Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 września 2012 r.
15:06
Edytuj ten wpis

Billboardy ateistyczne w Lublinie będą. Tylko później

0 38 A A
Projekty billboardów, które zamówiła Fundacja Wolność od Religii (FUNDACJA WOLNOŚĆ OD RELIGII)
Projekty billboardów, które zamówiła Fundacja Wolność od Religii (FUNDACJA WOLNOŚĆ OD RELIGII)

Jedna z lubelskich agencji reklamowych wycofała się z wynajęcia billboardów na ateistyczne hasła. Mimo to akcja ruszy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Właściciele Agencji Reklamowej Modart Outdoor z Lublina wycofali się z rezerwacji czterech billboardów na naszą kampanię – oświadczenie tej treści pojawiło się na stronie internetowej lubelskiej Fundacji Wolność od Religii.

– W rozmowie telefonicznej usłyszałam, że powodem tej decyzji jest współpraca agencji ze środowiskami prawicowymi i kościołem – wyjaśnia Dorota Wójcik, prezes fundacji.

Modart Outdoor podaje inny powód. – Fundacja nie dostarczyła w terminie do 15 września) podpisanego formularza zamówienia. Dlatego w dniu 17 września nośniki zostały wynajęte innemu reklamodawcy – tłumaczy przedstawiciel agencji.

Lubelska Fundacja Wolność od Religii jest współorganizatorem pierwszej w Polsce billboardowej kampanii ateistycznej. Plakaty z hasłami "Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam” i "Nie zabijam, Nie kradnę. Nie wierzę…” najpierw pojawią się w Lublinie, potem w innych miastach w Świebodzinie, Częstochowie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.
Akcja miała ruszyć 1 października, ale nieco się opóźni. – W końcu znaleźliśmy inną agencję, spoza Lublina – mówi Wójcik. – Nasze hasła pojawią się na innych nośnikach: bardziej okazałych i podświetlonych. Będzie ich w sumie trzy.

Prezes fundacji nie chce zdradzać, w których częściach miasta pojawią się billboardy. Wiadomo jedynie, że 1 października pojawi się tylko jeden billboard. Dwa kolejne – dopiero 16 października.

– Ta druga data jest bardzo niefortunna – komentuje Sylwester Tułajew, radny miasta Lublina z PiS. Chodzi o to, że 16 października to Dzień Papieża Jana Pawła II – święto ustanowione przez Sejm na rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża.

Organizatorzy akcji zapewniają, że "papieski dzień” nie był wybrany celowo. – Agencje rozliczają się w odstępach dwutygodniowych i właśnie tego dnia nośniki będą wolne – tłumaczy Dorota Wójcik.
Projekty billboardów, które zamówiła Fundacja Wolność od Religii.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 września 2012 o 09:43
0
[quote name='kamil k' timestamp='1348150470' post='676142']
I Ty pomyleńcu mówisz o braku tolerancji jak sam jej nie masz dla religii i kościoła, haha
Poza tym twój przedmówca nie napisał, że ateista może być złym człowiekiem. Komiczne podejście, ateiści, którzy nie wierzą w Boga, walczą z nim zamiast spokojnie sobie życ swoim życiem... mnie to co robią sąsiedzi nie obchodzi, mam swoje życie, ich sprawa. a wy, palikośmiecie, się wpierniczacie.tyle
[/quote]
Dałeś świadectwo o sobie tym wpisem.
Avatar
Rurkowiec / 20 września 2012 o 23:04
0
[center][color=#ff0000][size=5][font=lucida sans unicode,lucida grande,sans-serif]no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?[img]http://i.imgur.com/QlHEP.gif[/img]ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .[/font][/size][/color][/center]
[center][color=#ff0000][size=5][font=lucida sans unicode,lucida grande,sans-serif]no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty ... rozwiń
Avatar
Legia Warszawa / 20 września 2012 o 22:58
0
Jezus jest postacią z mitu.
Opamiętajcie się się.

