Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Boże Ciało: Utrudnienia w ruchu i komunikacja miejska

Utworzony przez antyklecha, 10 czerwca 2009 o 14:48 Powrót do artykułu
słyszałem, że niektórzy zjadają swojego boga,czyż są bogożercami?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PRECZ Z KOMUNĄ I KOŚCIOŁEM K.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Typowo katolicki egoizm. A co z Ludźmi co nie chcą brać w tym udziału i normalnie funkcjonować ?? Czy musi być całe miasto sparaliżowane w tym głowne ulice bo... I pytanie dla wszystkich Polaków - Katolików - po co jest ta procesja ?? Co dzięki niej sie zmienia ?? Czy jest warte truć innym życie przez pól dnia dla własnego widzimisie ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Normalnie funkcjonować" mówisz VIP... znaczy zapierdzielać od rana do wieczora za marne grosze, których i tak połowę zabierze państwo do razu, a połowę z tego co zostanie przy okazji zakupów (jak ktoś jest zmotoryzowanym palaczem to więcej)? Po co i czy warto? Warto przypominać, że są na świecie rzeczy których nie można kupić. Warto przypominać rzekomym współwyznawcom, ze deklarowanie tego, że się jest katolikiem bez przejmowania się tradycją i nauczaniem Kościoła to robienie z gęby dupy, które nie przystoi. Warto przypominać obcym o własnej kulturze, którą katolicka wiara, tradycja i obrzędowość kształtowała przez wieki. Warto przypominać że wielu ludzi może się spotykać tam gdzie nie leje się piwo, nie paraduje się topless, gdzie szuka się wspólnie wyższych wartości od zaspokajanie prymitywnych instynktów. Ostatecznie jak komuś się nie podoba może sobie wyjechać na oglądanie innych procesji gdzie indziej. Wszak wolność i demokrację już nam wywalczono (za krew i pieniądze poprzednich pokoleń). VIPy na pewno wiedzą gdzie sa drzwi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drogi VIP pod tym linkiem znajdziesz tekst który powinien odpowiedzieć Ci na pytanie czym dla katolików jest Boże Ciało i dlaczego idziemy na procesje w tym dniu. Pozdrtawiam http://fronda.pl/news/czytaj/uroczystosc_n..._krwi_chrystusa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Won z ulic zadymiarze !!!! mało wam kościołów ??? No wku***łem sie !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mi napisał:
PRECZ Z KOMUNĄ I KOŚCIOŁEM K.
A z takich deb***i na marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do Holandii tam już legalna eutanazja!!!! Jedź tam deb***u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~folkatka~ napisał:
Drogi VIP pod tym linkiem znajdziesz tekst który powinien odpowiedzieć Ci na pytanie czym dla katolików jest Boże Ciało i dlaczego idziemy na procesje w tym dniu. Pozdrtawiam http://fronda.pl/news/czytaj/uroczystosc_n..._krwi_chrystusa
Ale czemu na ulicach ?????????????????????/ Te są świeckie kuźwa mać !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Owszem, ulice są świeckie, ale obowiązuje konstytucyjna wolność zgromadzeń. Dlatego też każdy ma prawo urządzac sobie różne przemarsze i parady. Jeżeli przeszkadza Ci Boże Ciało, to jestem ciekawa czy przeszkadza Ci np. Parada Równości którte również blokuje ładny kawałek Warszawy...Albo i inne - jakiekolwiek marsze. Ja osobiście uważam że trzeba się umiec nawzajem szanować i nie gryźć się z takich powodów. Procesja we tym dniu to tradycja 600 letnia. Dla porównania - taka bożonarodzeniowa choinka to jakieś 150 lat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
(ch)WAŁA PAPIEŻOWI: Nie pierwszy raz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY zwracał uwagę na LISTE WILDSTEINA. Na tej Liście JÓZEF GLEMP (Prymas Polski) widnieje 2x, JOZEF KOWALCZYK (Nuncjusz Apostolski w Polsce) jest nawet 15x (słowenie: PIĘTNAŚCIE RAZY) i po tych faktach KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC postawił pytanie: ILE RAZY NA SB-ckiej LIŚCIE jest KAROL WOJTYŁA (Jan Paweł II Papież)? Czy celowo wiec TVP tuż przed Bożym Ciałem podała informacje o nowej LIŚCIE - TYM RAZEM IPN-owskiej i, że nawet znaleziono TECZKĘ KAROLA WOJTYŁY.... biorąc zaś pod uwagę stosunek duchowieństwa do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego, a więc karalne groźby z ust duchownych, wulgaryzmy pod adresem Związku, zakaz opalania budynków zimą 1994 r. i wymrożone małe dzieci Związkowców oraz nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW w 1994 r. jasno wskazywały na SB-ckie powiązania Sług Bożych. Nie na darmo tez kler wypowiadał się na początku SB-ckiej afery, że "NAJLEPIEJ TO SPALIĆ" (teczki), a przecież m.in. w Lublinie duchowieństwo zniszczyło dokumenty o KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW. Jak z tego widać KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje, aby po szumnych procesjach z CIAŁEM PAŃSKIM w złotej monstrancji przez całą OKTAWĘ nosić w miejsce monstrancji TECZKĘ SB-cką KAROLA WOJTYŁY- OJCA ŚWIĘTEGO... i zamiast 3x w koło kościoła zapier...niczać jak w Boże Ciało.... KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ogłasza też Krajową Akcję dla Narodu: PRZECHODZĄC OBOK WIELKICH PLAKATÓW Z JANEM PAWŁEM II GLOŚNO POCIĄGAĆ NOSEM - COŚ TU PRZECIEŻ ŚMIERDZI... - czy ktoś ma jeszcze jakieś wąty, bo KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ich nie ma. Trudno sobie nawet wyobrazić co będzie działo się w Warszawie, Krakowie... przecież to "święte" miasta! A może Turyści westchną tylko: "Nycz się nie sztalo"! I tak tez w Lublinie KUL-awy plakat ogłasza nawet KONCERT Z ŁASKI, KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC oddając cześć Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II z łaski śpiewa wspólnie z ludem "TWOJA CZEŚĆ, (ch)WAŁA"... Rektorem ASC jest *********** ***********, tel.+** *** *** ***; www.*************/*****.***; e-mail **********@*****.** Zostańcie z B(L)OGIEM.... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: