Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autostrada, nowe odcinki ekspresówek. Rząd szykuje drogową ofensywę w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2017 r. o 08:29 Powrót do artykułu
25 groszy za litr , taka podwyżka nam "grozi" - gdzie wszystkie pieniądze mają posłużyć odbudowie dróg powiatowych i innych lokalnych. Tej administracji wierzę i mam pewność że tego nie przejedzą u Sowy & Przyjaciół.. Mam też pewność że będzie to 25 groszy a nie jak powiedział Tusk po wyborach samorządowych " Ch*j , wygraliśmy wybory to teraz bęzyna może być po 7 zł " ...........i była prawie po 6 zł. A i Nocniku Wschodni -red Puzio , nie PiS tylko Rząd Beaty Szydło i Zjednoczonej Polskiej Prawicy ,a to jest różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy współprace Polsko Ukraińską, niedawno podczas pobytu prezydenta Ukrainy, na przejściu w Jagodinie, Stwierdził On, że to najkrótsza droga z Kijowa do Warszawy i dalej i należy ją rozbudować, razem z przejściem. A my co na LWÓW, a co! po co nam Kijów. Zresztą obecna władza, jak się usadowiła, to stwierdziła, że drogi (autostrady i ekspresówki) były budowane nie dla nas tylko dla zachodu, może coś w tym jest. Brawo Pani rzecznik, za starania o rozwój swojego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś w końcu zacznie myśleć o Chełmie. Szanowna Pani Beato Mazurek niech Pani w końcu zrobi cis dla naszego miasta. Dlaczego wszyscy którzy awansowali z Chełma zapominają o tym mieście. Najkrótszy drogą do Kijowa biegnie przez Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy Panią Beatę Mazurek a pieniądze nie płyną do naszego miasta. Pani Beato proszę nie zapominać o Chełmie. PKP praktycznie odcięła za rządów PO Chełm od świata teraz PiS odcina nas również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie ile zrobiła dla Białej Pani Sadurska z PiS a Pani Beata Mazurek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Panią Mazurek rozliczą wyborcy... ile to było krzyku na PO że nic nie robi w sprawie obwodnicy Chełma... a teraz co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
25 groszy za litr , taka podwyżka nam "grozi" - gdzie wszystkie pieniądze mają posłużyć odbudowie dróg powiatowych i innych lokalnych. Tej administracji wierzę i mam pewność że tego nie przejedzą u Sowy & Przyjaciół.. Mam też pewność że będzie to 25 groszy a nie jak powiedział Tusk po wyborach samorządowych " Ch*j , wygraliśmy wybory to teraz bęzyna może być po 7 zł " ...........i była prawie po 6 zł. A i  Nocniku Wschodni -red Puzio , nie PiS tylko Rząd Beaty Szydło i Zjednoczonej Polskiej Prawicy ,a to jest różnica.
 w psychiatryku maja internet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nici z obiecanek Beaty Mazurek odnośnie S 12 i obwodnicy Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpiny .co jszcze poza drogami wzamian za poparcie PIS w lubelskim i podkarpackim otrzymają mieszkańcy??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je..bać Zamość. Chełmianin. Chełm 2x większy niż Zamość a ekspresówki się nie doczeka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie S12 PIASKI - DOROHUSK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie S-12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto rządzi w CHełmie??? Niech Wam czerwoni z zielonymi budują!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Plan Budowy Dróg Krajowych" Nie Plan, ale Program.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy do kiedy nasze wnuki będą to spłacać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beato Mazurek co z S-12 do Chełma siedzi Pani obok kurdupla i nic proszę działać nie chcę słyszeć Biała ma Zamość ma a Chełm ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle lat blablania o A2 do Granicy a okazuje się, że odcinek do Białej Podlaskiej dopiero na etapie prac koncepcyjnych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S19 ZMIEŃCIE NA SYSTEM 2-2, TO WSTYD ZOSTAŁ po PO "żeby kręgosłup ściany wschodniej był niewydolny czyli w systemie 2-1" najważniejsza droga wschodniej europy wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zając się sprzedał i nic nie załatwił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Via Carpatia pomoże jeździć lokalnym mieszkańcom, ale generalnie to będzie droga z krajów południowych do portu w Kłajpedzie. Dla Polski korzyść ekonomiczna zerowa, a z punktu widzenia portu w Gdańsku, szkodliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...