Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Auta lubelskich policjantów bez naklejek - cd.

Utworzony przez Janek z działek, 5 grudnia 2009 r. o 07:23 Powrót do artykułu
PO jakiego POlikota nam te naklejki? POtworna urzędnicza głuPOta. PO jakiego KarpiniUKa mam zmieniać tablice rejestracyjne PO nabyciu POjazdu? W Skandynawii, Beneluksie i UK są jedne tablice przypisane do pojazdu i koniec. PO jakiego Niesioła nam takie drogie tablice? W UK za 4-8 GBP można dorobić sobie tablicę po okazaniu dowodu rejestracyjnego np by ciągnąć przyczepę, których tam się nie rejestruje, przyczepia się tablicę pojazdu ciągnącego i przyczepa jedzie na O.C. pojazdu. PO jakiego Chlebowskiego nam tysiące urzędników rejestrujących pojazdy w każdym powiecie? W UK oprócz nielicznych urzędów jest jeden centralny DVLA, chyba w Cardiff, Swansea czy Bristolu, i wszystko co związane z rejestracją samochodu i prawem jazdy załatwimy pocztą bez stania w kolejkach. A w biednym TUSKDONALDSTANIE wszystko musi być POtwornie skomplikowane i zawiłe by mały, szary obywatel wiedział, że życie bez armii urzędników jest niemożliwe a urzędnicy udowadniali swoją nieodzowność dla sPOłeczeństwa. P.S. Też jeżdżę bez nalepki i to tylko dlatego, że POmimo, że ją otrzymałem, to pani z okienka nie raczyła mnie POinformować co mam z nią zrobić, a na naklejce nie ma żadnej informacji czy instrukcj,i więc nie czuję się oficjalnie POinformowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POtworne głuPOty wyPiSujesz UBeku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykop pozdrawia Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandat tak 100 zł., ale punktów karnych 0 kod I21 nawet dowód rejestracyjny można zatrzymać. Pan Paweł Puzio musi mieć dobrych ucholi skoro ma takie informacje. Pozdrowienia dla szalonego redaktora - pewnie kwita musiał wygarnąć od policji bo taki mściwy. Jak tak dalej pójdzie to lubelska policja sama się wysadzi w powietrze-kierownictwo oczywiście. I na koniec zadaję sobie pytanie czy Pan Paweł REDAKTOR to miał potwierdzone informacje czy jak inny REDAKTOR PAN FEDYK też bzdury pisze, lub też przeinacza informacje uzyskane OD KOGOŚ?????????????????????????????????? I na koniec nasuwa się refleksja że z czwartą władzą lepiej nie zadzierać bo co byś nie powiedział to oni i tak BZDURY napiszą. Pozdro dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
haha z pasji tam poszli haha wiekszosc to frajerzy co jebneli kogos z ucha i zeby byc bezpiecznym to ida na psa zeby nikt go nie ruszyl !
Można było przewidzieć, że odezwą się ci praworządni, najsprawiedliwsi wśród najsprawiedliwszych przed którymi św Piotr otwiera bramy niebios a lud wznosi ich na piedestał świętości!!! Uwierz, że znam kilkunastu a jednego bardzo dobrze i poszedł do policji bo miał takie marzenia odkąd tylko pamiętam!!! I nie j.... nikogo z ucha. Jeśli ty znasz takich to najwyraźniej obracasz się w niewłaściwym towarzystwie!!!Ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka!!!I z góry zaznaczam, ze nie jestem policjantem!!!Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alek napisał:
"Jak to, policjant karze policjanta?" - a co, święte krowy jesteście? W dodatku my "płacimy" wam pensje - płacąc podatki - więc baczność i do krawężnika równać!
Człowieku, każdy płaci podatki, nie ekscytuj się tym tylko,że jak płacisz podatki to idzie to li tylko na pensje tych ludzi.Płacisz podatki z jakiegoś tytułu, uzyskanego przychodu, prowadzenia działąlności, possiadania iluś tak hektarów i osiągania z tego tytułu dochodu...myśl człowieku io n ie uogólniaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuje w sobote napisał:
POtworne głuPOty wyPiSujesz UBeku...
To nie głupoty tylko sama prawda POpaprańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale buraki mogą sobie poużywać na policjantach. Tylko jak ktoś im natkę z buraka oskubie to płaczą na komendzie jak dzieciaki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Ale buraki mogą sobie poużywać na policjantach. Tylko jak ktoś im natkę z buraka oskubie to płaczą na komendzie jak dzieciaki !
Styx chyba sam jesteś burakiem. Jak moderator ciebie nie publikuje w kronice to przeniosłeś się do dziennika? Szkoda twojego wysiłku chłopie. Słoma tobie chyba wystaje jeszcze z butów. Każdy ma inny punkt widzenia. Zakończ waść wstydu chyba nie masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBANOWAŁEŚ czapiacz redaktorze moderatorze spamerze ? Prawda i tak wyjdzie na jaw jak zdobywacie popularność.Jesteś zwykłym krętaczem a proby spotkania ze mną i prośby o kontakt są żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie obrażaj napisał:
Styx chyba sam jesteś burakiem. Jak moderator ciebie nie publikuje w kronice to przeniosłeś się do dziennika? Szkoda twojego wysiłku chłopie. Słoma tobie chyba wystaje jeszcze z butów. Każdy ma inny punkt widzenia. Zakończ waść wstydu chyba nie masz.
A pamietasz jak beczałeś przy budce z piwem gdy ci żona przyprawiła rogi ??? Dopiero dzielnicowy ci pomógł..no i żona jakaś taka rozanielona była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek z działek napisał:
Policjanci za takie praktyki powinni być karani znacznie surowiej, zwłaszcza Ci z drogówki , dla przykładu
Na przykład przyprawianiem rogów takim frajerom jak ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spamuj sobie wykop płacisz za to ale zapamietaj że dziennikwschodni nie jest najlepszy kupujecie internautów.Twoi rodzice są napewno dumni z tego co robisz.Nauczyli cię uczciwości trzeba im to przyznać... Boisz się prawdy..Cenzuruj w sowieckim stylu.Gratulację http://www.wykop.pl/link/268833/niech-pier...rzuci-kamieniem
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2009 r. o 16:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bp napisał:
Ja mam tylko jedno pytanie do redakcji Dziennika Wschodiego czy niema już innych,lepszych tematów na pierwszą strone gazety niż jakieś taki pierdoły naklejki na szyby a może policja niech całej redakcji tej gazety sprawdzi czy na ich samochodach sa te naklejki i czy są one sprawne technicznie....
Chyba juz to zrobili albo ktorejs dziennikarzynie niezle pojechali po kieszeni bo sie rozpisuja o tej lubelskiej Policji prawie codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Policjant może jeździć bez pasów! Ludzie bez przesady czytajcie czasem przepisy!
Gówno prawda tylko jak przewozi zatrzymanego. Ja te przepisy znam pozatym w tym mieście policjant i jego rodzina to świenta krowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co robi policjant gdy zatrzymuje go drogówka ? pokazuje odznakę i jedzie dalej, nie ważne czy nie ma naklejki przekracza prędkość czy wyprzedza na ciągłej... dlatego tak sie dziwią, że policjant ukarał policjanta pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auta bez przyklejonych hologramów są to auta operacyjne policji i innych służb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to was będę nap...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Gdzie ta wasza dziennikarska rzetelność????
Takie cos jak rzetelnosc u dziennikarzy juz nie istenieje od wiekow, przy zalozeniu ze kiedy kolwiek istaniala. Kazdy dziennikarz to taka panienka lekkich obyczajow. W jednym i drugim przypadku daje dupy za pieniadze i jest z tego dumna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
PO jakiego POlikota nam te naklejki? POtworna urzędnicza głuPOta. PO jakiego KarpiniUKa mam zmieniać tablice rejestracyjne PO nabyciu POjazdu? W Skandynawii, Beneluksie i UK są jedne tablice przypisane do pojazdu i koniec. PO jakiego Niesioła nam takie drogie tablice? W UK za 4-8 GBP można dorobić sobie tablicę po okazaniu dowodu rejestracyjnego np by ciągnąć przyczepę, których tam się nie rejestruje, przyczepia się tablicę pojazdu ciągnącego i przyczepa jedzie na O.C. pojazdu. PO jakiego Chlebowskiego nam tysiące urzędników rejestrujących pojazdy w każdym powiecie? W UK oprócz nielicznych urzędów jest jeden centralny DVLA, chyba w Cardiff, Swansea czy Bristolu, i wszystko co związane z rejestracją samochodu i prawem jazdy załatwimy pocztą bez stania w kolejkach. A w biednym TUSKDONALDSTANIE wszystko musi być POtwornie skomplikowane i zawiłe by mały, szary obywatel wiedział, że życie bez armii urzędników jest niemożliwe a urzędnicy udowadniali swoją nieodzowność dla sPOłeczeństwa. P.S. Też jeżdżę bez nalepki i to tylko dlatego, że POmimo, że ją otrzymałem, to pani z okienka nie raczyła mnie POinformować co mam z nią zrobić, a na naklejce nie ma żadnej informacji czy instrukcj,i więc nie czuję się oficjalnie POinformowany.
Straszny z Ciebie pierwotniak, naklej sobie te naklejkę na czoło jak nie wiesz co z nia zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...