Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 listopada 2010 r.
13:15
Edytuj ten wpis

Awaria na płatnym parkingu w Plazie: Ludzie utknęli pod ziemią

Autor: Zdjęcie autora mm mc
0 47 A A

- Przez awarię kas na parkingu podziemnym w Centrum Handlowym Plaza, klienci nie mogli wyjechać przez kilkadziesiąt minut - informuje nasza Czytelniczka. Po odblokowaniu kas, klienci utknęli w korku do wyjazdu z parkingu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o awarii oraz zdjęcia otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki pani Magdy na Alarm 24.

Opłaty za parkowanie Plaza wprowadziła kilka dni temu. W sobotę do centrum handlowego przyszło wielu ludzi. Jedna z kas na parkingu podziemnym, w której należy uiścić należną za parkowanie opłatę, zawiesiła się.

- Wyjeżdżałam z Plazy ponad godzinę - irytuje się nasza Czytelniczka pani Magda. - Poszłam zapłacić za parkowanie, ale automat się zawiesił. Potem zawieszała się jedna kasa za drugą. Ludzie stali w kolejkach, irytowali się - dodaje.

W rezultacie nasza Czytelniczka musiała zapłacić za kolejną godzinę parkowania, tak jak kilkudziesięciu innych klientów Plazy. W końcu pani Magdzie udało się uregulować należność za parkowanie, ale na tym nie skończyły się jej problemy.

Kierowcy mieli problem z zeskanowaniem biletu w czytniku przy szlabanie wyjazdowym. - Okazało się, że z opłaconym biletem, trzeba było podjechać do konkretnego szlabanu - wyjaśnia pani Magda i dodaje, że kierowcy nie widzieli co się dzieje.

- Utknęłam w kolejce samochodów, które starały się wyjechać - wyjaśnia. - Zrobił się korek, kierowcy zaczęli trąbić na siebie nawzajem, cały czas staliśmy w spalinach. W końcu musieliśmy wyjechać na wstecznym biegu do innego wyjazdu.

- Ludzie myśleli, że już stamtąd nie wyjadą - kwituje. - Krzyczeli, że już więcej nie przyjdą do Plazy. Jedna pani powiedziała, że jest w Plazie pierwszy i ostatni raz - dodaje.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Anetteso / 28 listopada 2010 o 13:25
0
[quote name='HSP' timestamp='1289049879' post='375162']
Wiedziałęm ze taka awaria to tylko kwestiia czasu. Mam nadzieje ze ludzie wreszciezroumią ze Plaza to g*wniana galeria. Osobiscie wole Olimp
[/quote]
Problem Olimpu jest taki, że brakuje kina no i sporo butikow jest marnych - żałuję, że w Olimpie nie ma np. Orsaya.

Ale Lublin ogólnie wariuje - miałam kupione bilety do kina na 19 listopada totalnie zapomnialam ze tego dnia jest noc zakupow, parking odblokowany ale chyba caly Lublin się rzucił, a nic nowego czy naprawde super przece nie było.
[quote name='HSP' timestamp='1289049879' post='375162']
Wiedziałęm ze taka awaria to tylko kwestiia czasu. Mam nadzieje ze ludzie wreszciezroumią ze Plaza to g*wniana galeria. Osobiscie wole Olimp
[/quote]
Problem Olimpu jest taki, że brakuje kina no i sporo butikow jest marnych - żałuję, że w Olimpie nie ma np. Orsaya.

Ale Lublin ogólnie wariuje - miałam kupione bilety do kina na 19 listopada totalnie zapomnialam ze tego dnia jest noc zakupow, parking odblokowany ale chyba caly Lublin ... rozwiń
Avatar
Made in China / 10 listopada 2010 o 13:27
0
[quote name='patataj' timestamp='1289234485' post='376562']
Nine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie)[/quote]
Kupiłam w Chicago, w sklepie Nine West torebkę... Made in China
Jest takiej samej jakości, jak te z polskich sklepów, więc z tym zachwalaniem sklepów na Zachodzie to lekka przesada!
[quote name='patataj' timestamp='1289234485' post='376562']
Nine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie)[/quote]
Kupiłam w Chicago, w sklepie Nine West torebkę... Made in China
Jest takiej samej jakości, jak te z polskich sklepów, więc z tym zachwalaniem sklepów na Zachodzie to lekka przesada! rozwiń
Avatar
fanka H&M / 9 listopada 2010 o 13:26
0
[quote name='patataj' timestamp='1289234485' post='376562']
H & M - Dewizą H&M jest cytat : "Moda i jakość po najlepszej cenie" (czyli g... w papierku)Promod - francuskie damskie bibeloty, dobre na zaszpanowanie na spotkaniu "Naszej Klasy"Bata - niejeden klient tej polskiej firmy przejechał się na odpadających lub odklejających się obcasach tego badziewiaNine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie)Solar - Poznańska firma odzieżowa, która chce zrobić karierę kij wie gdzie (może w Bośni)Mango - "Hiszpańskie" świecidełka i bibeloty dla kobietMexx - Hindus wymyślił, Hindus zarabia, lubelacy przepłacają minimum 70 %. W outlecie (nie podam nazwy, każdy znajdzie go w Lublinie) ciuchy Mexxa są 70 % tańsze niż te w Plazie.
[/quote]

