Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bałagan w adresach. Brakuje tabliczek na budynkach. Ratownicy mają problem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2016 o 22:08 Powrót do artykułu
W Puławach dojazd do części budynków zaadresowanych przy ul. Cichockiego jest od strony ul. Krańcowej.
Odwrotnie, do adresu ulicy Krańcowej (19,21,23), wjeżdża się od Cichockiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolego znasz Ty topografię i rozkład ulic? Krańcowa 19 ma dojazd poprzez ulicę Krańcową
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kto odpowiada za oznakowanie miejscowosci bo w gminie trzydnik jest z tym problem i konie z rzedem temu kto taka miejscowosc znajdzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Byłem kilka lat taksówkarzem i potwierdzam, że w oznakowaniu głównie budynków, ale też wielu ulic, jest taki nasz, polski bałagan, my nie mamy serca, ani czasu by zajmować się szczegółami takimi, jak zniszczona, czy zerwana tablica z nazwą ulicy, czy numerem budynku, dla przykładu; na skrzyżowaniu Lotniczej i Długiej tablica ulicy na narożnym budynku jest nieczytelna od wielu lat i idę o zakład, że nikt jej nie zmieni jeszcze przez wiele lat, a jest pewnie właściciel tego budynku i jest straż miejska, ale co tam taki drobiazg.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ukarać z art.64&1i2 KW w zw.z art.47b prawa geodezyjnego to się nauczą umieszczać tabliczki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Potwierdzam kamionka prawidłowo się z tym tematem uporała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Byłem kilka lat taksówkarzem i potwierdzam, że w oznakowaniu głównie budynków, ale też wielu ulic, jest taki nasz, polski bałagan, my nie mamy serca, ani czasu by zajmować się szczegółami takimi, jak zniszczona, czy zerwana tablica z nazwą ulicy, czy numerem budynku, dla przykładu; na skrzyżowaniu Lotniczej i Długiej tablica ulicy na narożnym budynku jest nieczytelna od wielu lat i idę o zakład, że nikt jej nie zmieni jeszcze przez wiele lat,  a jest pewnie właściciel tego budynku i jest straż miejska, ale co tam taki drobiazg. Umieszczenie tablicy z nazwą ulicy nie jest obowiązkiem właściciela nieruchomości. Właściciel nieruchomości ma umieścic jej numer na elewacji w widocznym z ulicy miejscu albo na ogrodzeniu posesji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
T o nie zapominalstwo to sknerostwo i olewnictwo obywateli. A "władza" też olewa i nie wyciaga konsekwencji. Mamy to co mamy, polityka i "koryto" jest wazniejsze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: