Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 czerwca 2009 r.
12:12
Edytuj ten wpis

Boże Ciało: Utrudnienia w ruchu i komunikacja miejska

Autor: Zdjęcie autora (tom)
0 10 A A

Czwartkowe obchody towarzyszące mszom świętym z okazji święta Bożego Ciała spowodują utrudnienia w ruchu na kilku ulicach w Lublinie. Sprawdź, gdzie napotkasz procesje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Łącznie na terenie Lublina odbędzie się 18 procesji.

Parafie wyznaczyły różne godziny obchodów. Zaczynają się one od godz. 9.15 i potrwają do 14. Najwięcej będzie ich od godz. 11 do 13.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami przede wszystkim na Czubach, Bronowicach oraz w centrum miasta.

Od godziny 9 do 22 całkowicie dla ruchu zamknięty będzie odcinek Krakowskiego Przedmieścia od ul. Kapucyńskiej do ul. 3 Maja. Tutaj odbywać się będzie "Koncert Chwały”. Ponadto okresowo nieprzejezdna ul. Królewska w czasie przejścia procesji (między godz. 10 a 12).

Na Czubach w godz. 11 - 13 zamknięta, na czas przejścia wiernych, będzie ulica Jana Pawła II (w kierunku Bystrzycy) oraz ulice Watykańska, Jutrzenki, Matki Teresy z Kalkuty.

Na Bronowicach ruch pojazdów będzie czasowo wstrzymywany na poszczególnych odcinkach ul. Krańcowej (od kościoła do skrzyżowania z al. Witosa) oraz Pogodnej (przy wychodzeniu i powrocie do kościoła). Procesja zaplanowana jest od godz. 10.30 do 13.

Inaczej niż zwykle jeździć będą autobusy komunikacji miejskiej. W czwartek obowiązuje świąteczny rozkład jazdy.

W związku z zamknięciem Krakowskiego Przedmieścia, autobusy linii 2, 7, 13, 51, 55 będą jeździły objazdami:

Linia 2, 13, 51, 55: - Krak.Przedm. - Kołłątaja - Hempla - Narutowicza -
Linia 7: - Narutowicza - Hempla - (nawrót na pętli) - Narutowicza -

Dodatkowo w godzinach od 10:30 do 13, w związku z zamknięciem ulicy Krańcowej, linie 7, 14 i 55 będą jeździły następującym objazdem:

Linia 7
w kierunku Krak.Przedm. - Chemiczna - Witosa - Grabskiego -D.M.Majdanka -
w kierunku Felina - D.M.Majdanka - Grabskiego - Witosa - (z pominięciem ul. Chemicznej)

Linia 14
w kierunku os. Czuby - Witosa - Grabskiego - D.M.Majdanka -
w kierunku os. Felin - bez zmian

Linia 55
w kierunku Krak.Przedm. - Witosa - Grabskiego -D.M.Majdanka -
w kierunku Felina - D.M.Majdanka - Grabskiego - Witosa -

Dokładny spis procesji i zamkniętych ulic:

-W godz. od 9.00 do 22.00 zamknięta dla ruchu pojazdów będzie ul. Krakowskie Przedmieście na odcinku od ul. Kapucyńskiej do ul. 3 Maja.

-O godz. 9.30 ruszy procesja przez ul. Fabryczną, Unii Lubelskiej, Zamojską, Wyszyńskiego i Królewską na Plac Katedralny. ( dołączenie do procesji z Archikatedry).

-W godz. 10:30 – 13.00 – przejście procesji ul. Pogodną, Krańcową i Witosa.

-W godz. 11.00-13.00: ul. Jana Pawła II, ul. Watykańska, Jutrzenki, Matki Teresy z Kalkuty.

-Od godz. 11:30: ul. Willowa, Szymańskiego, Północna, ul. Gen. Ducha.
-W godz. 10:30 – 12:30: ul. Kunickiego, Słowackiego, Mickiewicza, Kunickiego.

-W godz. 9:15-12.00; ul. Kalinowszczyzna, Lwowska, Okrzei, Krzemieniecka, Dembowskiego, Kalinowszczyzna.

-W godz. 11:15-13:30: Al. Warszawska, Strzelecka. Harcerska, Powstańców Śląskich, Gen. Zajączka, Boh. Monte Cassino, Czeremchowa, Al. Warszawska.

