? Będziemy mieli powtórkę z początku tygodnia, gdy na Filaretów było lodowisko i nie dawało się zjechać na dół do Głębokiej. Czy ktoś wyciągnie wreszcie jakieś konsekwencje? Armii Krajowej stoi w kierunku Kraśnickiej już od Orkana, na JPII też jakaś rzeźnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie mogą słchać takiego biadolenia. Gdzie są pługi??? A nie przyszło ci baranie do zakutego łba, że niektóre pługi w godzinach szczytu mogą też stać w korkach???Ile razy można takim deb***om tłumaczyć, że jak pada śnieg, to jest ślisko!! Zobacz sobie jeden z drugim, jak się jeździ w taką pogodę w USA, Niemczech czy gdziekolwiek indziej! Korki, korki i ślisko. Z naturą nikt nie wygrał i nie wygra. I nie jęczcie od dziesięcioleci, że zima zaskoczyła drogowców. Wyjeź wcześniej i dojedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja przyjaciulka kamila leci w pon. do lublina via worsow ja jej wspulczoje, w chicago cieplutko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Mimo dużego mrozu w nocy, straży mieli większych interwencji. Było spokojnie i obyło się bez większych pożarów - dodaje dyżurny Wojewódzkiej Stacji Koordynacji Ratownictwa w Lublinie." Można prosić o przetłumaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile spadło śniegu? Ludzie bez przesady! Mam średniej klasy opony zimowe i nie mam najmniejszych problemów z jazdą. Sami kierowcy, którzy oszczędzają na oponach są winni a nie drogowcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lajza napisał:
moja przyjaciulka kamila leci w pon. do lublina via worsow ja jej wspulczoje, w chicago cieplutko
deb***,nieuk,grafoman,dyslektyk ? Nie po prostu deb***................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holandia - paraliż, Niemcy - podobnie. Rosja, Ukraina - wielokilometrowe korki na drogach. Alke jakoś nikt tam nie jęczy. Polacy - jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem... napisał:
Gdzie są ku...a pługi, piaskarki i cały ten zachwalany sprzęt, który powinien być na ulicach? Będziemy mieli powtórkę z początku tygodnia, gdy na Filaretów było lodowisko i nie dawało się zjechać na dół do Głębokiej. Czy ktoś wyciągnie wreszcie jakieś konsekwencje? Armii Krajowej stoi w kierunku Kraśnickiej już od Orkana, na JPII też jakaś rzeźnia.
od Orkana? wcześniej jeszcze. nawet Jutrzenki była zakorkowana :/ pierwszy raz widziałam taki korek na tej osiedlowej uliczce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już nie mogą słchać takiego biadolenia. Gdzie są pługi??? A nie przyszło ci baranie do zakutego łba, że niektóre pługi w godzinach szczytu mogą też stać w korkach???Ile razy można takim deb***om tłumaczyć, że jak pada śnieg, to jest ślisko!! Zobacz sobie jeden z drugim, jak się jeździ w taką pogodę w USA, Niemczech czy gdziekolwiek indziej! Korki, korki i ślisko. Z naturą nikt nie wygrał i nie wygra. I nie jęczcie od dziesięcioleci, że zima zaskoczyła drogowców. Wyjeź wcześniej i dojedziesz
Taki naród. Tym typom wszystko się nie podoba i są wiecznie niezadowoleni. Oczywiście sami są "perfekcyjni" pod każdym względem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już nie mogą słchać takiego biadolenia. Gdzie są pługi??? A nie przyszło ci baranie do zakutego łba, że niektóre pługi w godzinach szczytu mogą też stać w korkach???Ile razy można takim deb***om tłumaczyć, że jak pada śnieg, to jest ślisko!! Zobacz sobie jeden z drugim, jak się jeździ w taką pogodę w USA, Niemczech czy gdziekolwiek indziej! Korki, korki i ślisko. Z naturą nikt nie wygrał i nie wygra. I nie jęczcie od dziesięcioleci, że zima zaskoczyła drogowców. Wyjeź wcześniej i dojedziesz