Ja wiem ze ksiądz katechizm tłukł Wam do łba .... ale to były tylko stare mity.
Avatar
Ohhh / 20 września 2012 o 20:41
0
[quote name='Ehhh' timestamp='1348147920' post='676121']
skoro Boga nie ma, to po co ateiści z nim walczą? czy walczysz z czymś czego nie ma?
ateizm to nie jest nie wiara w siły wyższe, a konkretnie w jednego konkretnego Boga... nie buddę, czy jakiegoś pana rzodkiewkę
[/quote]

[color=#ff0000]SKORO nie ma Boga to NIE MA TEŻ ATEISTÓW i poizostałych Pierdół, z którymi walczy Kościół![/color]

Nie wierzysz?
Avatar
ja / 20 września 2012 o 19:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1348160825' post='676209']
tO JEST TA TWOJA ODPOWIEDZ? Jezus w grobie się przewraca.
[/quote]
Zapomniałeś,że Jezus zmartwychwstał?
Avatar
jan / 20 września 2012 o 19:15
0
Brytyjska Korporacja Nadawcza - [url=http://www.bbc.co.uk]BBC[/url] - opublikowała niektóre materiały z życia Polaków w Londynie, mogłoby to wywołać nie tylko protest środowiska polskiego, lecz także skandal w Parlamencie Europejskim!
Avatar
Gość / 20 września 2012 o 19:07
0
[quote name='METATRON' timestamp='1348160035' post='676204']
odp; chłopcze -od lat trwa na świecie zmasowana ogółnoświatowa akcja inspirowana przez masonerię mająca na celu podporządkowanie sobie i kontrolowanie społeczeństw poprzez ich niszczenie,ogłupianie przez mass media, narkotyki, alkoholizm, ,uzależnienia ,,akcje jak tutaj-nihilizm,inwigilowanie-wkrótce czipowanie,zwalczanie wiary ,niszczenie ośmiesznie normalnej rodziny,czego częścią jest właśnie edukacja antyrodzinna ,antynarodowa typu,,róbta co chceta''i w efekcie w.w działań występują aborcje ,rozbite rodziny.,rozbite społeczeństwo o co właśnie im chodzi...
[/quote]tO JEST TA TWOJA ODPOWIEDZ? Jezus w grobie się przewraca.
[quote name='METATRON' timestamp='1348160035' post='676204']
odp; chłopcze -od lat trwa na świecie zmasowana ogółnoświatowa akcja inspirowana przez masonerię mająca na celu podporządkowanie sobie i kontrolowanie społeczeństw poprzez ich niszczenie,ogłupianie przez mass media, narkotyki, alkoholizm, ,uzależnienia ,,akcje jak tutaj-nihilizm,inwigilowanie-wkrótce czipowanie,zwalczanie wiary ,niszczenie ośmiesznie normalnej rodziny,czego częścią jest właśnie edukacja antyrodzinna ,antynarodowa typu,,róbta co ... rozwiń
Avatar
kakaowa lewica / 20 września 2012 o 19:05
0
Jeszcze jedno... nie wiem jak to jest być ateistą, ale wydaje mi się, ze będąc i widząc krzyż to potraktowałbym go raczej jako słup wysokiego napięcia itp. czyli krótko mówiąc mialbym to tam gdzie ciemno i lewaczki lubią A druga sprawa to taka, że skoro ateiści są tacy wolnosciowi to czemu większośc z nich to anty wolnorynkowi socjaliści?? Podpisuję się pod tym co napisał METATRON. Taka prawda... rozwalą zasady etyki, ogłupią społeczeństwo rozbiją rodziny i my katolicy jak i wy ateiści wszyscy równo za to oberwiemy. Dlatego jeśli ja miałbym wam coś radzić to radziłbym aby każdy zajął się sobą i swoimi problemami. Wierzysz to wierz nie wierzysz to nie wierz. I kuniec!
Jeszcze jedno... nie wiem jak to jest być ateistą, ale wydaje mi się, ze będąc i widząc krzyż to potraktowałbym go raczej jako słup wysokiego napięcia itp. czyli krótko mówiąc mialbym to tam gdzie ciemno i lewaczki lubią A druga sprawa to taka, że skoro ateiści są tacy wolnosciowi to czemu większośc z nich to anty wolnorynkowi socjaliści?? Podpisuję się pod tym co napisał METATRON. Taka prawda... rozwalą zasady etyki, ogłupią społeczeństwo rozbiją rodziny i my katolicy jak i wy ateiści wszyscy równo za to oberwiemy. Dlatego jeśli ja miałbym... rozwiń
Avatar
METATRON / 20 września 2012 o 18:53
0
[quote name='Gość' timestamp='1348156727' post='676188']
A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz?
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1348156727' post='676188']