Czyżby właściciel jakiejś klitki w Olimpie się odezwał?
Ja wolę kupić g... w papierku lub francuskie czy hiszpanskie bibieloty = być modnie ubraną i wiedzieć, że ten ciuch ponoszę jakiś czas niż kupić jakiś szajs nieznanej firmy (zresztą też Made in China) i bać się, że w praniu mi się rozleci lub zmniejszy o 3 rozmiary...
[quote name='patataj' timestamp='1289234485' post='376562']
H & M - Dewizą H&M jest cytat : "Moda i jakość po najlepszej cenie" (czyli g... w papierku)Promod - francuskie damskie bibeloty, dobre na zaszpanowanie na spotkaniu "Naszej Klasy"Bata - niejeden klient tej polskiej firmy przejechał się na odpadających lub odklejających się obcasach tego badziewiaNine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W buti... rozwiń
Avatar
patataj / 8 listopada 2010 o 17:41
0
[quote name='lublinianka' timestamp='1289124226' post='375665']
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
[/quote]

H & M - Dewizą H&M jest cytat : "Moda i jakość po najlepszej cenie" (czyli g... w papierku)

Promod - francuskie damskie bibeloty, dobre na zaszpanowanie na spotkaniu "Naszej Klasy"

Bata - niejeden klient tej polskiej firmy przejechał się na odpadających lub odklejających się obcasach tego badziewia

Nine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie)

Solar - Poznańska firma odzieżowa, która chce zrobić karierę kij wie gdzie (może w Bośni)

Mango - "Hiszpańskie" świecidełka i bibeloty dla kobiet

Mexx - Hindus wymyślił, Hindus zarabia, lubelacy przepłacają minimum 70 %. W outlecie (nie podam nazwy, każdy znajdzie go w Lublinie) ciuchy Mexxa są 70 % tańsze niż te w Plazie.
[quote name='lublinianka' timestamp='1289124226' post='375665']
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
[/quote]

H & M - Dewizą H&M jest cytat : "Moda i jakość po najlepszej cenie" (czyli g... w papierku)

Promod - francuskie damskie bibeloty, dobre na zaszpanowanie na spotkaniu "Naszej Kl... rozwiń
Avatar
Gosia / 8 listopada 2010 o 11:37
0
Użytkownik lublinianka dnia 07 listopad 2010 - 12:03 napisał
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.


Użytkownik waj dnia 08 listopad 2010 - 09:22 napisał
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.
Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.

Użytkowniku waj - zanim zaczniesz kogoś obrażać i pisać bzdury, sprawdź w słowniku definicję słowa marka: znak firmowy umieszczany na wyrobach danej fabryki (firmy); znana marka = firma (np. sklep) rozpoznawana w kraju i za granicą
Użytkownik lublinianka dnia 07 listopad 2010 - 12:03 napisał
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.


Użytkownik waj dnia 08 listopad 2010 - 09:22 napisał
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.
Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.

Użytkowniku waj - zanim zaczniesz kogoś obrażać i pisać bzdury, sprawdź w słowni... rozwiń
Avatar
lublinianka / 8 listopada 2010 o 11:19
0
[quote name='waj' timestamp='1289200926' post='376233']
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
[/quote]
Przepraszam, ale czy ty kupujesz ciuchy w salonach Chanel lub Giorgio Armani? Wątpię...
Kochanie, tak się składa, że w Londynie mieszkałam 10 lat i wierz mi, że w sklepach typu Nine West, Mango czy Mexx ubiera się mnóstwo ludzi... pracujących i to nieźle zarabiających (ci gorzej sytuowani ubierają się np. w Asdzie, Tesco, Bay, Primark albo New Look). Bezrobotni w UK o ciuchach z tych sklepów mogą tylko pomarzyć (chyba że uzbierają kasy na jeden ciuch z przeceny). Więc albo w UK nigdy nie byłeś/byłaś, albo żyjesz w innym wymiarze. I w takim wypadku TO JA GRATULUJĘ SAMOPOCZUCIA!
[quote name='waj' timestamp='1289200926' post='376233']
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
[/quote]
Przepraszam, ale czy ty kupujesz ciuchy w salonach Chanel lub Giorgio Armani? Wątpię...
Kochanie, tak się składa, że w Londynie mieszkałam 10 lat i wierz mi, że w sklepach typu Nine West, Mango czy Mexx ubiera się mnóstwo ludzi... pracujących i to nieźle zarabiających (ci gorzej sytuowani ubierają się np. w A... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2010 o 09:27
0
[quote name='waj' timestamp='1289200926' post='376233']
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.
Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
[/quote]

