Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 kwietnia 2011 r.
20:08
Edytuj ten wpis

Budowa S17: Trwa rozbiórka stacji, ogrodzeń i reklam (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (p.p)
0 13 A A
Frezowanie nawierzchni na jednym z odcinków S-17. (Bartek Żurawski)
Frezowanie nawierzchni na jednym z odcinków S-17. (Bartek Żurawski)

Na pierwszym odcinku (Sielce–Bogucin) sytuacja nie zmieniła się. Trwa szacowanie wartości nieruchomości przez biegłych powołanych przez wojewodę i prace geodezyjne. Przygotowano także stanowiska archeologiczne do eksploracji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na odcinku Bogucin–Dąbrowica podobnie: 15 marca otwarto oferty wykonawców. – Kończymy ich sprawdzanie. Toczy się też postępowanie o wydanie decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału
GDDKiA.

Nowością jest rozpoczęcie rozbiórki stacji paliw w miejscowości Długie w miejscu przyszłego węzła Włodawa. Z kolei na drodze piaseckiej kontynuowane są prace związane z rozbiórką ogrodzeń i reklam w pasie drogowym.

Od węzła Witosa do początku obwodnicy Piask (zadanie nr 5) trwa frezowanie nawierzchni na prawym pasie jezdni prawej (w kierunku Piask) od skrzyżowania z al. Lotników Polskich do Krępca. – W najbliższych dniach ten odcinek zostanie całkowicie wyłączony z ruchu i kierowcy będą korzystać z drugiej jezdni w obu kierunkach – dodaje Nalewajko. Trwają prace przy palowaniu pod kładkę na wysokości kościoła w Kazimierzówce.

Zamknięto dla ruchu prawą jezdnię od Bystrzejowic w kierunku Piask. Ruch odbywa się drugą jezdnią w obydwu kierunkach.

Budowa S17

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomasz / 15 kwietnia 2011 o 23:03
0
[quote name='Tomek' timestamp='1302901074' post='465663']
Janek ma chyba kompleksy antypisowskie. Czyżby zaćmiły go POglądy Tuskolandii? A swoja drogą o partactwie na rozpoczętej budowie 17 mówią sami robotnicy. To będzie na dwa lata. Obwodnica Kraśnika Już się sypie. Janek więcej realizmu!
[/quote]
Niestety, potwierdzam to, że obwodnica Kraśnika jest już w tym momencie do remontu - wczoraj nią podróżowałem i widać gołym okiem zaniedbania i słaba jakość wykonania. Jeśli podobna fuszerkę odstawią przy S17, to niestety nie nacieszymy się tą ekspresówką - rozpadnie się zanim zdążą ustawić fotoradary ;/
[quote name='Tomek' timestamp='1302901074' post='465663']
Janek ma chyba kompleksy antypisowskie. Czyżby zaćmiły go POglądy Tuskolandii? A swoja drogą o partactwie na rozpoczętej budowie 17 mówią sami robotnicy. To będzie na dwa lata. Obwodnica Kraśnika Już się sypie. Janek więcej realizmu!
[/quote]
Niestety, potwierdzam to, że obwodnica Kraśnika jest już w tym momencie do remontu - wczoraj nią podróżowałem i widać gołym okiem zaniedbania i słaba jakość wykonania. Jeśli podobna fuszerkę odstawią ... rozwiń
Avatar
Tomek / 15 kwietnia 2011 o 22:57
0
Janek ma chyba kompleksy antypisowskie. Czyżby zaćmiły go POglądy Tuskolandii? A swoja drogą o partactwie na rozpoczętej budowie 17 mówią sami robotnicy. To będzie na dwa lata. Obwodnica Kraśnika Już się sypie. Janek więcej realizmu!
Avatar
Cogito / 15 kwietnia 2011 o 10:05
0
[quote name='rob' timestamp='1302807454' post='464991']
Mam pytanie odnośnie wjazdu do Swidnika, orietuje sie moze ktos jak to w ogole bedzie wygladalo,czy bedzie wybudowana estakada? Nie wyobrazam sobie kiedy bedzie juz gotowe lotnisko podobnego wjazdu jak do tej pory tj. pasa do lewoskretu...
[/quote]
Rob, musi byc estakada. Na drodze ekspresowej (S17 taka bedzie) nie moze byc skrzyzowan jednopoziomowych. Pozdrawiam.
Avatar
janek / 15 kwietnia 2011 o 09:45
0
Panie "prezes" - twój komentarz jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zachowaj sobie to "prawdziwie polskie" marudzenie na wszystko i wszystkich. Nie udawaj jakiegoś poszkodowanego. A tak na marginesie to, prezesem czego jesteś? Pilota od telewizora? Bo pewnie w jego użytkowaniu jesteś mistrzem.
Panie "jurus" - nie masz pojęcia o niczym to siedź i nie marudź. "bob budowniczy" dał ci linka gdzie dowiesz się wszystkiego. Tylko, że ty zapewne i tak wiesz lepiej jak będzie - zfrezowane, nalepione, wszystko do d... Bo szwagier ci kiedyś mówił jak u niego droge na wsi robiły że tak było - sfrezowały, nalepiły, do du..
P.S. Jaruś za to wam obiecał kopiec na pożądnej skale z solidnym krzyżem na czubku.
Panie "prezes" - twój komentarz jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zachowaj sobie to "prawdziwie polskie" marudzenie na wszystko i wszystkich. Nie udawaj jakiegoś poszkodowanego. A tak na marginesie to, prezesem czego jesteś? Pilota od telewizora? Bo pewnie w jego użytkowaniu jesteś mistrzem.
Panie "jurus" - nie masz pojęcia o niczym to siedź i nie marudź. "bob budowniczy" dał ci linka gdzie dowiesz się wszystkiego. Tylko, że ty zapewne i tak wiesz lepiej jak będzie - zfrezowane, nalepione, wsz... rozwiń
Avatar
prezes / 14 kwietnia 2011 o 22:42
0
A ja sie pytam złodzieje je...dni gdzie sa moje pieniadze ktore zabraliscie mi pod budowe tej drogi??POwalone państwo w ktorym zabiora ci wszystko pod budowe glupiej drogi i niepowiedza ci ile za nia dostaniesz.Wielki amant Cezary G nie raczy nawet palcem kiwnac aby ludzie dostali pieniadze, dal sobie czas do konca maja a co dalej to nie wiadomo... co gdzie kiedy.Zycze tym wszystkim urzedasom aby zakonczyli swoj marny zywot gdzies w rowie na tej ich ekpresowce
Avatar
lotnik / 14 kwietnia 2011 o 22:41
0
Po co nam droga? Będzie lotnisko: [url="http://lublin-airport.info/"]http://lublin-airport.info/[/url]
Avatar
bob budowniczy / 14 kwietnia 2011 o 22:35
0
Błędy w postach:
1. Zadanie 5a to jest nowa droga prowadząca z Lubina (al. Witosa na wysokości ulicy Felin) do Świdnika (Aleja Lotników Polskich na wysokości ulicy NSZZ Solidarność), która będzie równoległa do skraju lasu.
