Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
antysemita napisał:
Co na to przepisy BHP ? Jeżeli z awarią nie mogli poradzić sobie pracownicy Żydowsko-Francuskiej Plazy chandlującym Chińskim Gównem i to tylko mała awaria, to co by było gdyby np. wybuchł pożar itp. co wtedy? Nikt nie mógł podjąć decyzji o podniesieniu szlabanów i wyłączenia systemu, który uległ awarii ? Można podać do do sądu w procesie cywilnym o narażenie zdrowia.
Plaza wynajęła nowa firmę do obsługi parkingu. Owa firma zajmuje się jedynie obsługa parkingu i tylko parkingu. Całą resztą zajmuje sie inna firma, która nie zajmuje sie parkingiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to super, niech nie przyjeżdżają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę zwrócic uwagę na " musiała zapłacić za następną godzine iak i inni kierowcy " - i o to w tym wszystkim chodzi, kasiora płynie ogromna za trzecią godzinę, właściciele Plazy trzymać tak dalej (bo ja tam nie bywam i mam was w du..e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paulito napisał:
Przy awarii typu pożar itd. szlabany otwierają się samoczynnie, automatyka ma prawo zawieźć i tyle, tu takiego zagrożenia nie było. Jakoś nikt nie żalił się wcześniej, że ma parking w centrum miasta za darmo, a teraz jak trzeba 50 gr zapłacić to krzyk. Ja nie mam problemu z Plazą nie jeżdżę tam bo nie mają parkingu dla pojazdów z lpg. pozdrawiam
te "paulito" pieprzysz trzy po trzy, a skąd wiesz, czy na wypadek pożaru tryskacze nie zalały by parkingu i nie zatopiły ludzi, bo pozar zniszczył by instalację odpowiedzialną za odblokowanie szlabanów? A jakby ktoś dostał zawału to co ? karetka bu sfruneła? Jak masz coś głupiego napisać to lepiej nic nie pisz, . Ja też tam nie jeżdzę bo nie lublię gówn...ego badziewia. Dla mnie parking pod Plazą może kosztować dychę za pięć minyt. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Głupota właściciela Olimpu polega na tym, że wypiął się na kino. Gdyby w Olimpie było kino plus jakaś dodatkowa rozrywka (kręgle, bilard, itp.) to waliłoby tam 2-3x więcej luda.
Bo właściciele,a bardziej akcjonariusze Olimpu to w 90% ludki z kulturą na bakier szczególnie tą przez duże ,,K"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraki,wiesniaki,galeriaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wru napisał:
Cytat roku. PLAZA i OLIMP (oraz wszystkie galerie w hipermarketach) to takie samo dziadostwo. Zero prawdziwych zachodnich marek, sama popelina ze Wschodu oraz kosmiczne ceny.
Się popisałeś. I tak wszystko jest 'made in china' a że na metce różne marki... no i co z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
te "paulito" pieprzysz trzy po trzy, a skąd wiesz, czy na wypadek pożaru tryskacze nie zalały by parkingu i nie zatopiły ludzi, bo pozar zniszczył by instalację odpowiedzialną za odblokowanie szlabanów? A jakby ktoś dostał zawału to co ? karetka bu sfruneła? Jak masz coś głupiego napisać to lepiej nic nie pisz, . Ja też tam nie jeżdzę bo nie lublię gówn...ego badziewia. Dla mnie parking pod Plazą może kosztować dychę za pięć minyt.pozdrawiam
Napisał prawdziwy polski fachowiec od wszystkiego, to znaczy znawca od niczego. Brak ci podstawowej wiedzy począwszy od bezp. ppoż, elektryki, automatyki itd.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bojkotuję Plazę. Pracuję w centrum i skoro oni nie chcą mnie tam z moim samochodem to ja nie muszę robić u nich zakupów. Bez łaski, mam ich w żopu. W Olimpie i Orkana są te same marki. Brakuje kina, to jedyny powód dla którego musze czasami postawić swoją nogę w Plazie. Tyle w tym temacie, polecam innym podobna postawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paulito napisał:
Napisał prawdziwy polski fachowiec od wszystkiego, to znaczy znawca od niczego. Brak ci podstawowej wiedzy począwszy od bezp. ppoż, elektryki, automatyki itd.......
pewnie ty fachowiec z właściwej nacji więc znasz się na wszystkim od urodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smith napisał:
Ja bojkotuję Plazę. Pracuję w centrum i skoro oni nie chcą mnie tam z moim samochodem to ja nie muszę robić u nich zakupów. Bez łaski, mam ich w żopu. W Olimpie i Orkana są te same marki. Brakuje kina, to jedyny powód dla którego musze czasami postawić swoją nogę w Plazie. Tyle w tym temacie, polecam innym podobna postawe.