Przeważnie młodzi ludzie mają niestety nawalone w głowach na hasło "markowe". W czym dobry człowieku są gorsi od ciebie jeżeli kupią ciuch czy but nie markowy. Jeżeli w czymś się czuję dobrze, a przy okazji jakoś to wygląda, to mam w poważaniu tzw. marki. Podkręcacie snobizmy do granic absurdu. Z wiekiem to najczęściej mija podobnie jak trądzik, zatrzymując się na pewnej granicy rozsądku (bez negacji żadnej z opcji).
[quote name='waj' timestamp='1289200926' post='376233']
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.
Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
[/quote]

Przeważnie młodzi ludzie mają niestety nawalone w głowach na hasło "markowe". W czym dobry człowieku są gorsi od ciebie jeżeli kupią ciuch czy but nie markowy. Jeżeli w czymś się czuję dobrze, a przy okazji jakoś to wygląda, to mam w poważaniu tzw. marki. Podkręcacie snobizmy do granic absurdu... rozwiń
Avatar
waj / 8 listopada 2010 o 08:22
0
[quote name='lublinianka' timestamp='1289124226' post='375665']
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
[/quote]

No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.
Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
Avatar
gość / 7 listopada 2010 o 11:05
0
Kupili najtańsze badziewie, wiec nic dziwnego, że już się zepsuło
Jeszcze kilka takich awarii, a Plaza w weekend będzie świeciła pustkami, bo stać w 'spalinowym' korku pod ziemią to mała przyjemność...
Avatar
lublinianka / 7 listopada 2010 o 11:03
0
1.Ci, co krzyczą, że lepszy jest Olimp - widocznie sami tam pracują...
2.Ci, co krzyczą, że w Plazie i Olimpie jest to samo - chyba nigdy nie byli w żadnym z nich. Sklepy, które są w obydwu centrach to jedynie: CCC, Reserved i Sephora + banki, apteki i sklepy z tel. komórkowymi.
3.Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
4. Jeśli ktoś zakupy robi w ciuchlandach albo na bazarze, to dla niego 'wsiora wno' I to chyba ci najgłośniej tu krzyczą, udając 'znawców mody, stylu i marek'...
1.Ci, co krzyczą, że lepszy jest Olimp - widocznie sami tam pracują...
2.Ci, co krzyczą, że w Plazie i Olimpie jest to samo - chyba nigdy nie byli w żadnym z nich. Sklepy, które są w obydwu centrach to jedynie: CCC, Reserved i Sephora + banki, apteki i sklepy z tel. komórkowymi.
3.Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
4. Jeśli ktoś zakupy robi w ciuchlandach albo na bazarze, to dla ni... rozwiń
Avatar
Anetteso / 28 listopada 2010 o 13:25
0
[quote name='HSP' timestamp='1289049879' post='375162']
Wiedziałęm ze taka awaria to tylko kwestiia czasu. Mam nadzieje ze ludzie wreszciezroumią ze Plaza to g*wniana galeria. Osobiscie wole Olimp
[/quote]
Problem Olimpu jest taki, że brakuje kina no i sporo butikow jest marnych - żałuję, że w Olimpie nie ma np. Orsaya.

Ale Lublin ogólnie wariuje - miałam kupione bilety do kina na 19 listopada totalnie zapomnialam ze tego dnia jest noc zakupow, parking odblokowany ale chyba caly Lublin się rzucił, a nic nowego czy naprawde super przece nie było.
[quote name='HSP' timestamp='1289049879' post='375162']
Wiedziałęm ze taka awaria to tylko kwestiia czasu. Mam nadzieje ze ludzie wreszciezroumią ze Plaza to g*wniana galeria. Osobiscie wole Olimp
[/quote]
Problem Olimpu jest taki, że brakuje kina no i sporo butikow jest marnych - żałuję, że w Olimpie nie ma np. Orsaya.

Ale Lublin ogólnie wariuje - miałam kupione bilety do kina na 19 listopada totalnie zapomnialam ze tego dnia jest noc zakupow, parking odblokowany ale chyba caly Lublin ... rozwiń
Avatar
Made in China / 10 listopada 2010 o 13:27
0
[quote name='patataj' timestamp='1289234485' post='376562']
Nine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie)[/quote]
Kupiłam w Chicago, w sklepie Nine West torebkę... Made in China
Jest takiej samej jakości, jak te z polskich sklepów, więc z tym zachwalaniem sklepów na Zachodzie to lekka przesada!
[quote name='patataj' timestamp='1289234485' post='376562']
Nine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie)[/quote]
Kupiłam w Chicago, w sklepie Nine West torebkę... Made in China
Jest takiej samej jakości, jak te z polskich sklepów, więc z tym zachwalaniem sklepów na Zachodzie to lekka przesada! rozwiń
Avatar
fanka H&M / 9 listopada 2010 o 13:26
0
[quote name='patataj' timestamp='1289234485' post='376562']
H & M - Dewizą H&M jest cytat : "Moda i jakość po najlepszej cenie" (czyli g... w papierku)Promod - francuskie damskie bibeloty, dobre na zaszpanowanie na spotkaniu "Naszej Klasy"Bata - niejeden klient tej polskiej firmy przejechał się na odpadających lub odklejających się obcasach tego badziewiaNine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie)Solar - Poznańska firma odzieżowa, która chce zrobić karierę kij wie gdzie (może w Bośni)Mango - "Hiszpańskie" świecidełka i bibeloty dla kobietMexx - Hindus wymyślił, Hindus zarabia, lubelacy przepłacają minimum 70 %. W outlecie (nie podam nazwy, każdy znajdzie go w Lublinie) ciuchy Mexxa są 70 % tańsze niż te w Plazie.
[/quote]

Czyżby właściciel jakiejś klitki w Olimpie się odezwał?
Ja wolę kupić g... w papierku lub francuskie czy hiszpanskie bibieloty = być modnie ubraną i wiedzieć, że ten ciuch ponoszę jakiś czas niż kupić jakiś szajs nieznanej firmy (zresztą też Made in China) i bać się, że w praniu mi się rozleci lub zmniejszy o 3 rozmiary...
[quote name='patataj' timestamp='1289234485' post='376562']
H & M - Dewizą H&M jest cytat : "Moda i jakość po najlepszej cenie" (czyli g... w papierku)Promod - francuskie damskie bibeloty, dobre na zaszpanowanie na spotkaniu "Naszej Klasy"Bata - niejeden klient tej polskiej firmy przejechał się na odpadających lub odklejających się obcasach tego badziewiaNine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W buti... rozwiń
Avatar
patataj / 8 listopada 2010 o 17:41
0
[quote name='lublinianka' timestamp='1289124226' post='375665']
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
[/quote]

H & M - Dewizą H&M jest cytat : "Moda i jakość po najlepszej cenie" (czyli g... w papierku)

Promod - francuskie damskie bibeloty, dobre na zaszpanowanie na spotkaniu "Naszej Klasy"

Bata - niejeden klient tej polskiej firmy przejechał się na odpadających lub odklejających się obcasach tego badziewia

Nine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie)

Solar - Poznańska firma odzieżowa, która chce zrobić karierę kij wie gdzie (może w Bośni)

Mango - "Hiszpańskie" świecidełka i bibeloty dla kobiet

Mexx - Hindus wymyślił, Hindus zarabia, lubelacy przepłacają minimum 70 %. W outlecie (nie podam nazwy, każdy znajdzie go w Lublinie) ciuchy Mexxa są 70 % tańsze niż te w Plazie.
[quote name='lublinianka' timestamp='1289124226' post='375665']
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
[/quote]

H & M - Dewizą H&M jest cytat : "Moda i jakość po najlepszej cenie" (czyli g... w papierku)

Promod - francuskie damskie bibeloty, dobre na zaszpanowanie na spotkaniu "Naszej Kl... rozwiń
Avatar
Gosia / 8 listopada 2010 o 11:37
0
Użytkownik lublinianka dnia 07 listopad 2010 - 12:03 napisał
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.


Użytkownik waj dnia 08 listopad 2010 - 09:22 napisał
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.
Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.

Użytkowniku waj - zanim zaczniesz kogoś obrażać i pisać bzdury, sprawdź w słowniku definicję słowa marka: znak firmowy umieszczany na wyrobach danej fabryki (firmy); znana marka = firma (np. sklep) rozpoznawana w kraju i za granicą
Użytkownik lublinianka dnia 07 listopad 2010 - 12:03 napisał
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.