A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz?
[/quote] odp; chłopcze -od lat trwa na świecie zmasowana ogółnoświatowa akcja inspirowana przez masonerię mająca na celu podporządkowanie sobie i kontrolowanie społeczeństw poprzez ich niszczenie,ogłupianie przez mass media, narkotyki, alkoholizm, ,uzależnienia ,,akcje jak tutaj-nihilizm,inwigilowanie-wkrótce czipowanie,zwalczanie wiary ,niszczenie ośmiesznie normalnej rodziny,czego częścią jest właśnie edukacja antyrodzinna ,antynarodowa typu,,róbta co chceta''i w efekcie w.w działań występują aborcje ,rozbite rodziny.,rozbite społeczeństwo o co właśnie im chodzi...
[quote name='Gość' timestamp='1348156727' post='676188']
A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz?
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1348156727' post='676188']
A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz?
[/quote] odp; chłopcze -od lat trwa na świecie zmasowana ogółnoświatowa akcja inspirowana przez masonerię mająca na celu podporządkowanie sobie i kontrolowanie społeczeństw poprzez ich niszczenie,ogłupianie przez... rozwiń
Avatar
kakaowa lewica / 20 września 2012 o 18:53
0
[quote name='ja' timestamp='1348150115' post='676136']
Masz rację. Wystarczy spojrzeć na wypowiedzi Św. Manfreda i kakaowej lewicy. Już lekki jadzik się sączy, tylko czekać jak ruszy jadu, chamstwa i nienawiści lawina. Od kogo? Od wierzących, religijnych, którzy mogą bluzgać i obrażać innych, bo się przecież wyspowiadają i grzechu nie będzie.
[/quote]
Ja wierzę w Boga przyznaje się i uważam, że jak ktoś jest ateistą to jest to jego sprawa tak samo jak jest homoseksualistą, tranzwestytą itp. Nikogo nie mam zamiaru obrażać ponieważ szanuję ludzi zarówno wierzących i ateistów. Nie powiedziałbym nikomu spier*** bo jesteś ateistą, ale powiedziałbym tak osobie, ktora gada głupoty takie jak np. ze ich podatki idą na kościół. Wg. mnie to jest straszna niewiedza, albo celowe takie gadanie, zeby reszta niewiedzących pomyslała, że kosciół to złodzieje (chociaż czasem drą kase, sam przyznaje, ale wg. mnie Bóg sam w sobie nie ma z tym nic wspolnego).
[quote name='ja' timestamp='1348150115' post='676136']
Masz rację. Wystarczy spojrzeć na wypowiedzi Św. Manfreda i kakaowej lewicy. Już lekki jadzik się sączy, tylko czekać jak ruszy jadu, chamstwa i nienawiści lawina. Od kogo? Od wierzących, religijnych, którzy mogą bluzgać i obrażać innych, bo się przecież wyspowiadają i grzechu nie będzie.
[/quote]
Ja wierzę w Boga przyznaje się i uważam, że jak ktoś jest ateistą to jest to jego sprawa tak samo jak jest homoseksualistą, tranzwestytą itp. Nikogo n... rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2012 o 09:43
0
[quote name='kamil k' timestamp='1348150470' post='676142']
I Ty pomyleńcu mówisz o braku tolerancji jak sam jej nie masz dla religii i kościoła, haha
Poza tym twój przedmówca nie napisał, że ateista może być złym człowiekiem. Komiczne podejście, ateiści, którzy nie wierzą w Boga, walczą z nim zamiast spokojnie sobie życ swoim życiem... mnie to co robią sąsiedzi nie obchodzi, mam swoje życie, ich sprawa. a wy, palikośmiecie, się wpierniczacie.tyle
[/quote]
Dałeś świadectwo o sobie tym wpisem.
Avatar
Rurkowiec / 20 września 2012 o 23:04
0
[center][color=#ff0000][size=5][font=lucida sans unicode,lucida grande,sans-serif]no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?[img]http://i.imgur.com/QlHEP.gif[/img]ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .[/font][/size][/color][/center]
[center][color=#ff0000][size=5][font=lucida sans unicode,lucida grande,sans-serif]no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty ... rozwiń
Avatar
Legia Warszawa / 20 września 2012 o 22:58
0
Jezus jest postacią z mitu.
Opamiętajcie się się.

Ja wiem ze ksiądz katechizm tłukł Wam do łba .... ale to były tylko stare mity.
Avatar
Ohhh / 20 września 2012 o 20:41
0
[quote name='Ehhh' timestamp='1348147920' post='676121']
skoro Boga nie ma, to po co ateiści z nim walczą? czy walczysz z czymś czego nie ma?
ateizm to nie jest nie wiara w siły wyższe, a konkretnie w jednego konkretnego Boga... nie buddę, czy jakiegoś pana rzodkiewkę
[/quote]

[color=#ff0000]SKORO nie ma Boga to NIE MA TEŻ ATEISTÓW i poizostałych Pierdół, z którymi walczy Kościół![/color]

Nie wierzysz?
Avatar
ja / 20 września 2012 o 19:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1348160825' post='676209']
tO JEST TA TWOJA ODPOWIEDZ? Jezus w grobie się przewraca.
[/quote]
Zapomniałeś,że Jezus zmartwychwstał?
Avatar
jan / 20 września 2012 o 19:15
0
Brytyjska Korporacja Nadawcza - [url=http://www.bbc.co.uk]BBC[/url] - opublikowała niektóre materiały z życia Polaków w Londynie, mogłoby to wywołać nie tylko protest środowiska polskiego, lecz także skandal w Parlamencie Europejskim!
Avatar
Gość / 20 września 2012 o 19:07
0
[quote name='METATRON' timestamp='1348160035' post='676204']
odp; chłopcze -od lat trwa na świecie zmasowana ogółnoświatowa akcja inspirowana przez masonerię mająca na celu podporządkowanie sobie i kontrolowanie społeczeństw poprzez ich niszczenie,ogłupianie przez mass media, narkotyki, alkoholizm, ,uzależnienia ,,akcje jak tutaj-nihilizm,inwigilowanie-wkrótce czipowanie,zwalczanie wiary ,niszczenie ośmiesznie normalnej rodziny,czego częścią jest właśnie edukacja antyrodzinna ,antynarodowa typu,,róbta co chceta''i w efekcie w.w działań występują aborcje ,rozbite rodziny.,rozbite społeczeństwo o co właśnie im chodzi...
[/quote]tO JEST TA TWOJA ODPOWIEDZ? Jezus w grobie się przewraca.
[quote name='METATRON' timestamp='1348160035' post='676204']
odp; chłopcze -od lat trwa na świecie zmasowana ogółnoświatowa akcja inspirowana przez masonerię mająca na celu podporządkowanie sobie i kontrolowanie społeczeństw poprzez ich niszczenie,ogłupianie przez mass media, narkotyki, alkoholizm, ,uzależnienia ,,akcje jak tutaj-nihilizm,inwigilowanie-wkrótce czipowanie,zwalczanie wiary ,niszczenie ośmiesznie normalnej rodziny,czego częścią jest właśnie edukacja antyrodzinna ,antynarodowa typu,,róbta co ... rozwiń
Avatar
kakaowa lewica / 20 września 2012 o 19:05
0
Jeszcze jedno... nie wiem jak to jest być ateistą, ale wydaje mi się, ze będąc i widząc krzyż to potraktowałbym go raczej jako słup wysokiego napięcia itp. czyli krótko mówiąc mialbym to tam gdzie ciemno i lewaczki lubią A druga sprawa to taka, że skoro ateiści są tacy wolnosciowi to czemu większośc z nich to anty wolnorynkowi socjaliści?? Podpisuję się pod tym co napisał METATRON. Taka prawda... rozwalą zasady etyki, ogłupią społeczeństwo rozbiją rodziny i my katolicy jak i wy ateiści wszyscy równo za to oberwiemy. Dlatego jeśli ja miałbym wam coś radzić to radziłbym aby każdy zajął się sobą i swoimi problemami. Wierzysz to wierz nie wierzysz to nie wierz. I kuniec!
Jeszcze jedno... nie wiem jak to jest być ateistą, ale wydaje mi się, ze będąc i widząc krzyż to potraktowałbym go raczej jako słup wysokiego napięcia itp. czyli krótko mówiąc mialbym to tam gdzie ciemno i lewaczki lubią A druga sprawa to taka, że skoro ateiści są tacy wolnosciowi to czemu większośc z nich to anty wolnorynkowi socjaliści?? Podpisuję się pod tym co napisał METATRON. Taka prawda... rozwalą zasady etyki, ogłupią społeczeństwo rozbiją rodziny i my katolicy jak i wy ateiści wszyscy równo za to oberwiemy. Dlatego jeśli ja miałbym... rozwiń
Avatar
METATRON / 20 września 2012 o 18:53
0
[quote name='Gość' timestamp='1348156727' post='676188']
A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz?
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1348156727' post='676188']
A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz?
[/quote] odp; chłopcze -od lat trwa na świecie zmasowana ogółnoświatowa akcja inspirowana przez masonerię mająca na celu podporządkowanie sobie i kontrolowanie społeczeństw poprzez ich niszczenie,ogłupianie przez mass media, narkotyki, alkoholizm, ,uzależnienia ,,akcje jak tutaj-nihilizm,inwigilowanie-wkrótce czipowanie,zwalczanie wiary ,niszczenie ośmiesznie normalnej rodziny,czego częścią jest właśnie edukacja antyrodzinna ,antynarodowa typu,,róbta co chceta''i w efekcie w.w działań występują aborcje ,rozbite rodziny.,rozbite społeczeństwo o co właśnie im chodzi...
[quote name='Gość' timestamp='1348156727' post='676188']
A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz?
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1348156727' post='676188']
A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz?
[/quote] odp; chłopcze -od lat trwa na świecie zmasowana ogółnoświatowa akcja inspirowana przez masonerię mająca na celu podporządkowanie sobie i kontrolowanie społeczeństw poprzez ich niszczenie,ogłupianie przez... rozwiń
Avatar
kakaowa lewica / 20 września 2012 o 18:53
0
[quote name='ja' timestamp='1348150115' post='676136']
Masz rację. Wystarczy spojrzeć na wypowiedzi Św. Manfreda i kakaowej lewicy. Już lekki jadzik się sączy, tylko czekać jak ruszy jadu, chamstwa i nienawiści lawina. Od kogo? Od wierzących, religijnych, którzy mogą bluzgać i obrażać innych, bo się przecież wyspowiadają i grzechu nie będzie.
[/quote]
Ja wierzę w Boga przyznaje się i uważam, że jak ktoś jest ateistą to jest to jego sprawa tak samo jak jest homoseksualistą, tranzwestytą itp. Nikogo nie mam zamiaru obrażać ponieważ szanuję ludzi zarówno wierzących i ateistów. Nie powiedziałbym nikomu spier*** bo jesteś ateistą, ale powiedziałbym tak osobie, ktora gada głupoty takie jak np. ze ich podatki idą na kościół. Wg. mnie to jest straszna niewiedza, albo celowe takie gadanie, zeby reszta niewiedzących pomyslała, że kosciół to złodzieje (chociaż czasem drą kase, sam przyznaje, ale wg. mnie Bóg sam w sobie nie ma z tym nic wspolnego).
[quote name='ja' timestamp='1348150115' post='676136']
Masz rację. Wystarczy spojrzeć na wypowiedzi Św. Manfreda i kakaowej lewicy. Już lekki jadzik się sączy, tylko czekać jak ruszy jadu, chamstwa i nienawiści lawina. Od kogo? Od wierzących, religijnych, którzy mogą bluzgać i obrażać innych, bo się przecież wyspowiadają i grzechu nie będzie.
[/quote]
Ja wierzę w Boga przyznaje się i uważam, że jak ktoś jest ateistą to jest to jego sprawa tak samo jak jest homoseksualistą, tranzwestytą itp. Nikogo n... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!