Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusy w Lublinie będą jeździć objazdem objazdu

Utworzony przez Marek, 30 czerwca 2011 r. o 07:28 Powrót do artykułu
Czy przypadkiem ten podpisujący się XXX nie jest księdzem (czasami księża podpisują się zamiast ks to używają skrótu x).Casami trzema krzyżykami (w tym xxx) podpisują się analfabeci A więc do rzeczy.Już wiele razy zauważyłem ,że niejaki XXX to jakby kleryk lub ksiądz dyżurny waryjący przy tematach kościelnych.Więc gdy przy temacie kościelnym jest jakiś mniewygodny wpis,to ten troll podpisujący się XXX zamieszcza jakąś bzdyrną odpowiedź. Reasumując:drogi XXX.Obecna pora wskazuje na to,iż jest to pora odmawiania brewiarza,odmawiania modlitwy Anioł Pański i innych modlitw zalecanych sukienkowych.A więc do modlitwy,a nie siedzisz przy komputerze który w/g kościoła jest wynalazkiem szatana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kat olik napisał:
A teraz spójrz na sprawę od drugiej strony (po "katolicku").Dlaczego INNI ludzie nie mają prawa do spokoju lecz muszą wysłuchiwać zawodzenia pseudokatolików i nie mieć prawa do spokoju i porządku? Miejsce na modlitwy są w kościele i na placach kościelnych a nie na ulicach i w dodatku aby zakłócać porządek publiczny
Spokój i porządek jest tylko tam gdzie Kościół. Procesja 3 lipca to jedna z największych uroczystości religijnych w mieście. Idąc twoim tokiem rozumowania to pretensje powinni mieć i katolicy gdy n.p zamykane są Al.Zygmuntowskie w godzinach meczu kopaczy z IV ligowego motoru.I też komunikacja jest utrudniona. Ja protestuję by w niedzielę w godzinach uroczystości czynne były ogródki piwne przy deptaku. Siedzią tam pogany i próżniaki z wypasionymi tyłkami i szpanują pijąc te szczyny.Ja protestuję że 3 lipca w godzinach uroczystości odbędzie się koncert golców na giełdzie w Elizówce który to sponsoruje miejscowy producent piwa.Ja protestuje że w godzinach uroczystej mszy na Placu Katedralnym odbędzie się mecz żużlowy. Składam oficjalny protest do Urzędu Miasta. Po wyborach które zmienią władze i układ polityczny takie sytuacje nie będą mieć miejsca. Ot i doczekaliśmy że wartości chrześcijańskie są deptane i ignorowane przez ignorantów i ludzi bez jakichkolwiek zasad moralnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten petrójny x musi być znacznie mądrzejszy od innych ,a kim jest i co powinien robić o tej porze to już chyba jego prywatna sprawa. Pisz xxx dalej i nie bój się szatana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam za literówkę: potrójny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się nad tym co piszecie. Właśnie przez takie podejście, jakie reprezentuje większość osób na tym forum nic w Lublinie nie można zrobić. Najlepiej tylko narzekać i mieć ciągłe pretensje, że to, czy tamto mi przeszkadza. W mieście powinny odbywać się różne imprezy, a to kto w jakiej chce uczestniczyć to jego sprawa. Przeszkadza wam dwugodzinna procesja ludzi modlących się, a nie przeszkadza hałaśliwy koncert, czy trwające prawie miesiąc dni kultury studenckiej, czy zorganizowany kilka lat temu wyścig kolarski (który sparaliżował całe centrum miasta). Jesteście BEZNADZIEJNI bo potraficie tylko narzekać i opluwać innych jadem. Większość z was musi być krótkowidzami, bo widzicie jedynie czubek swojego nosa. Mi nie przeszkadza żadna impreza organizowana w mieście, a jeżeli z tego powodu są utrudnienia w ruchu i nie mogę dojechać samochodem czy autobusem do pracy, to idę na piechotę. Trzeba sobie radzić w każdej sytuacji, a nie być takim jęczącym i narzekającym nieudacznikiem jak wy. Miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakże MIŁEGO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...