Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skoro Boga nie ma, to po co ateiści z nim walczą? czy walczysz z czymś czego nie ma? ateizm to nie jest nie wiara w siły wyższe, a konkretnie w jednego konkretnego Boga... nie buddę, czy jakiegoś pana rzodkiewkę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe co powiesz jeden z drugim jak staniesz kiedyś przed obliczem Najwyższego.. "eee.. nie wiedziałem.. sorry.." i spalisz buraka.. lepiej wierzyć nawet jakby miało Go nie być
0
Bo to sa pomyleńcy, ktorzy chca narobic zamieszania i zamanifestowac ch** wie co. Ale to dobrze... jakas głupia lewacka organizacja wyda pieniadze a na tym zarobi sobie firma, ktora im te bilboardy wynajmie
0
Ehhh napisał:
skoro Boga nie ma, to po co ateiści z nim walczą? czy walczysz z czymś czego nie ma? ateizm to nie jest nie wiara w siły wyższe, a konkretnie w jednego konkretnego Boga... nie buddę, czy jakiegoś pana rzodkiewkę
To nie jest żadna walka z bogiem tylko z brakiem tolerancji i zakłamaniem religijnych ludzi. Uważam, że będąc ateistą można być tak samo dobrym czy złym człowiekiem jak będąc wierzącym. Już twoje pytania są zwykłą manipulacją, bo gdzie w tych hasłach jest mowa o jakiejś walce?
0
do "Ehhh" Nie wim czy zdajesz sobie sprawę, że swoją wypowiedzią obraziłeś wyznawców innych religii i jednocześnie zasugerowałeś że twój bóg też może jest panem rzodkiewką...? Dodatkowo udowodniłeś że jesteś ignorantem, gdyżnie zadałeś sobie trudu zagłębienia w cel tej akcji! Ta organizacja nie walczy z twoim czy innym bogiem lecz uświadamia, że np dzieci nie chodzący na tzw religię często nie mają w szkołach alternatywnych zajęć, że ateiści nie muszą się zgadzać z tym że ich podatki idą na kościół rzymsko-katolicki itp...
0
Ateiści z nikim nie walczą! Wojny za to toczą religijni fanatycy. Boga, jakiego kolwiek nie ma. Najlepiej wie o tym każdy ksiądz. A w tej akcji chodzi o wyzwolenie pewnego myślenia.
0
Wątpiąca napisał:
To nie jest żadna walka z bogiem tylko z brakiem tolerancji i zakłamaniem religijnych ludzi. Uważam, że będąc ateistą można być tak samo dobrym czy złym człowiekiem jak będąc wierzącym. Już twoje pytania są zwykłą manipulacją, bo gdzie w tych hasłach jest mowa o jakiejś walce?
Masz rację. Wystarczy spojrzeć na wypowiedzi Św. Manfreda i kakaowej lewicy. Już lekki jadzik się sączy, tylko czekać jak ruszy jadu, chamstwa i nienawiści lawina. Od kogo? Od wierzących, religijnych, którzy mogą bluzgać i obrażać innych, bo się przecież wyspowiadają i grzechu nie będzie.
0
Poziom wypowiedzi przeciwników tej akcji świadczy że ma ona sens...! Eh katolicy i wasza miłość bliźniego...!
0
No i mamy wysyp domorosłych katoli. Oni to już najlepiej wiedzą co pisać, a piszą nienawistne posty aby udowodnić jak spełniają przykazania " miłuj bliźniego swego jak siebie samego" Ptta jeden taki dlaczego ateiści walczą z bogiem gdy go nie ma? a dlaczego katolki tak się boją ateistów? Boja się,że ateisci usuną ich boga? A to dobre...Widać jaka ich wiara. Tutaj pozostawiam miejsce na wszelkie katolickie bluzgi pod moim i innych adresem. Katolki do roboty.
0
aaale to nie jest wiara!!! Pójdziesz za to do piekłaaaaaaaaaaaaaaa.
0
Tak samo mogą umieszczać te napisy na bilbordach (reklamować ateizm) jak księża mogą reklamować kościół napirdzielając codziennie w dzwony...! Czy oni zastanawiali się nad tym (pomijając że reklamy "akustyczne" w polsce są prawnie zakazane) że może to komuś przeszkadzać...?
