Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura o strefę kibica w Lublinie

Utworzony przez kamil, 11 czerwca 2012 r. o 18:51 Powrót do artykułu
ha jak brakuje ludz ??!! przyjdzcie w wtorek to zobaczycie jak brakuje tam ludzo;]] na meczu Pokakow z Grecja zabrakło biletow;]]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się zastanawiam, czy dla tego cwaniaczka ze zdjęcia ten orzełek na piersi cokowiek znaczy? odpowiedź jest jednoznaczna - NIE! nie ma bladego pojęcia jak zbliżyc do siebie wyborców, jak sprawić żeby społeczeństwo mu zaufało więc w każdym możliwym momencie próbuje zabłysnąć w w mediach na najbzdurniejszych pomysłach. w dalekim poważaniu ma to co się stanie z Polską. wypłynął na placech Januszka przy pomocy homosiów i lewaków i nagle się okazuje, że społeczeństwu ten temat wałkowany na okrągło się przejadł. nie mają pomysłu na gospodarkę, nie mają pomysłu na służbę zdrowia, nie mają pomysłu na system emerytalny. Janusz widocznie ogląda Euro więc nie podrzuca im tematów do poruszenia więc bezskutecznie próbują utrzymać się na fali. idę o zakład, że jakby lider kazał zrobić lachę/minetę Ryszadowi/Annie Grodzkiej to ten poleciałby pierwszy. taki z niego przodownik w partii niczym Aleksiej Stachanow. 300% normy Bronka Talara to dla niego nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żuk i Hetman dwa bratanki, w strefie Euro postawili nam płatne bramki”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie i tym razem ktoś skoczy z okna w okolicy Wieniawskiej ... za jakiś czas Jedyny dobry Żuk to taki samochód, co szybko rdzewiał i się rozpadał ...a i ten GNOJOWY też fajny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie pytam ile miejsc wykupily spolki komunalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@zdegustowany Ty myślisz zanim coś napiszesz? On zwraca uwagę na jaja jakie się dzieją na naszym podwórku politycznym. Kabaciński jest posłem i jakby chciał tylko zabłysnąć, by robił karierę w Wawie i nie zawracałby sobie głowy Lublinem,.a jak już to robiłby to chwilę przed wyborami, żeby zyskać elektorat w swoim okręgu wyborczym. A co do sprawy mało osób wiedziało że praktycznie z dnia na dzień zapadła decyzja że nie będzie Strefy na błoniach, a Kabaciński zwrócił uwagę na to kto ma z tego.faktu korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet we Wrocławiu jest darmowa strefa kibica i w wielu innych miastach a w Lublinie jak zwykle wiocha:D Europejska Stolica Kultury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płatna strefa, ku*** w lublinie bieda jak h** i karzą jeszcze płacić, nie dość, że wepchali się na stołki i nie umieją rządzić, bo brak zakładów pracy, to jeszcze mają czelność wymagać płacenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj glupiutka ta czerwona Kasia od Żuka,z każdą kolejną odpowiedzią pogrąża się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LROT dostał zezwolenie na zorganizowanie strefy dla 490, a nie 450 osówb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basia napisał:
@zdegustowany Ty myślisz zanim coś napiszesz? On zwraca uwagę na jaja jakie się dzieją na naszym podwórku politycznym. Kabaciński jest posłem i jakby chciał tylko zabłysnąć, by robił karierę w Wawie i nie zawracałby sobie głowy Lublinem,.a jak już to robiłby to chwilę przed wyborami, żeby zyskać elektorat w swoim okręgu wyborczym. A co do sprawy mało osób wiedziało że praktycznie z dnia na dzień zapadła decyzja że nie będzie Strefy na błoniach, a Kabaciński zwrócił uwagę na to kto ma z tego.faktu korzyści.
niknie mała gwiazdka palikuta, niknie... coś ty młody w życiu osiągnął, że tak pryszczysz... sam ze swoim guru zoorganizuj cokolwiek a nie łudzisz krytyką i błazenadą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lakdsjaf napisał:
Nawet we Wrocławiu jest darmowa strefa kibica i w wielu innych miastach a w Lublinie jak zwykle wiocha:D Europejska Stolica Kultury?
Bo u nas kultura taka jakie są galerie... a że w Lublinie są same galerie handlowe (i wciąż mają powstawać nowe), zaś brakuje galerii sztuki, więc taka u nas kultura...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiochą wieje. Wiem, że nie odczuwamy bezpośrednio korzyści z Euro, ale przynajmniej można było zadbać nieco o mieszkańców podczas tego święta. Koszt nieduży, a sporo osób by się ucieszyło. Ale tu jak zwykle, każdy mądry po... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja na pewno rozumiem treść artykułu: Led Inwazja chciałaby obsługiwać "strefę kibica", czyli zarobić na sprzedaży piwa, kiełbasek, chorągiewek z polską banderą, baloników i czego tam jeszcze na takich imprezach nie ma, ale jednocześnie nie chciała być organizatorem tej imprezy, bo Panowie z Led Inwazji nie chcieli ponosić odpowiedzialności za wyrządzone szkody (zapewne przez kibiców, bo z pewnością nie mogło chodzić o obawę o zawalenie telebimu). Wymyślono więc, że odpowiedzialność tą ma wziąć na siebie "Miasto", a pewnie jeszcze przy okazji jako organizator zapewnić zabezpieczenie imprezy masowej(czyli firmę ochroniarską). Z pewnością ja rzeczywiście czegoś nie rozumiem, bo wydaje mi się, że firmy zajmujące się organizacją imprez, na których zamierzają zarobić albo/i wypromować się robią to we własnym zakresie, zakładając istnienie ryzyka gospodarczego. A chyba, gdyby ktoś chciał tylko zyskać,całe ryzyko przesuwając na "Miasto", czyli na nas mieszkanców-podatników to byłaby to albo bezczelnośc, albo... Ale z pewnością nie byłby to temat do autoprezentacji Led Inwazji w tak poczytnym dzienniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAbaciński piszczy o płatnej strefie, jakby 5zł było problemem, za to zapewnione jest bezpieczeństwo i wolę zapłacić i czuć się pewniej niż za darmo na błoniach stać obok dresów z lubartowskiej, zastanawiając się czy butelka zaraz we mnie nie trafi, kabaciński niech się schowa każdą okazję wykorzysta by o nim napisali leser jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ja już od dawna pisałem do Urzędu Marszałkowskiego, że to wstyd, że takie miasto jak Lublin nie ma strefy kibica na świeżym powietrzu w Centrum miasta…nie potrafimy się promować i zawsze będziemy Polską B a raczej Z – brak mi słów jak mieszkańcy zostali olani a Plac Litewski lub Plac po farze to idealne miejsca na strefę kibica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo kibice. Zbojkotować tą płatną strefę!!! Tak durnego pomysłu jeszcze w Lublinie nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w Lublinie może tak być ,ze strefa kibica jest płatna!! -pozniej każdy sie dziwi,żeLublin to tak zwana sciana wschodnia-nic sie nie dzieje!!To prawda.Jak można było zorganizować płatnąstrefę?!Paranoja. Zenada .Jestem rozczarowana.Z wielka checią wziełabym dzieci i poszła do otwartej strefy wspolnie kibicować z innym kibicami,a tak co?Kicha! Organizatorzy powinni sie wstdzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBOJKOTOWAĆ STREFĘ KIBICA!!!!! TO ŻENADA CO SIEWYPRAWIA U NAS W LUBLINIE.NAPISAŁAM DO URZEDU MARSZAŁKOWSKIEGO-ZERO ODPOWIEDZI.KOLEJNY RAZ LUBLIN SIE SKOMPROMITOWAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kitu więcej tam nie idę. Lepiej w pubie - piwko, klimat a nie sztucznizna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...