2. Firma która wygrała przetarg i podpisała umowę z GDDKiA przez C. Grabarczyka zobowiązała się do wykonania prac w ciągu 24 miesięcy od podpisania umowy.
Jak macie pytania odnośnie obwodnicy lublina, jej przebiegu, mapek to na tej stronie znajdziecie wszystko:
www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1195867&page=200
Pozdrawiam;)
Błędy w postach:
1. Zadanie 5a to jest nowa droga prowadząca z Lubina (al. Witosa na wysokości ulicy Felin) do Świdnika (Aleja Lotników Polskich na wysokości ulicy NSZZ Solidarność), która będzie równoległa do skraju lasu.
2. Firma która wygrała przetarg i podpisała umowę z GDDKiA przez C. Grabarczyka zobowiązała się do wykonania prac w ciągu 24 miesięcy od podpisania umowy.
Jak macie pytania odnośnie obwodnicy lublina, jej przebiegu, mapek to na tej stronie znajdziecie wszystko:
www.skyscrapercity.com/showthread.php?... rozwiń
Avatar
jurus / 14 kwietnia 2011 o 22:22
0
Niepokoi mnie sprawa frezowania. To kolejne polskie partactwo. Po frezowaniu położą zapewne nasz wspaniały wynalazek dywanik asfaltowy , nawet dwuwarstwowy i nie upłynie 1 rok jak pojawią się koleiny. Już sąsiedzi śmieją się z naszego frezowania i dywaników. Jeżeli nie przebuduje się porządnie podbudowy / nowoczesnej i dla nowych obciążeń/ w modernizowanych drogach, to będziemy dalej marnować swoje pieniądze i jeździć po fatalnych drogach.
Avatar
tirek / 14 kwietnia 2011 o 22:01
0
No ale na odcinku Bogucin - Sielce od dwóch tygodni jest bez zmian. Oby to się nie przeciągnęło z tygodni na lata. Zaznaczam ,że na obwodnicę czekam 40 lat. Pracownicy chodzący po polach są mniej optymistyczni niż redaktorzy DW.
Avatar
osclbn / 14 kwietnia 2011 o 21:30
0
~rob~: wjazd do Świdnika będzie w innym miejscu, za kościołem w Krępcu i będzie się wjeżdzało z drugiej strony miasta (tak jak jest Kauffland) i to jest zadanie 5a.
Avatar
Tomasz / 15 kwietnia 2011 o 23:03
0
[quote name='Tomek' timestamp='1302901074' post='465663']
Janek ma chyba kompleksy antypisowskie. Czyżby zaćmiły go POglądy Tuskolandii? A swoja drogą o partactwie na rozpoczętej budowie 17 mówią sami robotnicy. To będzie na dwa lata. Obwodnica Kraśnika Już się sypie. Janek więcej realizmu!
[/quote]
Niestety, potwierdzam to, że obwodnica Kraśnika jest już w tym momencie do remontu - wczoraj nią podróżowałem i widać gołym okiem zaniedbania i słaba jakość wykonania. Jeśli podobna fuszerkę odstawią przy S17, to niestety nie nacieszymy się tą ekspresówką - rozpadnie się zanim zdążą ustawić fotoradary ;/
[quote name='Tomek' timestamp='1302901074' post='465663']
Janek ma chyba kompleksy antypisowskie. Czyżby zaćmiły go POglądy Tuskolandii? A swoja drogą o partactwie na rozpoczętej budowie 17 mówią sami robotnicy. To będzie na dwa lata. Obwodnica Kraśnika Już się sypie. Janek więcej realizmu!
[/quote]
Niestety, potwierdzam to, że obwodnica Kraśnika jest już w tym momencie do remontu - wczoraj nią podróżowałem i widać gołym okiem zaniedbania i słaba jakość wykonania. Jeśli podobna fuszerkę odstawią ... rozwiń
Avatar
Tomek / 15 kwietnia 2011 o 22:57
0
Janek ma chyba kompleksy antypisowskie. Czyżby zaćmiły go POglądy Tuskolandii? A swoja drogą o partactwie na rozpoczętej budowie 17 mówią sami robotnicy. To będzie na dwa lata. Obwodnica Kraśnika Już się sypie. Janek więcej realizmu!
Avatar
Cogito / 15 kwietnia 2011 o 10:05
0
[quote name='rob' timestamp='1302807454' post='464991']
Mam pytanie odnośnie wjazdu do Swidnika, orietuje sie moze ktos jak to w ogole bedzie wygladalo,czy bedzie wybudowana estakada? Nie wyobrazam sobie kiedy bedzie juz gotowe lotnisko podobnego wjazdu jak do tej pory tj. pasa do lewoskretu...
[/quote]
Rob, musi byc estakada. Na drodze ekspresowej (S17 taka bedzie) nie moze byc skrzyzowan jednopoziomowych. Pozdrawiam.
Avatar
janek / 15 kwietnia 2011 o 09:45
0
Panie "prezes" - twój komentarz jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zachowaj sobie to "prawdziwie polskie" marudzenie na wszystko i wszystkich. Nie udawaj jakiegoś poszkodowanego. A tak na marginesie to, prezesem czego jesteś? Pilota od telewizora? Bo pewnie w jego użytkowaniu jesteś mistrzem.
