Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja próbuje zaszczepić dziecko już 3 miesiąc i nie mogę . Pewnie problem jest jakościowy a nie wysokiej temperatury jak mi wmawiano .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem z dostępnością leków w aptekach pojawił się po wprowadzeniu reformy niejakiej kopacz będącej wtedy na stanowisku ministra zdrowia, więc proszę do tej pani kierować wszelkie zażalenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio moja siostra ją nabyła w aptece w miejscowości Susiec niedaleko Tomaszowa Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki zadowolony uśmiech prezesa biznes się kręci jak się patrzy biznes kosztem zdrowia waszych dzieci dla BigFarmy nie jesteście pacjentami tylko klientami nie trujcie swoich dzieci http://www.polishclub.org/2014/01/16/dr-jerzy-jaskowski-dlaczego-nie-nalezy-szczepic-dzieci-3x10-nie-czesc-1/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie testy bezpieczenstwa i jakosci.zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja próbuje zaszczepić dziecko już 3 miesiąc i nie mogę . Pewnie problem jest jakościowy a nie wysokiej temperatury jak mi wmawiano .
cale szczescie ze nie mozesz .zdrowsze bez tego bedzie twoje dziecko.szczepionki to zadne dobrodziejstwo tylko zbior toksyn i metali ciezkich wprowadzane do organizmu powoduja szereg powiklan lekkich lub powaznych  i czesto tworza ze zdrowego dziecka pacjenta do konca zycia.czasem ukazuja sie odrazu lub po jakims czasie a czasem po kilkunastu latach ale zawsze powoduja uszkodzenia ukladu nerwowego.i nie wazne czy zwykle czy 5,6 w 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie napis "artykuł sponsorowany"????!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio moja siostra ją nabyła w aptece w miejscowości Susiec niedaleko Tomaszowa Lubelskiego.
nie ma się co chwalić głupota siostry !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...