- W godz. 11.00-14.00: ul. Nałkowskich. Romera, Nalkowskich

- W godz. 10:30 -13:00: ul. Wallenroda, Grażyny, Filaretów, Zana, Wallenroda.

- W godz. 10.00-12.00: ul. Smorawińskiego do ronda gen. F. Kamińskiego, Al. Kompozytorów Polskich, ul.Smorawińskiego.

- Od godz. 10:40 d0 12:30 ul. Boh. Monte Cassino do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Maestro / 11 czerwca 2009 o 20:04
0
(ch)WAŁA PAPIEŻOWI:

Nie pierwszy raz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY zwracał uwagę na LISTE WILDSTEINA. Na tej Liście JÓZEF GLEMP (Prymas Polski) widnieje 2x, JOZEF KOWALCZYK (Nuncjusz Apostolski w Polsce) jest nawet 15x (słowenie: PIĘTNAŚCIE RAZY) i po tych faktach KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC postawił pytanie: ILE RAZY NA SB-ckiej LIŚCIE jest KAROL WOJTYŁA (Jan Paweł II Papież)?
Czy celowo wiec TVP tuż przed Bożym Ciałem podała informacje o nowej LIŚCIE - TYM RAZEM IPN-owskiej i, że nawet znaleziono TECZKĘ KAROLA WOJTYŁY.... biorąc zaś pod uwagę stosunek duchowieństwa do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego, a więc karalne groźby z ust duchownych, wulgaryzmy pod adresem Związku, zakaz opalania budynków zimą 1994 r. i wymrożone małe dzieci Związkowców oraz nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW w 1994 r. jasno wskazywały na SB-ckie powiązania Sług Bożych. Nie na darmo tez kler wypowiadał się na początku SB-ckiej afery, że "NAJLEPIEJ TO SPALIĆ" (teczki), a przecież m.in. w Lublinie duchowieństwo zniszczyło dokumenty o KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW.
Jak z tego widać KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje, aby po szumnych procesjach z CIAŁEM PAŃSKIM w złotej monstrancji przez całą OKTAWĘ nosić w miejsce monstrancji TECZKĘ SB-cką KAROLA WOJTYŁY- OJCA ŚWIĘTEGO... i zamiast 3x w koło kościoła zapier...niczać jak w Boże Ciało....
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ogłasza też Krajową Akcję dla Narodu:
PRZECHODZĄC OBOK WIELKICH PLAKATÓW Z JANEM PAWŁEM II GLOŚNO POCIĄGAĆ NOSEM - COŚ TU PRZECIEŻ ŚMIERDZI... - czy ktoś ma jeszcze jakieś wąty, bo KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ich nie ma.
Trudno sobie nawet wyobrazić co będzie działo się w Warszawie, Krakowie... przecież to "święte" miasta!
A może Turyści westchną tylko: "Nycz się nie sztalo"!
I tak tez w Lublinie KUL-awy plakat ogłasza nawet KONCERT Z ŁASKI, KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC oddając cześć Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II z łaski śpiewa wspólnie z ludem "TWOJA CZEŚĆ, (ch)WAŁA"...

Rektorem ASC jest *********** ***********, tel.+** *** *** ***; www.*************/*****.***; e-mail **********@*****.**


Zostańcie z B(L)OGIEM....

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
(ch)WAŁA PAPIEŻOWI:

Nie pierwszy raz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY zwracał uwagę na LISTE WILDSTEINA. Na tej Liście JÓZEF GLEMP (Prymas Polski) widnieje 2x, JOZEF KOWALCZYK (Nuncjusz Apostolski w Polsce) jest nawet 15x (słowenie: PIĘTNAŚCIE RAZY) i po tych faktach KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC postawił pytanie: ILE RAZY NA SB-ckiej LIŚCIE jest KAROL WOJTYŁA (Jan Paweł II Papież)?
Czy celowo wiec TVP tuż prz... rozwiń
Avatar
~folkatka~ / 11 czerwca 2009 o 17:39
0
Owszem, ulice są świeckie, ale obowiązuje konstytucyjna wolność zgromadzeń. Dlatego też każdy ma prawo urządzac sobie różne przemarsze i parady. Jeżeli przeszkadza Ci Boże Ciało, to jestem ciekawa czy przeszkadza Ci np. Parada Równości którte również blokuje ładny kawałek Warszawy...Albo i inne - jakiekolwiek marsze. Ja osobiście uważam że trzeba się umiec nawzajem szanować i nie gryźć się z takich powodów. Procesja we tym dniu to tradycja 600 letnia. Dla porównania - taka bożonarodzeniowa choinka to jakieś 150 lat.
Avatar
STYX / 11 czerwca 2009 o 15:36
0
~folkatka~ napisał:
Drogi VIP
pod tym linkiem znajdziesz tekst który powinien odpowiedzieć Ci na pytanie czym dla katolików jest Boże Ciało i dlaczego idziemy na procesje w tym dniu.
Pozdrtawiam