0
Wątpiąca napisał:
To nie jest żadna walka z bogiem tylko z brakiem tolerancji i zakłamaniem religijnych ludzi. Uważam, że będąc ateistą można być tak samo dobrym czy złym człowiekiem jak będąc wierzącym. Już twoje pytania są zwykłą manipulacją, bo gdzie w tych hasłach jest mowa o jakiejś walce
I Ty pomyleńcu mówisz o braku tolerancji jak sam jej nie masz dla religii i kościoła, haha Poza tym twój przedmówca nie napisał, że ateista może być złym człowiekiem. Komiczne podejście, ateiści, którzy nie wierzą w Boga, walczą z nim zamiast spokojnie sobie życ swoim życiem... mnie to co robią sąsiedzi nie obchodzi, mam swoje życie, ich sprawa. a wy, palikośmiecie, się wpierniczacie.tyle
0
Roland napisał:
Ateiści z nikim nie walczą! Wojny za to toczą religijni fanatycy. Boga, jakiego kolwiek nie ma. Najlepiej wie o tym każdy ksiądz. A w tej akcji chodzi o wyzwolenie pewnego myślenia. [/quote] [quote name='Roland' timestamp='1348150049' post='676135'] Najlepiej wie o tym każdy ksiądz.
No włąsnie, szczególnie ten, który kazał swoje obrośnięte kolana lizać dziewczynkom i chłopcom 8-letnim
0
kamil k napisał:
I Ty pomyleńcu mówisz o braku tolerancji jak sam jej nie masz dla religii i kościoła, haha Poza tym twój przedmówca nie napisał, że ateista może być złym człowiekiem. Komiczne podejście, ateiści, którzy nie wierzą w Boga, walczą z nim zamiast spokojnie sobie życ swoim życiem... mnie to co robią sąsiedzi nie obchodzi, mam swoje życie, ich sprawa. a wy, palikośmiecie, się wpierniczacie.tyle
katoliku kamil. Bardzo dziękujemy za udowadnianie tezy, że największą nienawiść do bliźniego mają tacy jak ty katolicy. Bardzo ci dziękujemy i liczymy,że w dalszym ciągu będziesz dostarczał nam, ateistom, dowodów na nie istnienie bogów a tylko istnienie kretynów, korzy wykorzystując naiwną wiarę obelgami obrzucają innych
0
ach dziękuję dziękuję za dobre słowo. Nie ma we nie aż tyle nienawiści o czym piszesz. Nie ja przecież za wszelką cenę chcę dowalić kościołowi. To nie mi on przeszkadza tylko tobie.
0
NIHILIZM-deb***IZM ;.....nie kocham,nie pomagam ,nie mam uczuć,nie mam rodziny,nie mam przyjaciół,nie mam duszy ,nie mam ciała ,nie wiem po co żyję,nie mam honoru,nie mam ojczyzny,nie mam odwagi,niemam rozwagi,nie mam rozumu,(nie)mam kasy,-jestem cieniem...
0
Coś mi ta akcja z daleka smierdzi Palikotem
0
wesoły ateista napisał:
katoliku kamil. Bardzo dziękujemy za udowadnianie tezy, że największą nienawiść do bliźniego mają tacy jak ty katolicy. Bardzo ci dziękujemy i liczymy,że w dalszym ciągu będziesz dostarczał nam, ateistom, dowodów na nie istnienie bogów a tylko istnienie kretynów, korzy wykorzystując naiwną wiarę obelgami obrzucają innych
- odp. do ,,wesoły ateista'' ;-nawiedzony chłopcze po trawce od pałykota , nawet jeszcze nie wiesz i nie rozumiesz co znaczy sprzedać duszę ,do czego prowadzą twoje naiwny chłopcze - postępowanie, z czego nie będzie już możliwości wycofania się gamoniu...
0
Roland napisał:
Ateiści z nikim nie walczą! Wojny za to toczą religijni fanatycy. Boga, jakiego kolwiek nie ma. Najlepiej wie o tym każdy ksiądz. A w tej akcji chodzi o wyzwolenie pewnego myślenia.
odp;ciulu od pałykota -a kto wywołał 1,2 wojnę św.i inne ,a kto mordował miliony ludzi -w imię walki z wiarą i chrzescijaństwem
0
Wszystkich pogrążonych w niewiedzy zapraszamy do naszej księgarni: http://lublin.osdw.pl/szukaj?value=ateizm&grupa=&x=0&y=0
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: