Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 listopada 2011 r.
18:39
Edytuj ten wpis

Budżet Lublina 2012: Na co miasto chce wydać pieniądze

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 26 A A

Czeka nas wysyp remontów ulic, nowe trasy dla trolejbusów i przystanki z wyświetlaczami. Poza tym nowe latarnie, boiska, spektakle w Teatrze Starym, stypendia dla studentów, wóz dla strażaków i parkomaty. O ile takie pomysły prezydenta zaakceptują radni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Waldek / 18 listopada 2011 o 10:02
0
"W przyszlym roku zbudujemy prawoskret z ul. Filaretów w Gleboką."
Powinni tez pomyśleć nad prawoskretem z ul. Głębokiej w Filaretów.
Zawsze są korki na Głębokiej od wileńskiej do Filaretów
Avatar
kamilkalub / 18 listopada 2011 o 09:08
0
A o Tatarach jak nie było, tak nie ma
Avatar
janek / 16 listopada 2011 o 19:42
0
Chyba chodziło redaktorowi o samochód dla strażników miejskich a nie jak napisał "wóz dla straży" a tym to by się przydał, patrząc czym jeżdżą Lubelscy strażacy
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 18:44
0
Hahaha 1,1 mln zł na akademię golfa! A to nie jest przypadkiem dofinansowanie tych sprytnych kolesi co żądali terenu nad zalewem za złotówkę czy coś koło tego obiecując że w zamian stworzą akademię golfa? Jeśli tak to mamy przykład jak dać dupy i jeszcze za to zapłacić.
Zastanawia mnie jeszcze:
1,5 – prowadzenie schroniska dla zwierząt
1,4 – koszt funkcjonowania Rady Miasta
ilu jest radnych a ilu pracowników schroniska i ile mają zwierząt?
Avatar
Nabuchodonozor / 16 listopada 2011 o 14:52
0
[quote name='xyz' timestamp='1321446167' post='558975']
Podoba mi się, że nareszcie do publicznej wiadomości przedostają się liczby, natomiast plany budżetowe mają w sobie coś z koncertu życzeń, przy obecnym deficycie budżetu 100 mln zł i kiepskich prognozach gospodarczych na przyszły rok.
[/quote]
Kolego, w tej kwestii jest od ponad 10 lat bez zmian....
1-sza Zasada finansów publicznych: Finanse publiczne są jawne. I są, trzeba tylko wiedzieć jak je czytać.
Mało tego - na każdą sesję rady miasta możesz sobie iść i słuchać.
[quote name='xyz' timestamp='1321446167' post='558975']
Podoba mi się, że nareszcie do publicznej wiadomości przedostają się liczby, natomiast plany budżetowe mają w sobie coś z koncertu życzeń, przy obecnym deficycie budżetu 100 mln zł i kiepskich prognozach gospodarczych na przyszły rok.
[/quote]
Kolego, w tej kwestii jest od ponad 10 lat bez zmian....
1-sza Zasada finansów publicznych: Finanse publiczne są jawne. I są, trzeba tylko wiedzieć jak je czytać.
Mało tego - na każdą sesję rad... rozwiń
Avatar
ab / 16 listopada 2011 o 14:33
0
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1321441167' post='558934']
Nie ma takiej pozycji "koszty". Są wydatki.

co to są zbędne, nadwyraz duże środki finansowe? Podaj ich źródło.

Tu się zgadzam, MUP-y w ogóle trzeba zlikwidować, miasto ponosi wydatki na ich utrzymanie, a skuteczność walki z bezrobociem tych tworów, jest wątpliwa.

Kolego. Wpływy z podatków dochodowych, a konkretnie UDZIAŁ MIASTA w PODATKACH DOCHODOWYCH, jest z góry ustalony % - doczytaj sobie, ja nie będę darmowo szkolił. Nie można zwiększyć wpływu z podatków dochodowych. One mogą być większe [proporcjonalnie], jak ludziska będą więcej zarabiali.
na oswiatę.


Co TY KOŃCZYŁEŚ? Wyższą szkołę mycia czereśni?
[/quote]


1) Tak, przepraszam za tą drobną pomyłkę, "wydatek" a "koszt" to nieco odmienne kategorie - przykładem jest amortyzacja.
2) Chodziło mi np o środki wydatkowane na administracje, które tak kwieciście były ujęte w zestawieniu, wydatki na kulturę (nie tylko mnie dziwi np. kwota przyznana Teatrowi NN - dla przykładu. Pozwolisz, że nie będę wymieniał każdej kategorii)
3)...
4) Kolego, napisałem przecież klarownie "zwiększmy wpływy z podatków dochodowych" - a to, że Ty zrozumiałeś to na wspak (nigdzie nie pisałem o zmianie procentowego udziału - chodziło mi o przyrost generowany przez wzrost płac dla pracowników oraz nowe miejsca pracy)
"One mogą być większe [proporcjonalnie], jak ludziska będą więcej zarabiali." - dokładnie o to mi chodziło, Ty napisałeś to innymi słowami - ale to chyba zrozumiałe (przynajmniej dla mnie).

Więc nie rozumiem Twojego "pouczania", tak samo jak "zabawnego" docinka nt. ukończonej szkoły.

PS. nie musisz mnie darmowo szkolić, płatnie też, wystarczy mniej ignorancji
pozdrawiam
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1321441167' post='558934']
Nie ma takiej pozycji "koszty". Są wydatki.

co to są zbędne, nadwyraz duże środki finansowe? Podaj ich źródło.

Tu się zgadzam, MUP-y w ogóle trzeba zlikwidować, miasto ponosi wydatki na ich utrzymanie, a skuteczność walki z bezrobociem tych tworów, jest wątpliwa.

Kolego. Wpływy z podatków dochodowych, a konkretnie UDZIAŁ MIASTA w PODATKACH DOCHODOWYCH, jest z góry ustalony % - doczytaj sobie, ja ni... rozwiń
Avatar
Raszyński / 16 listopada 2011 o 14:07
0
a kiedy zostanie usunięty przystanek ze środka skrzyżowania Kraśnickiej z Raszyńską - to jest chyba jedyny taki przystanek w całej UE. Jeżeli podjadą tam dwa autobusy/trolejbusy to nawet nie można wjechać w Raszyńską - o wyjeździe z Raszyńskiej aż strach pomyśleć
Avatar
xyz / 16 listopada 2011 o 13:22
0
Podoba mi się, że nareszcie do publicznej wiadomości przedostają się liczby, natomiast plany budżetowe mają w sobie coś z koncertu życzeń, przy obecnym deficycie budżetu 100 mln zł i kiepskich prognozach gospodarczych na przyszły rok.
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 12:55
0
"Powraca sprawa urządzenia placu kolo Teatru w Budowie. Aby teatr mógł działać, musi powstać obok niego parking na 250 aut. Jedynym miejscem, gdzie da się go zbudować jest miejska działka położona obok Teatru.
Koszt parkingu ustalono na 25 mln zł. Samorząd województwa nie ma na to pieniędzy, chciał je wyłożyć Prezydent, ale radni się na to nie zgodzili. Teraz będzie drugie podejście.
Na wykonanie projektu i rozpoczęcie prac Prezydent Żuk rezerwuje w przyszłorocznym budżecie 3 mln zł"



[size="3"]Parking na miejskiej działce na 250 aut za 25 mln PLN.
Wychodzi 100 tys. PLN za 1 miejsce parkingowe. Cudownie się dorabiać na kasie budżetowej.[/size]
"Powraca sprawa urządzenia placu kolo Teatru w Budowie. Aby teatr mógł działać, musi powstać obok niego parking na 250 aut. Jedynym miejscem, gdzie da się go zbudować jest miejska działka położona obok Teatru.
Koszt parkingu ustalono na 25 mln zł. Samorząd województwa nie ma na to pieniędzy, chciał je wyłożyć Prezydent, ale radni się na to nie zgodzili. Teraz będzie drugie podejście.
Na wykonanie projektu i rozpoczęcie prac Prezydent Żuk rezerwuje w przyszłorocznym budżecie 3 mln zł"



rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 12:47
0
[quote name='Z. Furman' timestamp='1321440543' post='558928']
Akademia Golfa za ponad milion złotych, to mi wygląda że jakiś krewny urzędników nieźle na tym zarobi. Za 1 mln to można pod Lublinem zbudować prawdziwe pole golfowe anie nędzną atrapę o powierzchni 100 m kwadratowych - dla mnie to wygląda na "budkę od lodów"
[/quote]

Nie ponad milion PLN na Akademię Golfa tylko dotacja 1,1 mln PLN na Akademię Golfa.
Ta "Akademia" będzie dużo droższa. A to już paranoja.

"5,4 mln zł miasto ma dołożyć spółce MOSiR na budowę miasteczka rowerowego, a 1,1 mln zł na akademię golfa nad Zalewem"
[quote name='Z. Furman' timestamp='1321440543' post='558928']
Akademia Golfa za ponad milion złotych, to mi wygląda że jakiś krewny urzędników nieźle na tym zarobi. Za 1 mln to można pod Lublinem zbudować prawdziwe pole golfowe anie nędzną atrapę o powierzchni 100 m kwadratowych - dla mnie to wygląda na "budkę od lodów"
[/quote]

Nie ponad milion PLN na Akademię Golfa tylko dotacja 1,1 mln PLN na Akademię Golfa.
Ta "Akademia" będzie dużo droższa. A to już paranoja.
rozwiń
Avatar
Waldek / 18 listopada 2011 o 10:02
0
"W przyszlym roku zbudujemy prawoskret z ul. Filaretów w Gleboką."
Powinni tez pomyśleć nad prawoskretem z ul. Głębokiej w Filaretów.
Zawsze są korki na Głębokiej od wileńskiej do Filaretów
Avatar
kamilkalub / 18 listopada 2011 o 09:08
0
A o Tatarach jak nie było, tak nie ma
Avatar
janek / 16 listopada 2011 o 19:42
0
Chyba chodziło redaktorowi o samochód dla strażników miejskich a nie jak napisał "wóz dla straży" a tym to by się przydał, patrząc czym jeżdżą Lubelscy strażacy
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 18:44
0
Hahaha 1,1 mln zł na akademię golfa! A to nie jest przypadkiem dofinansowanie tych sprytnych kolesi co żądali terenu nad zalewem za złotówkę czy coś koło tego obiecując że w zamian stworzą akademię golfa? Jeśli tak to mamy przykład jak dać dupy i jeszcze za to zapłacić.
Zastanawia mnie jeszcze:
1,5 – prowadzenie schroniska dla zwierząt
1,4 – koszt funkcjonowania Rady Miasta
ilu jest radnych a ilu pracowników schroniska i ile mają zwierząt?
Avatar
Nabuchodonozor / 16 listopada 2011 o 14:52
0
[quote name='xyz' timestamp='1321446167' post='558975']
Podoba mi się, że nareszcie do publicznej wiadomości przedostają się liczby, natomiast plany budżetowe mają w sobie coś z koncertu życzeń, przy obecnym deficycie budżetu 100 mln zł i kiepskich prognozach gospodarczych na przyszły rok.
[/quote]
Kolego, w tej kwestii jest od ponad 10 lat bez zmian....
1-sza Zasada finansów publicznych: Finanse publiczne są jawne. I są, trzeba tylko wiedzieć jak je czytać.
Mało tego - na każdą sesję rady miasta możesz sobie iść i słuchać.
[quote name='xyz' timestamp='1321446167' post='558975']
Podoba mi się, że nareszcie do publicznej wiadomości przedostają się liczby, natomiast plany budżetowe mają w sobie coś z koncertu życzeń, przy obecnym deficycie budżetu 100 mln zł i kiepskich prognozach gospodarczych na przyszły rok.
[/quote]
Kolego, w tej kwestii jest od ponad 10 lat bez zmian....
1-sza Zasada finansów publicznych: Finanse publiczne są jawne. I są, trzeba tylko wiedzieć jak je czytać.
Mało tego - na każdą sesję rad... rozwiń
Avatar
ab / 16 listopada 2011 o 14:33
0
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1321441167' post='558934']
Nie ma takiej pozycji "koszty". Są wydatki.

co to są zbędne, nadwyraz duże środki finansowe? Podaj ich źródło.

Tu się zgadzam, MUP-y w ogóle trzeba zlikwidować, miasto ponosi wydatki na ich utrzymanie, a skuteczność walki z bezrobociem tych tworów, jest wątpliwa.

Kolego. Wpływy z podatków dochodowych, a konkretnie UDZIAŁ MIASTA w PODATKACH DOCHODOWYCH, jest z góry ustalony % - doczytaj sobie, ja nie będę darmowo szkolił. Nie można zwiększyć wpływu z podatków dochodowych. One mogą być większe [proporcjonalnie], jak ludziska będą więcej zarabiali.
na oswiatę.


Co TY KOŃCZYŁEŚ? Wyższą szkołę mycia czereśni?
[/quote]


1) Tak, przepraszam za tą drobną pomyłkę, "wydatek" a "koszt" to nieco odmienne kategorie - przykładem jest amortyzacja.
2) Chodziło mi np o środki wydatkowane na administracje, które tak kwieciście były ujęte w zestawieniu, wydatki na kulturę (nie tylko mnie dziwi np. kwota przyznana Teatrowi NN - dla przykładu. Pozwolisz, że nie będę wymieniał każdej kategorii)
3)...
4) Kolego, napisałem przecież klarownie "zwiększmy wpływy z podatków dochodowych" - a to, że Ty zrozumiałeś to na wspak (nigdzie nie pisałem o zmianie procentowego udziału - chodziło mi o przyrost generowany przez wzrost płac dla pracowników oraz nowe miejsca pracy)
"One mogą być większe [proporcjonalnie], jak ludziska będą więcej zarabiali." - dokładnie o to mi chodziło, Ty napisałeś to innymi słowami - ale to chyba zrozumiałe (przynajmniej dla mnie).

