Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sylwek a ty nie protestujesz nie grzmisz, lotnisko budują, drogi budują, dziury łatają. Jestem zawiedziony. Dla zwolenników "im gorzej tym lepiej" to prawdziwa tragedia. Czym straszyć ludzi zatem, mgła nie działa, koszyk ze sklepu też nie, opcja niemiecka okazała się prawdziwą tragedią... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak trzymać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie wjazdu do Swidnika, orietuje sie moze ktos jak to w ogole bedzie wygladalo,czy bedzie wybudowana estakada? Nie wyobrazam sobie kiedy bedzie juz gotowe lotnisko podobnego wjazdu jak do tej pory tj. pasa do lewoskretu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~rob~: wjazd do Świdnika będzie w innym miejscu, za kościołem w Krępcu i będzie się wjeżdzało z drugiej strony miasta (tak jak jest Kauffland) i to jest zadanie 5a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale na odcinku Bogucin - Sielce od dwóch tygodni jest bez zmian. Oby to się nie przeciągnęło z tygodni na lata. Zaznaczam ,że na obwodnicę czekam 40 lat. Pracownicy chodzący po polach są mniej optymistyczni niż redaktorzy DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepokoi mnie sprawa frezowania. To kolejne polskie partactwo. Po frezowaniu położą zapewne nasz wspaniały wynalazek dywanik asfaltowy , nawet dwuwarstwowy i nie upłynie 1 rok jak pojawią się koleiny. Już sąsiedzi śmieją się z naszego frezowania i dywaników. Jeżeli nie przebuduje się porządnie podbudowy / nowoczesnej i dla nowych obciążeń/ w modernizowanych drogach, to będziemy dalej marnować swoje pieniądze i jeździć po fatalnych drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędy w postach: 1. Zadanie 5a to jest nowa droga prowadząca z Lubina (al. Witosa na wysokości ulicy Felin) do Świdnika (Aleja Lotników Polskich na wysokości ulicy NSZZ Solidarność), która będzie równoległa do skraju lasu. 2. Firma która wygrała przetarg i podpisała umowę z GDDKiA przez C. Grabarczyka zobowiązała się do wykonania prac w ciągu 24 miesięcy od podpisania umowy. Jak macie pytania odnośnie obwodnicy lublina, jej przebiegu, mapek to na tej stronie znajdziecie wszystko: www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1195867&page=200 Pozdrawiam;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam droga? Będzie lotnisko: http://lublin-airport.info/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam złodzieje je...dni gdzie sa moje pieniadze ktore zabraliscie mi pod budowe tej drogi??POwalone państwo w ktorym zabiora ci wszystko pod budowe glupiej drogi i niepowiedza ci ile za nia dostaniesz.Wielki amant Cezary G nie raczy nawet palcem kiwnac aby ludzie dostali pieniadze, dal sobie czas do konca maja a co dalej to nie wiadomo... co gdzie kiedy.Zycze tym wszystkim urzedasom aby zakonczyli swoj marny zywot gdzies w rowie na tej ich ekpresowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "prezes" - twój komentarz jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zachowaj sobie to "prawdziwie polskie" marudzenie na wszystko i wszystkich. Nie udawaj jakiegoś poszkodowanego. A tak na marginesie to, prezesem czego jesteś? Pilota od telewizora? Bo pewnie w jego użytkowaniu jesteś mistrzem. Panie "jurus" - nie masz pojęcia o niczym to siedź i nie marudź. "bob budowniczy" dał ci linka gdzie dowiesz się wszystkiego. Tylko, że ty zapewne i tak wiesz lepiej jak będzie - zfrezowane, nalepione, wszystko do d... Bo szwagier ci kiedyś mówił jak u niego droge na wsi robiły że tak było - sfrezowały, nalepiły, do du.. P.S. Jaruś za to wam obiecał kopiec na pożądnej skale z solidnym krzyżem na czubku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rob napisał:
Mam pytanie odnośnie wjazdu do Swidnika, orietuje sie moze ktos jak to w ogole bedzie wygladalo,czy bedzie wybudowana estakada? Nie wyobrazam sobie kiedy bedzie juz gotowe lotnisko podobnego wjazdu jak do tej pory tj. pasa do lewoskretu...
Rob, musi byc estakada. Na drodze ekspresowej (S17 taka bedzie) nie moze byc skrzyzowan jednopoziomowych. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek ma chyba kompleksy antypisowskie. Czyżby zaćmiły go POglądy Tuskolandii? A swoja drogą o partactwie na rozpoczętej budowie 17 mówią sami robotnicy. To będzie na dwa lata. Obwodnica Kraśnika Już się sypie. Janek więcej realizmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Janek ma chyba kompleksy antypisowskie. Czyżby zaćmiły go POglądy Tuskolandii? A swoja drogą o partactwie na rozpoczętej budowie 17 mówią sami robotnicy. To będzie na dwa lata. Obwodnica Kraśnika Już się sypie. Janek więcej realizmu!
Niestety, potwierdzam to, że obwodnica Kraśnika jest już w tym momencie do remontu - wczoraj nią podróżowałem i widać gołym okiem zaniedbania i słaba jakość wykonania. Jeśli podobna fuszerkę odstawią przy S17, to niestety nie nacieszymy się tą ekspresówką - rozpadnie się zanim zdążą ustawić fotoradary ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...