Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
********** " PRZYDUPASY"  PREZYDENTA  ZUKA  ZARTY  SOBIE  ROBIA ! WSTYD!**************** Przepraszam  za  uźycie  tego  określenia  ale  juź  do  przesady  próbuje  się  chronic  Prezydenta  Zuka (PO)  który  narobił  tyle  samo  szkody  LUBLINOWI  co  Tusk (PO)  POLSCE ! .  Wszyscy  po szkodowani  nad  Zalewem  Zemborzyckim  powinni  zloźyć  zbiorowy  pozew  przeciwko  Prezydent owi  Zukowi (PO)  o  wysokie  odszkodowania  dla  poszkodowanych  za  NIEOCZYSZCZENIE   ZA LEWU  ZEMBORZYCKIEGO  I   NIEPRZYGOTOWANIE  GO  DO  SEZONU   LETNIEGO ! .            W  zamian  " Prezydent"  zajmowal  się "zaszczanymi"  basenami  na  Wrotkowie  I  biznesem  przy budowie  stadionu  "kurnika"  na  bagnie  po  cukrowni  oraz  niepotrzebnymi  nad  Zalewem  polami  golfowymi (sic?) .   Zalew  Zemborzycki  jako  najbliźszy  akwen  wodny  dla   Lublinian  powinien  być  OCZYSZCZONY I   PRZYGOTOWANY   DO   SEZONU   LETNIEGO !  za  to  odpowiada  poś rednio  "Prezydent"  Zuk (PO) który  posiadal  na  ten  cel  określone  milionowe  dotacje  które   wy  korzystał  na  inne  nieprzydatne   Lublinianom  cele .   Caly  czas  oczekujemy  od  Prokuratury  ro zliczenia  faktycznych  KOSZTOW  BUDOWY  LOTNISKA  SWIDNIK  I   STADIONU  NA  BAGNIE  PO  CUKROWNI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedne zucały stonke a drugie baszc z sosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy faktycznie można wytoczyć proces zbiorowy w takim przypadku??? i komu?? bo to co ja miałam ze swoją stopą to była masakra. Sądzę, że blizna zostanie mi na zawsze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy faktycznie można wytoczyć proces zbiorowy w takim przypadku??? i komu?? bo to co ja miałam ze swoją stopą to była masakra. Sądzę, że blizna zostanie mi na zawsze.
Tuskowi należy wytoczyć,przecież to on jest premierem i za to wszystko odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***********MOZNA    WYTOCZYC   ZBIOROWY  POZEW************         W dalszym  ciągu  "przydu pasy"  "Prezydenta"  Zuka  wprowadzają  "wesołą"  dezorientacje  Lublinian ! .   Moźna   wytoczyć    zbiorowy  pozew ! .    Wystarczy  jak  Jeden  z  Poszkodowanych  opublikuje   ogloszenie  w   pra sie   aby  zgłaszali  się  Poszkodowani  tzw. barszczem  Sosnowskiego  z  nad   Zalewu  Zemborzyc kiego  na  podany  nr. telefonu .  Po  spisaniu  poszkodowanych  nalezy  zorganizować   Spotkanie   Poszkodowanych   w   celu  omówienia  sposobu  złoźenia  POZWU .    Odszkodowania  będą   wy sokie   dlatego  namawiam  aby  w  tym  Spotkaniu  uczestniczył   Adwokat .   Poszkodowani  nie   są   od   ustalania  winnych   ZANIECZYSZCZONEGO  ZALEWU .  Prezydent  Miasta  Lublina  jest  pośrednio  ODPOWIEDZIALNY  za  prawidlowe  funkcjonowanie  miasta  I  bezpieczenstwo   jego   Mieszkanców .    Wystarczy  na  zbiorowy  pozew  2  czy  3  Poszkodowanych  aby  wreszcie  Prezydent  Zuk  zaczął  się  interesować  jedynym  bliskim  dla   Lublinian  akwenem  wodnym !!!.    A  dla   dowcipniśów   informacja /  Donald  Tusk  (PO)  nie  jest  Prezydentem  Lublina  tylko ...   "Premierem"  który  za  doprowadzenie  Narodu  Polskiego   do  nędzy  odpowie  przed   Trybuna łem  Stanu˛ po  wygraniu  Wyborów  przez   PRAWO  I  SPRAWIEDLIWOSC  (PIS) .    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...