Użytkownik waj dnia 08 listopad 2010 - 09:22 napisał
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.
Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.

Użytkowniku waj - zanim zaczniesz kogoś obrażać i pisać bzdury, sprawdź w słowni... rozwiń
Avatar
lublinianka / 8 listopada 2010 o 11:19
0
[quote name='waj' timestamp='1289200926' post='376233']
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
[/quote]
Przepraszam, ale czy ty kupujesz ciuchy w salonach Chanel lub Giorgio Armani? Wątpię...
Kochanie, tak się składa, że w Londynie mieszkałam 10 lat i wierz mi, że w sklepach typu Nine West, Mango czy Mexx ubiera się mnóstwo ludzi... pracujących i to nieźle zarabiających (ci gorzej sytuowani ubierają się np. w Asdzie, Tesco, Bay, Primark albo New Look). Bezrobotni w UK o ciuchach z tych sklepów mogą tylko pomarzyć (chyba że uzbierają kasy na jeden ciuch z przeceny). Więc albo w UK nigdy nie byłeś/byłaś, albo żyjesz w innym wymiarze. I w takim wypadku TO JA GRATULUJĘ SAMOPOCZUCIA!
[quote name='waj' timestamp='1289200926' post='376233']
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
[/quote]
Przepraszam, ale czy ty kupujesz ciuchy w salonach Chanel lub Giorgio Armani? Wątpię...
Kochanie, tak się składa, że w Londynie mieszkałam 10 lat i wierz mi, że w sklepach typu Nine West, Mango czy Mexx ubiera się mnóstwo ludzi... pracujących i to nieźle zarabiających (ci gorzej sytuowani ubierają się np. w A... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2010 o 09:27
0
[quote name='waj' timestamp='1289200926' post='376233']
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.
Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
[/quote]

Przeważnie młodzi ludzie mają niestety nawalone w głowach na hasło "markowe". W czym dobry człowieku są gorsi od ciebie jeżeli kupią ciuch czy but nie markowy. Jeżeli w czymś się czuję dobrze, a przy okazji jakoś to wygląda, to mam w poważaniu tzw. marki. Podkręcacie snobizmy do granic absurdu. Z wiekiem to najczęściej mija podobnie jak trądzik, zatrzymując się na pewnej granicy rozsądku (bez negacji żadnej z opcji).
[quote name='waj' timestamp='1289200926' post='376233']
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.
Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
[/quote]

Przeważnie młodzi ludzie mają niestety nawalone w głowach na hasło "markowe". W czym dobry człowieku są gorsi od ciebie jeżeli kupią ciuch czy but nie markowy. Jeżeli w czymś się czuję dobrze, a przy okazji jakoś to wygląda, to mam w poważaniu tzw. marki. Podkręcacie snobizmy do granic absurdu... rozwiń
Avatar
waj / 8 listopada 2010 o 08:22
0
[quote name='lublinianka' timestamp='1289124226' post='375665']
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
[/quote]

No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.
Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
Avatar
gość / 7 listopada 2010 o 11:05
0
Kupili najtańsze badziewie, wiec nic dziwnego, że już się zepsuło
Jeszcze kilka takich awarii, a Plaza w weekend będzie świeciła pustkami, bo stać w 'spalinowym' korku pod ziemią to mała przyjemność...
Avatar
lublinianka / 7 listopada 2010 o 11:03
0
1.Ci, co krzyczą, że lepszy jest Olimp - widocznie sami tam pracują...
2.Ci, co krzyczą, że w Plazie i Olimpie jest to samo - chyba nigdy nie byli w żadnym z nich. Sklepy, które są w obydwu centrach to jedynie: CCC, Reserved i Sephora + banki, apteki i sklepy z tel. komórkowymi.
3.Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
4. Jeśli ktoś zakupy robi w ciuchlandach albo na bazarze, to dla niego 'wsiora wno' I to chyba ci najgłośniej tu krzyczą, udając 'znawców mody, stylu i marek'...
1.Ci, co krzyczą, że lepszy jest Olimp - widocznie sami tam pracują...
2.Ci, co krzyczą, że w Plazie i Olimpie jest to samo - chyba nigdy nie byli w żadnym z nich. Sklepy, które są w obydwu centrach to jedynie: CCC, Reserved i Sephora + banki, apteki i sklepy z tel. komórkowymi.
3.Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
4. Jeśli ktoś zakupy robi w ciuchlandach albo na bazarze, to dla ni... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 0

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 1 2

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 4

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 22 6

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 64 13

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 7

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2