Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
K...wa co za barany.W przypadkach nagłych-SOR dla niekumatych Szpitalny Oddział Ratunkowy.Czego tu nie rozumiecie? Przychodnia to nie oddział ratunkowy. Przychodzi taka c..pa  o 14 i domaga się  przyjęcia w trybie nagłym gdzie jest kolejka i ludzie czekają od rana.Jak nie pasuje Polska służba żdrowia to jedź jeden z drugim do Irlandii .Tam na wszystko dają przeciwzapalne pełnoplatne leki .Zobaczycie co to znaczy mieć pacjenta w dupie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Nie ma co się przejmować u nas na wsi Piotrowice koło Lublina jest to samo ja byłam z dzieckiem mająca 3 dni gorączki i nikt się nie przejął i przeniosłam ją do Bychawy.Sto razy lepiej i nikt mi łaski nie robi. Pozdrawiam
Skoro matka nie przejmuje się trwającą 3 dni gorączką u dziecka, to trudno dziwić się lekarzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i cóż z tego że do specjalistów? ani do nich ani na ginekologię za cholerę nie można się dodzwonić. tak tak wiem, jest piąteczek, długi weekend przed nami ale po coś te babska za moją kasę tam siedzą tak?
Ciekawe ile tej kasy trafia z Twojej żałosnej pensyjki na konto lekarzy w przychodni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...wa co za barany.W przypadkach nagłych-SOR dla niekumatych Szpitalny Oddział Ratunkowy.Czego tu nie rozumiecie? Przychodnia to nie oddział ratunkowy. Przychodzi taka c..pa  o 14 i domaga się  przyjęcia w trybie nagłym gdzie jest kolejka i ludzie czekają od rana.Jak nie pasuje Polska służba żdrowia to jedź jeden z drugim do Irlandii .Tam na wszystko dają przeciwzapalne pełnoplatne leki .Zobaczycie co to znaczy mieć pacjenta w du***!
...a SOR to nie przychodnia mądra Pani :) z takim tłumaczeniem już wiem dlaczego na SOR zgłasza się coraz więcej przypadków nadających się do poradni. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ciężko mi coś powiedzieć na ten temat. Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://tnij.com/lokalis    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...