Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
całe śródmieście obesrane i jeszcze park saski, o nie!!  niech się pieski w domach właścicieli załatwiają a potem wychodzą na spacerek
A ty kuźwa nie wiesz co to nawóz naturalny ? Jak majom kwiotki rosnąc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem zakazów ale ten zakaz powinien być utrzymany i rygorystycznie przestrzegany aż ludzie nauczą się sprzątac po swoich pupilkach. Jak z miejskich trawników zniknąl psie kupy to bedzie mozna zniesc zakaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślimaki zostawiajom na łafkach ślady ! ZAKAZAĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem właścicielem psa i chcę mieć możliwość swobodnego poruszania się z psem po mieście - również parkach. Jestem też zwolennikiem surowego karania właścicieli, którzy po swoich czworonogach nie sprzątają - nie robią na mnie wrażenia argumenty o braku miejskich torebek na odchody - jak kogoś stać na psa, to na zakupie worków też nie zbiednieje. Przy okazji dobre miejsce do popisu dla Straży Miejskiej, niech się wreszcie na coś przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego każdy wsiur czuje potrzebę posiadania psa i skąd wzięło się ich tyle w Lublinie? Przeważnie ganiają im te psy po "obejściach" srając tam i ujadając naokrągło - dla mnie jest to niepojęte, żeby skakać przez psie odchody na własnym podwórku i słuchać psiego ujadania pod oknem naokrągło. Na niektórych osiedlach domków jednorodzinnych to już w ogóle tragikomedia jest, gdzie sąsiad sąsiadowi przyprowadza psa na trawnik, żeby tamten się mu zesrał. A Ci co wyprowadzają do parku? Wystarczy poczytać posty - kwintesencja chamstwa i buractwa.   Jeśli nie chcecie brać odpowiedzialności za swoje pupilki i opiekować się nimi w należyty sposób to wyp* z nimi z powrotem na wieś. Inaczej się tego ując nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego każdy wsiur czuje potrzebę posiadania psa i skąd wzięło się ich tyle w Lublinie? Przeważnie ganiają im te psy po "obejściach" srając tam i ujadając naokrągło - dla mnie jest to niepojęte, żeby skakać przez psie odchody na własnym podwórku i słuchać psiego ujadania pod oknem naokrągło. Na niektórych osiedlach domków jednorodzinnych to już w ogóle tragikomedia jest, gdzie sąsiad sąsiadowi przyprowadza psa na trawnik, żeby tamten się mu zesrał. A Ci co wyprowadzają do parku? Wystarczy poczytać posty - kwintesencja chamstwa i buractwa.   Jeśli nie chcecie brać odpowiedzialności za swoje pupilki i opiekować się nimi w należyty sposób to wyp* z nimi z powrotem na wieś. Inaczej się tego ując nie da.
ojojojjjjjj, jaki miastowy znalazł się. A dlaczego ty czujesz potrzebe udzielania się w temacie który ciebie nie dotyczy ? Też wsiórek jestes ? Park to przyroda, pieski to przyroda, ty to wypadek przy bzykaniu - DOTARŁO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojojjjjjj, jaki miastowy znalazł się. A dlaczego ty czujesz potrzebe udzielania się w temacie który ciebie nie dotyczy ? Też wsiórek jestes ? Park to przyroda, pieski to przyroda, ty to wypadek przy bzykaniu - DOTARŁO ?
  Uderz w stół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo prosze tylko pamietajcie państwo że jest monitoring i jak nie posprzatacie po milusinskich to mandacik ;) życzę owocnego sprzatania kup, bo ja wiem i wy wiecie że sprzątac nikt nie zamierza.....
  Nie mierz wszystkich swoich miarą, ja po moim burku sprzątam i będę sprzątać - nie ważne gdzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sralnia dla psów jest na każdym osiedlu.Nie dla wyprowadzania psów do ogrodu!Chodze tam na spacer z dziecmi własnie dlatego że na trawnikach nie ma psich gó..wien.Cały swiat dla psów nigdzie nie mozna włascicielom zwrócic uwagi, plaza dla psów, ogród dla psów, trawniki dla psów.Zacznijcie po nich sprzatac!
  dzieci nie będą mogły biegać po trawniku ani nie będzie można rozkładać tam kocy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toleruję psy, choć ich nie lubię, ich właścicieli nie znoszę. Prymitywy, w 80% bydlęta, nie obrażając bydląt, o co ZAWSZE prosi mnie żona. Jestem zmuszony chodzić przez Ogród Saski lub omijać go szerokim łukiem, czyli Wieniawską. Omijam, bo obrzydzenie tam chodzić. Pobocza alejek totalnie zas..ne. Problem, węzeł gordyjski od lat. Wystarczy obejrzeć fragment Dnia świra. Sztandarze Ludu! dlaczego nie można wstawić odnośnika do filmiku na youtube? Jaki to spam?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protest będzie polegał na tym, że właściciele wraz z psami na dany znak zaczną wszyscy srać na potęgę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem właścicielem psa i chcę mieć możliwość swobodnego poruszania się z psem po mieście - również parkach. Jestem też zwolennikiem surowego karania właścicieli, którzy po swoich czworonogach nie sprzątają - nie robią na mnie wrażenia argumenty o braku miejskich torebek na odchody - jak kogoś stać na psa, to na zakupie worków też nie zbiednieje. Przy okazji dobre miejsce do popisu dla Straży Miejskiej, niech się wreszcie na coś przyda.
  jako obywatel miasta Lublin chcialbym sie swobodnie poruszac po parku saskim, nie bojac sie ze jakis "on przeciez nie gryzie" spuszczony ze smyczy sie na mnie rzuci, bo wlasciciel 100 m dalej udaje ze to nie jest kupa jego 'pupilunia' jestem za utrzymaniem zakazu wprowadzania psow do parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać im asystę sm i niech wchodzą. Radość dla budżetu miasta:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę cię...gdyby tak było i było to sprzatanie egzekwowane, i raz drugi taki ktos dostałby mandat.. ale nie jest! niestetyyyy
gdyby w 100% egzekwowano sprzatanie kup po swoich pupilach populacja psów w LbN spadła by o 3/4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie wypowiedza się teraz własciciele psów, zwłaszcza ci którzy tak chcą protestowac??  jakie macie argumenty bo nie rozumiem?? chyba jasno zostało określone, nie bedzie gwarancji na nasadzenia (za grube pieniadze) jesli do parku wpuści się psy! A posprzatacie po swoich sra... przyjacielach?? pewnie nieeeeeee to wara wam od saskiego z psami
 
Dlaczego nie wypowiedza się teraz własciciele psów, zwłaszcza ci którzy tak chcą protestowac??  jakie macie argumenty bo nie rozumiem?? chyba jasno zostało określone, nie bedzie gwarancji na nasadzenia (za grube pieniadze) jesli do parku wpuści się psy! A posprzatacie po swoich sra... przyjacielach?? pewnie nieeeeeee to wara wam od saskiego z psami
Ciekawe, kto posprząta  flaszki spod tych nasadzeń za grube pieniądze, ci co tam piją ???? Omijać ten pseudo park szerokim łukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten strajk pokaże że ludzie nie godzą się na głupotę. pytanie czy bardziej zniszczy trawnik pies czy biegające dziecko po nim oraz biwakująca młodzież... Jeszcze powinno się podjąć temat zagrożeń związanych z szalejącymi rowerzystami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ,,...Co Wam te psy tak przeszkadzają? Srały, srają i będą srać. Ot taka już ich natura że SRAJĄ ? Ty nie srasz ???'' o booooszzz,  to jest wypowiedz człowieka z XXI wieku czy z epoki kamienia łupanego.? ręce opadają. Tak ja tez sr... ale w kiblu, spuszczam wode, myje ręce, ty się nie natykasz na moje g... ! tak??? tak!  widziszróżnicę?????????
warto jednak walnąć się w łeb i zadać pytanie , do czego potrzebne są psy w blokach ? niektórzy trzymają po 2 bydlaki w 45 metrowym mieszkaniu ! u mnie w bloku jest ze 30 psów .  ludziom wali w dekiel normalnie ! do kościoła z psem nie pójdzie , bo wie , że to nieodpowiednie miejsce, ale, że mieszkanie w bloku , to dla zwierzaka  - też nieodpowiednie miejsce , to już do debila nie dociera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A posprzątamy. Co tu dużo dyskutować na poziomie parkietu? Za nie sprzątanie jest mandat, zresztą masz chęć zapraszam w czwartek podyskutujemy osobiście. Kozak w necie......  
o czym dyskutować ! trzeba na wsi było zostać , miałbyś świnki, kurki, krówki , pieski oraz innego bydełka dużo  . teraz męczysz stworzenie  trzymając je w betonowych szufladkach , uważając się za miłośnika zwierząt. ja może nie jestem miłośnikiem , ale mam zdrowy rozsądek i nie chcę męczyć labradora czy husky w bloku i trzymać go jak na dworze jest + 35 stopni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto jednak walnąć się w łeb i zadać pytanie , do czego potrzebne są psy w blokach ? niektórzy trzymają po 2 bydlaki w 45 metrowym mieszkaniu ! u mnie w bloku jest ze 30 psów .  ludziom wali w dekiel normalnie ! do kościoła z psem nie pójdzie , bo wie , że to nieodpowiednie miejsce, ale, że mieszkanie w bloku , to dla zwierzaka  - też nieodpowiednie miejsce , to już do debila nie docieraZamiast dzieci są psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci wszyscy psiarze to obłąkani ludzie. Znam jednego gościa  którego suka kundel ma lepiej niż niejeden człowiek. Franca śpi w pościli jak jakaś milady!Zamist budy ma kanapę. Żre kawior, łososie, szynkę.... Wieprzowina jej już nie smakuje. Chore! Ale ten kundel jak wyjdzie na dwóe to  s.ra gdzie popadnie i nawiedzony pan udaje że nic nie widzi. .. Psiarze to brudasy . Śpią z psami , nie myją rąk a poźniej wyciągaja takie z jajeczkami tasiemca  i glist do powitania .Ohyda. Brrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...