[url="http://fronda.pl/news/czytaj/uroczystosc_najswietszego_ciala_i_krwi_chrystusa"]http://fronda.pl/news/czytaj/uroczystosc_n..._krwi_chrystusa[/url]




Ale czemu na ulicach ?????????????????????/ Te są świeckie kuźwa mać !!!!
Avatar
Adam / 11 czerwca 2009 o 15:36
0
mi napisał:
PRECZ Z KOMUNĄ I KOŚCIOŁEM K.

A z takich deb***i na marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do Holandii tam już legalna eutanazja!!!! Jedź tam deb***u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A z takich deb***i na marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do Holandii tam już legalna... rozwiń
Avatar
S / 11 czerwca 2009 o 15:35
0
Won z ulic zadymiarze !!!! mało wam kościołów ??? No wku***łem sie !
Avatar
~folkatka~ / 11 czerwca 2009 o 14:24
0
Drogi VIP
pod tym linkiem znajdziesz tekst który powinien odpowiedzieć Ci na pytanie czym dla katolików jest Boże Ciało i dlaczego idziemy na procesje w tym dniu.
Pozdrtawiam

[url="http://fronda.pl/news/czytaj/uroczystosc_najswietszego_ciala_i_krwi_chrystusa"]http://fronda.pl/news/czytaj/uroczystosc_n..._krwi_chrystusa[/url]
Avatar
Nuntaro / 11 czerwca 2009 o 13:17
0
"Normalnie funkcjonować" mówisz VIP... znaczy zapierdzielać od rana do wieczora za marne grosze, których i tak połowę zabierze państwo do razu, a połowę z tego co zostanie przy okazji zakupów (jak ktoś jest zmotoryzowanym palaczem to więcej)? Po co i czy warto? Warto przypominać, że są na świecie rzeczy których nie można kupić. Warto przypominać rzekomym współwyznawcom, ze deklarowanie tego, że się jest katolikiem bez przejmowania się tradycją i nauczaniem Kościoła to robienie z gęby dupy, które nie przystoi. Warto przypominać obcym o własnej kulturze, którą katolicka wiara, tradycja i obrzędowość kształtowała przez wieki. Warto przypominać że wielu ludzi może się spotykać tam gdzie nie leje się piwo, nie paraduje się topless, gdzie szuka się wspólnie wyższych wartości od zaspokajanie prymitywnych instynktów. Ostatecznie jak komuś się nie podoba może sobie wyjechać na oglądanie innych procesji gdzie indziej. Wszak wolność i demokrację już nam wywalczono (za krew i pieniądze poprzednich pokoleń). VIPy na pewno wiedzą gdzie sa drzwi
"Normalnie funkcjonować" mówisz VIP... znaczy zapierdzielać od rana do wieczora za marne grosze, których i tak połowę zabierze państwo do razu, a połowę z tego co zostanie przy okazji zakupów (jak ktoś jest zmotoryzowanym palaczem to więcej)? Po co i czy warto? Warto przypominać, że są na świecie rzeczy których nie można kupić. Warto przypominać rzekomym współwyznawcom, ze deklarowanie tego, że się jest katolikiem bez przejmowania się tradycją i nauczaniem Kościoła to robienie z gęby dupy, które nie przystoi. Warto przypominać obcy... rozwiń
Avatar
VIP / 11 czerwca 2009 o 10:12
0
Typowo katolicki egoizm. A co z Ludźmi co nie chcą brać w tym udziału i normalnie funkcjonować ?? Czy musi być całe miasto sparaliżowane w tym głowne ulice bo... I pytanie dla wszystkich Polaków - Katolików - po co jest ta procesja ?? Co dzięki niej sie zmienia ?? Czy jest warte truć innym życie przez pól dnia dla własnego widzimisie ??
Avatar
mi / 11 czerwca 2009 o 09:16
0
PRECZ Z KOMUNĄ I KOŚCIOŁEM K.
Avatar
antyklecha / 10 czerwca 2009 o 14:48
0
słyszałem, że niektórzy zjadają swojego boga,czyż są bogożercami?
Avatar
Maestro / 11 czerwca 2009 o 20:04
0
(ch)WAŁA PAPIEŻOWI:

Nie pierwszy raz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY zwracał uwagę na LISTE WILDSTEINA. Na tej Liście JÓZEF GLEMP (Prymas Polski) widnieje 2x, JOZEF KOWALCZYK (Nuncjusz Apostolski w Polsce) jest nawet 15x (słowenie: PIĘTNAŚCIE RAZY) i po tych faktach KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC postawił pytanie: ILE RAZY NA SB-ckiej LIŚCIE jest KAROL WOJTYŁA (Jan Paweł II Papież)?
Czy celowo wiec TVP tuż przed Bożym Ciałem podała informacje o nowej LIŚCIE - TYM RAZEM IPN-owskiej i, że nawet znaleziono TECZKĘ KAROLA WOJTYŁY.... biorąc zaś pod uwagę stosunek duchowieństwa do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego, a więc karalne groźby z ust duchownych, wulgaryzmy pod adresem Związku, zakaz opalania budynków zimą 1994 r. i wymrożone małe dzieci Związkowców oraz nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW w 1994 r. jasno wskazywały na SB-ckie powiązania Sług Bożych. Nie na darmo tez kler wypowiadał się na początku SB-ckiej afery, że "NAJLEPIEJ TO SPALIĆ" (teczki), a przecież m.in. w Lublinie duchowieństwo zniszczyło dokumenty o KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW.
Jak z tego widać KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje, aby po szumnych procesjach z CIAŁEM PAŃSKIM w złotej monstrancji przez całą OKTAWĘ nosić w miejsce monstrancji TECZKĘ SB-cką KAROLA WOJTYŁY- OJCA ŚWIĘTEGO... i zamiast 3x w koło kościoła zapier...niczać jak w Boże Ciało....
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ogłasza też Krajową Akcję dla Narodu:
PRZECHODZĄC OBOK WIELKICH PLAKATÓW Z JANEM PAWŁEM II GLOŚNO POCIĄGAĆ NOSEM - COŚ TU PRZECIEŻ ŚMIERDZI... - czy ktoś ma jeszcze jakieś wąty, bo KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ich nie ma.
Trudno sobie nawet wyobrazić co będzie działo się w Warszawie, Krakowie... przecież to "święte" miasta!
A może Turyści westchną tylko: "Nycz się nie sztalo"!
I tak tez w Lublinie KUL-awy plakat ogłasza nawet KONCERT Z ŁASKI, KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC oddając cześć Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II z łaski śpiewa wspólnie z ludem "TWOJA CZEŚĆ, (ch)WAŁA"...

Rektorem ASC jest *********** ***********, tel.+** *** *** ***; www.*************/*****.***; e-mail **********@*****.**


Zostańcie z B(L)OGIEM....

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
(ch)WAŁA PAPIEŻOWI:

Nie pierwszy raz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY zwracał uwagę na LISTE WILDSTEINA. Na tej Liście JÓZEF GLEMP (Prymas Polski) widnieje 2x, JOZEF KOWALCZYK (Nuncjusz Apostolski w Polsce) jest nawet 15x (słowenie: PIĘTNAŚCIE RAZY) i po tych faktach KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC postawił pytanie: ILE RAZY NA SB-ckiej LIŚCIE jest KAROL WOJTYŁA (Jan Paweł II Papież)?
Czy celowo wiec TVP tuż prz... rozwiń
Avatar
~folkatka~ / 11 czerwca 2009 o 17:39
0
Owszem, ulice są świeckie, ale obowiązuje konstytucyjna wolność zgromadzeń. Dlatego też każdy ma prawo urządzac sobie różne przemarsze i parady. Jeżeli przeszkadza Ci Boże Ciało, to jestem ciekawa czy przeszkadza Ci np. Parada Równości którte również blokuje ładny kawałek Warszawy...Albo i inne - jakiekolwiek marsze. Ja osobiście uważam że trzeba się umiec nawzajem szanować i nie gryźć się z takich powodów. Procesja we tym dniu to tradycja 600 letnia. Dla porównania - taka bożonarodzeniowa choinka to jakieś 150 lat.
Avatar
STYX / 11 czerwca 2009 o 15:36
0
~folkatka~ napisał:
Drogi VIP
pod tym linkiem znajdziesz tekst który powinien odpowiedzieć Ci na pytanie czym dla katolików jest Boże Ciało i dlaczego idziemy na procesje w tym dniu.
Pozdrtawiam