jestem znanym na świecie znawcą języków, narzeczy, oraz slangu - skąd pochodzi słowo "żopu" jaka jest jego geneza ? i jaki region występowania ? pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłopot polega na tym, że nie każdy musi jechać do pracy samochodem, Od tego jest komunikacja zbiorowa. Problem w tym że wszyscy chcą szybko - i wszyscy stoją w korku.....lepiej jechać pociągiem...pociąg nie stoi w korkach. Ale jest problem bo kolej - lepiej postać w busie w ścisku niż pojechać klimatyzowanym zespole trakcyjnym (STZ), ale co tam nie ma to jak postać i czekać na zmiłowanie busiarza: weźmie czy nie? Co tam kolej-ona wszystkich brała...lepszy bus! (lepszy na zasadzie braku alternatywy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor słowo napisał:
jestem znanym na świecie znawcą języków, narzeczy, oraz slangu - skąd pochodzi słowo "żopu" jaka jest jego geneza ? i jaki region występowania ? pozdrawiam serdecznie.
Haha, ciesze sie, ze swiatowy czlowiek zwrocil uwage na moj skormny wpis na forum. Doprawdy nie wiem czym sobie zasluzylem. Niestety, okazuje sie slawa twoja daremna a wiedza mizerna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpion napisał:
Kłopot polega na tym, że nie każdy musi jechać do pracy samochodem, Od tego jest komunikacja zbiorowa. Problem w tym że wszyscy chcą szybko - i wszyscy stoją w korku.....lepiej jechać pociągiem...pociąg nie stoi w korkach. Ale jest problem bo kolej - lepiej postać w busie w ścisku niż pojechać klimatyzowanym zespole trakcyjnym (STZ), ale co tam nie ma to jak postać i czekać na zmiłowanie busiarza: weźmie czy nie? Co tam kolej-ona wszystkich brała...lepszy bus! (lepszy na zasadzie braku alternatywy).
Wiesz, ja generalnie jestem w stanie sie z Toba zgodzic. Ze korki, ze spaliny, ze zdroweiej itp. Sam chetnie do niedawna korzostalem z MPK. Niestety obecna moja sytuacja rodzinno-zawodowa zmusza mnie do tego zeby jechac samochodem, bo musze miec auto pod reka dlatego, ze w kazdej chwili moge potrzebowac przemiescic sie do innej czesci Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Głupota właściciela Olimpu polega na tym, że wypiął się na kino. Gdyby w Olimpie było kino plus jakaś dodatkowa rozrywka (kręgle, bilard, itp.) to waliłoby tam 2-3x więcej luda.
Twoją głupotą jest to że musisz jeździć do kina! a mogłeś go sobie wybudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle polskich sklepów z darmowymi parkingami,chociażby Olimp a wy (nie powiem jacy)pchacie się aby wspierać pejsiaty geszeft.A fe,dlalej dajcie się poniewierać goje...głupota nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończcie już z tym Olimpem! nie wiem jak go można do Plazy porównać, która jest w centrum, gdzie jest kino, itd... kto lubi wieczorem spędzać czas poza domem to wystarczy, że gdzieś do centrum przyjedzie, ma pod nosem wszystkie puby, kino w Plazie, jakieś tam sklepu (takie jak wszędzie), może sobie te szmaty poprzerzucać jak lubi... ale za cholerę nie rozumiem, po co miałby ktoś taki jechać do Olimpu, gdzie do pierwszego pubu trzeba iść 3km, gdzie dojazd jest tragiczny, gdzie nic poza szmatami nie ma... co bo nie gadać na Plazę, to można w niej i okolicy spędzić sporo czasu i wydać kupę kasy... do olimpu to można co najwyżej do leroy-merlin pojechać jak się robi remont, czyli trzeba mieś auto, trzeba robić remont...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Ci, co krzyczą, że lepszy jest Olimp - widocznie sami tam pracują... 2.Ci, co krzyczą, że w Plazie i Olimpie jest to samo - chyba nigdy nie byli w żadnym z nich. Sklepy, które są w obydwu centrach to jedynie: CCC, Reserved i Sephora + banki, apteki i sklepy z tel. komórkowymi. 3.Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx. 4. Jeśli ktoś zakupy robi w ciuchlandach albo na bazarze, to dla niego 'wsiora wno' I to chyba ci najgłośniej tu krzyczą, udając 'znawców mody, stylu i marek'...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupili najtańsze badziewie, wiec nic dziwnego, że już się zepsuło Jeszcze kilka takich awarii, a Plaza w weekend będzie świeciła pustkami, bo stać w 'spalinowym' korku pod ziemią to mała przyjemność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia. Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...