Więc nie rozumiem Twojego "pouczania", tak samo jak "zabawnego" docinka nt. ukończonej szkoły.

PS. nie musisz mnie darmowo szkolić, płatnie też, wystarczy mniej ignorancji
pozdrawiam
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1321441167' post='558934']
Nie ma takiej pozycji "koszty". Są wydatki.

co to są zbędne, nadwyraz duże środki finansowe? Podaj ich źródło.

Tu się zgadzam, MUP-y w ogóle trzeba zlikwidować, miasto ponosi wydatki na ich utrzymanie, a skuteczność walki z bezrobociem tych tworów, jest wątpliwa.

Kolego. Wpływy z podatków dochodowych, a konkretnie UDZIAŁ MIASTA w PODATKACH DOCHODOWYCH, jest z góry ustalony % - doczytaj sobie, ja ni... rozwiń
Avatar
Raszyński / 16 listopada 2011 o 14:07
0
a kiedy zostanie usunięty przystanek ze środka skrzyżowania Kraśnickiej z Raszyńską - to jest chyba jedyny taki przystanek w całej UE. Jeżeli podjadą tam dwa autobusy/trolejbusy to nawet nie można wjechać w Raszyńską - o wyjeździe z Raszyńskiej aż strach pomyśleć
Avatar
xyz / 16 listopada 2011 o 13:22
0
Podoba mi się, że nareszcie do publicznej wiadomości przedostają się liczby, natomiast plany budżetowe mają w sobie coś z koncertu życzeń, przy obecnym deficycie budżetu 100 mln zł i kiepskich prognozach gospodarczych na przyszły rok.
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 12:55
0
"Powraca sprawa urządzenia placu kolo Teatru w Budowie. Aby teatr mógł działać, musi powstać obok niego parking na 250 aut. Jedynym miejscem, gdzie da się go zbudować jest miejska działka położona obok Teatru.
Koszt parkingu ustalono na 25 mln zł. Samorząd województwa nie ma na to pieniędzy, chciał je wyłożyć Prezydent, ale radni się na to nie zgodzili. Teraz będzie drugie podejście.
Na wykonanie projektu i rozpoczęcie prac Prezydent Żuk rezerwuje w przyszłorocznym budżecie 3 mln zł"



[size="3"]Parking na miejskiej działce na 250 aut za 25 mln PLN.
Wychodzi 100 tys. PLN za 1 miejsce parkingowe. Cudownie się dorabiać na kasie budżetowej.[/size]
"Powraca sprawa urządzenia placu kolo Teatru w Budowie. Aby teatr mógł działać, musi powstać obok niego parking na 250 aut. Jedynym miejscem, gdzie da się go zbudować jest miejska działka położona obok Teatru.
Koszt parkingu ustalono na 25 mln zł. Samorząd województwa nie ma na to pieniędzy, chciał je wyłożyć Prezydent, ale radni się na to nie zgodzili. Teraz będzie drugie podejście.
Na wykonanie projektu i rozpoczęcie prac Prezydent Żuk rezerwuje w przyszłorocznym budżecie 3 mln zł"



rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 12:47
0
[quote name='Z. Furman' timestamp='1321440543' post='558928']
Akademia Golfa za ponad milion złotych, to mi wygląda że jakiś krewny urzędników nieźle na tym zarobi. Za 1 mln to można pod Lublinem zbudować prawdziwe pole golfowe anie nędzną atrapę o powierzchni 100 m kwadratowych - dla mnie to wygląda na "budkę od lodów"
[/quote]

Nie ponad milion PLN na Akademię Golfa tylko dotacja 1,1 mln PLN na Akademię Golfa.
Ta "Akademia" będzie dużo droższa. A to już paranoja.

"5,4 mln zł miasto ma dołożyć spółce MOSiR na budowę miasteczka rowerowego, a 1,1 mln zł na akademię golfa nad Zalewem"
[quote name='Z. Furman' timestamp='1321440543' post='558928']
Akademia Golfa za ponad milion złotych, to mi wygląda że jakiś krewny urzędników nieźle na tym zarobi. Za 1 mln to można pod Lublinem zbudować prawdziwe pole golfowe anie nędzną atrapę o powierzchni 100 m kwadratowych - dla mnie to wygląda na "budkę od lodów"
[/quote]

Nie ponad milion PLN na Akademię Golfa tylko dotacja 1,1 mln PLN na Akademię Golfa.
Ta "Akademia" będzie dużo droższa. A to już paranoja.
rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!