[url="http://fronda.pl/news/czytaj/uroczystosc_najswietszego_ciala_i_krwi_chrystusa"]http://fronda.pl/news/czytaj/uroczystosc_n..._krwi_chrystusa[/url]




Ale czemu na ulicach ?????????????????????/ Te są świeckie kuźwa mać !!!!
Avatar
Adam / 11 czerwca 2009 o 15:36
0
mi napisał:
PRECZ Z KOMUNĄ I KOŚCIOŁEM K.

A z takich deb***i na marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do Holandii tam już legalna eutanazja!!!! Jedź tam deb***u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A z takich deb***i na marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do Holandii tam już legalna... rozwiń
Avatar
S / 11 czerwca 2009 o 15:35
0
Won z ulic zadymiarze !!!! mało wam kościołów ??? No wku***łem sie !
Avatar
~folkatka~ / 11 czerwca 2009 o 14:24
0
Drogi VIP
pod tym linkiem znajdziesz tekst który powinien odpowiedzieć Ci na pytanie czym dla katolików jest Boże Ciało i dlaczego idziemy na procesje w tym dniu.
Pozdrtawiam

[url="http://fronda.pl/news/czytaj/uroczystosc_najswietszego_ciala_i_krwi_chrystusa"]http://fronda.pl/news/czytaj/uroczystosc_n..._krwi_chrystusa[/url]
Avatar
Nuntaro / 11 czerwca 2009 o 13:17
0
"Normalnie funkcjonować" mówisz VIP... znaczy zapierdzielać od rana do wieczora za marne grosze, których i tak połowę zabierze państwo do razu, a połowę z tego co zostanie przy okazji zakupów (jak ktoś jest zmotoryzowanym palaczem to więcej)? Po co i czy warto? Warto przypominać, że są na świecie rzeczy których nie można kupić. Warto przypominać rzekomym współwyznawcom, ze deklarowanie tego, że się jest katolikiem bez przejmowania się tradycją i nauczaniem Kościoła to robienie z gęby dupy, które nie przystoi. Warto przypominać obcym o własnej kulturze, którą katolicka wiara, tradycja i obrzędowość kształtowała przez wieki. Warto przypominać że wielu ludzi może się spotykać tam gdzie nie leje się piwo, nie paraduje się topless, gdzie szuka się wspólnie wyższych wartości od zaspokajanie prymitywnych instynktów. Ostatecznie jak komuś się nie podoba może sobie wyjechać na oglądanie innych procesji gdzie indziej. Wszak wolność i demokrację już nam wywalczono (za krew i pieniądze poprzednich pokoleń). VIPy na pewno wiedzą gdzie sa drzwi
"Normalnie funkcjonować" mówisz VIP... znaczy zapierdzielać od rana do wieczora za marne grosze, których i tak połowę zabierze państwo do razu, a połowę z tego co zostanie przy okazji zakupów (jak ktoś jest zmotoryzowanym palaczem to więcej)? Po co i czy warto? Warto przypominać, że są na świecie rzeczy których nie można kupić. Warto przypominać rzekomym współwyznawcom, ze deklarowanie tego, że się jest katolikiem bez przejmowania się tradycją i nauczaniem Kościoła to robienie z gęby dupy, które nie przystoi. Warto przypominać obcy... rozwiń
Avatar
VIP / 11 czerwca 2009 o 10:12
0
Typowo katolicki egoizm. A co z Ludźmi co nie chcą brać w tym udziału i normalnie funkcjonować ?? Czy musi być całe miasto sparaliżowane w tym głowne ulice bo... I pytanie dla wszystkich Polaków - Katolików - po co jest ta procesja ?? Co dzięki niej sie zmienia ?? Czy jest warte truć innym życie przez pól dnia dla własnego widzimisie ??
Avatar
mi / 11 czerwca 2009 o 09:16
0
PRECZ Z KOMUNĄ I KOŚCIOŁEM K.
Avatar
antyklecha / 10 czerwca 2009 o 14:48
0
słyszałem, że niektórzy zjadają swojego boga,czyż są bogożercami?
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 5 0

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 2

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 1

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 24 19

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 7

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 7 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 23 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!