Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet Lublina 2012: Na co miasto chce wydać pieniądze

Utworzony przez RkS, 16 listopada 2011 r. o 09:00 Powrót do artykułu
nabuchodonozor napisał:
Nie ma takiej pozycji "koszty". Są wydatki. co to są zbędne, nadwyraz duże środki finansowe? Podaj ich źródło. Tu się zgadzam, MUP-y w ogóle trzeba zlikwidować, miasto ponosi wydatki na ich utrzymanie, a skuteczność walki z bezrobociem tych tworów, jest wątpliwa. Kolego. Wpływy z podatków dochodowych, a konkretnie UDZIAŁ MIASTA w PODATKACH DOCHODOWYCH, jest z góry ustalony % - doczytaj sobie, ja nie będę darmowo szkolił. Nie można zwiększyć wpływu z podatków dochodowych. One mogą być większe [proporcjonalnie], jak ludziska będą więcej zarabiali. na oswiatę. Co TY KOŃCZYŁEŚ? Wyższą szkołę mycia czereśni?
1) Tak, przepraszam za tą drobną pomyłkę, "wydatek" a "koszt" to nieco odmienne kategorie - przykładem jest amortyzacja. 2) Chodziło mi np o środki wydatkowane na administracje, które tak kwieciście były ujęte w zestawieniu, wydatki na kulturę (nie tylko mnie dziwi np. kwota przyznana Teatrowi NN - dla przykładu. Pozwolisz, że nie będę wymieniał każdej kategorii) 3)... 4) Kolego, napisałem przecież klarownie "zwiększmy wpływy z podatków dochodowych" - a to, że Ty zrozumiałeś to na wspak (nigdzie nie pisałem o zmianie procentowego udziału - chodziło mi o przyrost generowany przez wzrost płac dla pracowników oraz nowe miejsca pracy) "One mogą być większe [proporcjonalnie], jak ludziska będą więcej zarabiali." - dokładnie o to mi chodziło, Ty napisałeś to innymi słowami - ale to chyba zrozumiałe (przynajmniej dla mnie). Więc nie rozumiem Twojego "pouczania", tak samo jak "zabawnego" docinka nt. ukończonej szkoły. PS. nie musisz mnie darmowo szkolić, płatnie też, wystarczy mniej ignorancji pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Podoba mi się, że nareszcie do publicznej wiadomości przedostają się liczby, natomiast plany budżetowe mają w sobie coś z koncertu życzeń, przy obecnym deficycie budżetu 100 mln zł i kiepskich prognozach gospodarczych na przyszły rok.
Kolego, w tej kwestii jest od ponad 10 lat bez zmian.... 1-sza Zasada finansów publicznych: Finanse publiczne są jawne. I są, trzeba tylko wiedzieć jak je czytać. Mało tego - na każdą sesję rady miasta możesz sobie iść i słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha 1,1 mln zł na akademię golfa! A to nie jest przypadkiem dofinansowanie tych sprytnych kolesi co żądali terenu nad zalewem za złotówkę czy coś koło tego obiecując że w zamian stworzą akademię golfa? Jeśli tak to mamy przykład jak dać dupy i jeszcze za to zapłacić. Zastanawia mnie jeszcze: 1,5 – prowadzenie schroniska dla zwierząt 1,4 – koszt funkcjonowania Rady Miasta ilu jest radnych a ilu pracowników schroniska i ile mają zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba chodziło redaktorowi o samochód dla strażników miejskich a nie jak napisał "wóz dla straży" a tym to by się przydał, patrząc czym jeżdżą Lubelscy strażacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o Tatarach jak nie było, tak nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W przyszlym roku zbudujemy prawoskret z ul. Filaretów w Gleboką." Powinni tez pomyśleć nad prawoskretem z ul. Głębokiej w Filaretów. Zawsze są korki na Głębokiej od wileńskiej do Filaretów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...