Panie "jurus" - nie masz pojęcia o niczym to siedź i nie marudź. "bob budowniczy" dał ci linka gdzie dowiesz się wszystkiego. Tylko, że ty zapewne i tak wiesz lepiej jak będzie - zfrezowane, nalepione, wszystko do d... Bo szwagier ci kiedyś mówił jak u niego droge na wsi robiły że tak było - sfrezowały, nalepiły, do du..
P.S. Jaruś za to wam obiecał kopiec na pożądnej skale z solidnym krzyżem na czubku.
Panie "prezes" - twój komentarz jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zachowaj sobie to "prawdziwie polskie" marudzenie na wszystko i wszystkich. Nie udawaj jakiegoś poszkodowanego. A tak na marginesie to, prezesem czego jesteś? Pilota od telewizora? Bo pewnie w jego użytkowaniu jesteś mistrzem.
Panie "jurus" - nie masz pojęcia o niczym to siedź i nie marudź. "bob budowniczy" dał ci linka gdzie dowiesz się wszystkiego. Tylko, że ty zapewne i tak wiesz lepiej jak będzie - zfrezowane, nalepione, wsz... rozwiń
Avatar
prezes / 14 kwietnia 2011 o 22:42
0
A ja sie pytam złodzieje je...dni gdzie sa moje pieniadze ktore zabraliscie mi pod budowe tej drogi??POwalone państwo w ktorym zabiora ci wszystko pod budowe glupiej drogi i niepowiedza ci ile za nia dostaniesz.Wielki amant Cezary G nie raczy nawet palcem kiwnac aby ludzie dostali pieniadze, dal sobie czas do konca maja a co dalej to nie wiadomo... co gdzie kiedy.Zycze tym wszystkim urzedasom aby zakonczyli swoj marny zywot gdzies w rowie na tej ich ekpresowce
Avatar
lotnik / 14 kwietnia 2011 o 22:41
0
Po co nam droga? Będzie lotnisko: [url="http://lublin-airport.info/"]http://lublin-airport.info/[/url]
Avatar
bob budowniczy / 14 kwietnia 2011 o 22:35
0
Błędy w postach:
1. Zadanie 5a to jest nowa droga prowadząca z Lubina (al. Witosa na wysokości ulicy Felin) do Świdnika (Aleja Lotników Polskich na wysokości ulicy NSZZ Solidarność), która będzie równoległa do skraju lasu.
2. Firma która wygrała przetarg i podpisała umowę z GDDKiA przez C. Grabarczyka zobowiązała się do wykonania prac w ciągu 24 miesięcy od podpisania umowy.
Jak macie pytania odnośnie obwodnicy lublina, jej przebiegu, mapek to na tej stronie znajdziecie wszystko:
www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1195867&page=200
Pozdrawiam;)
Błędy w postach:
1. Zadanie 5a to jest nowa droga prowadząca z Lubina (al. Witosa na wysokości ulicy Felin) do Świdnika (Aleja Lotników Polskich na wysokości ulicy NSZZ Solidarność), która będzie równoległa do skraju lasu.
2. Firma która wygrała przetarg i podpisała umowę z GDDKiA przez C. Grabarczyka zobowiązała się do wykonania prac w ciągu 24 miesięcy od podpisania umowy.
Jak macie pytania odnośnie obwodnicy lublina, jej przebiegu, mapek to na tej stronie znajdziecie wszystko:
www.skyscrapercity.com/showthread.php?... rozwiń
Avatar
jurus / 14 kwietnia 2011 o 22:22
0
Niepokoi mnie sprawa frezowania. To kolejne polskie partactwo. Po frezowaniu położą zapewne nasz wspaniały wynalazek dywanik asfaltowy , nawet dwuwarstwowy i nie upłynie 1 rok jak pojawią się koleiny. Już sąsiedzi śmieją się z naszego frezowania i dywaników. Jeżeli nie przebuduje się porządnie podbudowy / nowoczesnej i dla nowych obciążeń/ w modernizowanych drogach, to będziemy dalej marnować swoje pieniądze i jeździć po fatalnych drogach.
Avatar
tirek / 14 kwietnia 2011 o 22:01
0
No ale na odcinku Bogucin - Sielce od dwóch tygodni jest bez zmian. Oby to się nie przeciągnęło z tygodni na lata. Zaznaczam ,że na obwodnicę czekam 40 lat. Pracownicy chodzący po polach są mniej optymistyczni niż redaktorzy DW.
Avatar
osclbn / 14 kwietnia 2011 o 21:30
0
~rob~: wjazd do Świdnika będzie w innym miejscu, za kościołem w Krępcu i będzie się wjeżdzało z drugiej strony miasta (tak jak jest Kauffland) i to jest zadanie 5a.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 0

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 0 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 2 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 16 16

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 21 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 16 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!