Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awans Pruszkowskiego za poparcie? Prokurator sprawdza

Utworzony przez MIESZKANIEC okolic, 5 grudnia 2012 r. o 19:30 Powrót do artykułu
A kto mu ustalił takie pobory? i czy on wstydu nie ma żeby jeszcze skomleć że to wcale nie za dużo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktoś wymieni choć jedną rzecz którą pruszon zrobił dla lublina prócz tego że wreszcie odszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski krytykuje Żuka? By się wstydził !!! Zmarnował 8 lat dla naszego miasta. Kielce, Rzeszów - te miasta się rozwijały, a Lublin tkwił w stagnacji. Pruszkowski był najgorszym prezydentem jakiego miał Lublin po upadku komunizmu. Żukowi do pięt nie dorasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
np. Aleja Spółdzielczości Pracy myślę żę nie tylko ,natomiast Wasilewski zrobił tyle że HOHO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreście ktoś mu się dobierze do d..y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAJA napisał:
np. Aleja Spółdzielczości Pracy myślę żę nie tylko ,natomiast Wasilewski zrobił tyle że HOHO
HOHO i jeszcze więcej, czyli nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż nie widziałem tylu inwestycji za prezydentury Pruszkowskiego co w chwili obecnej, nie mówię że jest super bo wiadomo że zawsze może być lepiej, natomiast za poprzednich kadencji prezydenta P i prezydenta W działo się nic, nie wiem czy więcej nic za prezydenta P czy W z tego prezydent P zmarnował 8 lat następnemu udało się zmarnować tylko 4. Nie interesuje mnie z jakiej opcji jest poprzedni obecny czy przyszły bo dla takiego człowieka dobrem najwyższym powinien być rozwój Lublina a nie koterie i interesy partyjne. Niestety niektórym politykom wizje i decyzje ze stolicy przesłaniają interes naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie gdzie są politycy są przekręty i kolesiostwo! A jak zbliżają się wybory to wazeliną się posługują! wstyd! oszuści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokoszka napisał:
Cóż nie widziałem tylu inwestycji za prezydentury Pruszkowskiego co w chwili obecnej, nie mówię że jest super bo wiadomo że zawsze może być lepiej, natomiast za poprzednich kadencji prezydenta P i prezydenta W działo się nic, nie wiem czy więcej nic za prezydenta P czy W z tego prezydent P zmarnował 8 lat następnemu udało się zmarnować tylko 4. Nie interesuje mnie z jakiej opcji jest poprzedni obecny czy przyszły bo dla takiego człowieka dobrem najwyższym powinien być rozwój Lublina a nie koterie i interesy partyjne. Niestety niektórym politykom wizje i decyzje ze stolicy przesłaniają interes naszego miasta.
Przecież Pruszkowski wybudował - swój dom na ul. Jagiellońskiej !!! Mało ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, dlaczego mam nieodparte wrazenie ze Pruszkowski najzwyczajniej na swiecie lze. Moze dlatego ze jego poparcie kogokolwiek byloby jak pocalunek smierci. Czy on mysli ze mieszkancy zapomnieli o jego beznadziejnej prezydenturze,? O sladowych inwestycjach w przeciagu 8 LAT !!! O wycieczkach zagranicznych na koszt mieszkancow LUBLINA. Pruszkowski kojarzy mi sie jeszcze z jednym, gdy pojawil sie kompletnie najeb***ny na oficjalnym spotkaniu na ktorym mialem nieprzyjemnosc go spotkac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO ustala takie wynagrodzenia. W głowie się nie mieści aby były takie dysproporcje. To nie są prywatne firmy, tylko póki co mieszkańcy łożą na tych urzędasów. Podobnie jest w MPWiK, LPEC, Gazownia, Za-ad Energetyczny, MPK..... itd. Są to przechowalnie byłych p-osłów na intratnych stanowiskach. Niezły system, ale dla kolesiostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYNAGRODZENIE DLA P .PRUSZKOWSKIEGO WINNO WYNOSIĆ 1.600 ZŁ MIESIĘCZNIE ! WÓWCZAS SZANOWAŁ BY INNYCH.NIE TYLKO JA I MNIE !DAĆ , DAĆ ,DAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...