Kolego - jeśli nazywasz mnie deb***em, to jest to już nieprzyjemne (nawet mnie nie znasz). Czujesz się bezkarny tylko dlatego, że jesteś tutaj anonimowy, ciekawe, czy powiedziałbyś mi to prosto w oczy. Dodatkowo - nazywanie kogoś publicznie deb***em można swobodnie podciągnąć pod paragraf, wiec się nad sobą zastanów. Totalny brak kultury... Nie obchodzi mnie hAmeryka, czy kraj okupanta. Mieszkam w Polsce i od naszych służb wymagam, aby było tak, jak powinno być. Korki tworzyły się dzisiaj między innymi dlatego, że wystarczyło delikatne wzniesienie + światła i mieliśmy ślizgawkę. Ile razy można tłumaczyć, ze na lodzie nawet i najlepsze zimówki nie pomogą? Mam założone świeżynki UG8 i nie powiem, żeby trakcja była w porządku dzisiaj. Teraz to rozmarznie, a po 16 złapie - wtedy będzie dopiero jazda. Bo przecież za wczasu nie można posypać solą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, można oczyścić rano ulice do czarnej nawierzchni, jest tylko jeden warunek: od rana ulice są puste - nikt nie wyjeżdża swoim samochodem. Ale przy intensywnym opadach śniegu, to i tak za kilkanaście minut ulkice będą zasypane, Natura jest silniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ku.rwy nędzy! przez 1.5 godziny stania w korku willowa-solidarności w kierunku centrum, nie widziałem ani jednego pługu. znowu ta banda nieudaczników życiowych nie raczyła ruszyć tłustych dup żeby wstać o 4 i odsnieżać. gó.wno mnie obchodzą ich wymówki - zazwyczaj na poziomie przedszkolaków ( bez obrazy dla tych ostatnich, bo oni akurat ciągle się rozwijają). najgorsze że jeszcze jakaś zakuta i tępa pała "rządzi" nimi i nic nie umie zrobić. żal du.pe ściska jak się patrzy na to miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno miasto jest super przygotowane do zimy!! od 6-7 rano ani jedna piaskarka w centrum miasta się nie pojawiła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Rosji czy na zachodzie o czym była mowa spadło pół metra śniegu, u nas 2 cm!!!Nie widzisz różnicy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem przy ogromnym opadzie, że ciężko odśnieżyć, ale dzisiejszej nocy takiego nie było. Fakt, padało momentami mocno, ale zaczeło sypać o 2 godzinie i powoli się nazbierało śniegu. Taka aluzja do piaskarek, których niebardzo było widać na Nadbystrzyckiej w nocy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6.15 - 7.00 z Felina via Chodźki docelowo Górna -zero służb oczyszczania miasta.Chyba pogoda im nie sprzyja! klęski żywiołowej nie ogłoszono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba kupić sobie Subaru i nie będzie problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrozumcie że pługopiaskarki mają za zadanie uporać się z zalegającym śniegem dopiero po opadach śniegu a nie w ich trakcie, z resztą polacy zawsze będą narzekać - taki naród, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świnka napisał:
Trzeba kupić sobie Subaru i nie będzie problemu
ale to chyba wszyscy by musieli Bo co Tobie po Subary, jak Ciebie cinquecento w holenderskim gazie na letnich laczkach zablokuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
killi napisał:
do ku.rwy nędzy! przez 1.5 godziny stania w korku willowa-solidarności w kierunku centrum, nie widziałem ani jednego pługu. znowu ta banda nieudaczników życiowych nie raczyła ruszyć tłustych dup żeby wstać o 4 i odsnieżać. gó.wno mnie obchodzą ich wymówki - zazwyczaj na poziomie przedszkolaków ( bez obrazy dla tych ostatnich, bo oni akurat ciągle się rozwijają). najgorsze że jeszcze jakaś zakuta i tępa pała "rządzi" nimi i nic nie umie zrobić. żal du.pe ściska jak się patrzy na to miasto
SKORO TY STALES W KORKU TO I PLUG PEWNIE TEZ!!! TLUMOKU BEZ SZKOLY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...